Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 14:44:03



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 14:06:09  
Registrován: čtv 27. úno 2014 13:59:31
Příspěvky: 2
Offline

Jace - SHAMAN

Nick: Jace (http://armory.twinstar.cz/character-she ... er&cn=Jace)
LvL: 80
Class: Shaman
Spec: Resto
Offspec: Cement

Gear Mainspec: 6030 GS
Gear Offspec: Zatim ho nemam full, pracuji na nem chvili

Zkušenosti:
Wow hraji už skoro 8 let a mám projité všechny raidy co jsou na WOTLKU.

Předchozí guildy:
Na serveru gamenode jsem hral za priesta Ivoryho a za samana Nuryho v guilde The Exiles, jelikož jsem si chtěl pořídít samana jako maina ale i s achievama tak jsem s pravym Jacem udelal vymenu.

Něco o mě:
Je mi 21 let, mám rád sport a pocházím z Ústí nad Labem.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 14:46:50  
Člen guildy
Registrován: pát 21. úno 2014 14:41:49
Příspěvky: 4
Offline

Ferovej típek nepodrazil a Exiles samo o sobě je už dobré doporučení .
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 14:47:54  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

Ahoj draku, takže:

1. Přihláška je hoodně stručná. Ale jsou v ní podstatné informace takže dejme tomu...

2. Odlognul jsi v Enha gearu i když se hlásíš za resto.

3. V gildě máme 2 aktivní resto šamany se skvělým equipem, kteří jsou sehraní. Nevím jak by 3. resto šaman zapadl do setupu. Obecně máme stabilní složení healerů na každý raid, takže nevím jestli by jsme tě vůbec uživili. To je otázka pro někoho z vedení.

4. Nemáš Nature´s Swiftness?!??!? Jeden z nejlepších talentů jaký šaman má. Místo toho máš 3 body v Elemental Weapons. V talentu, který se neskejluje s gearem ale přidává konstatní bonus 45 SP. Takže místo jednoho bodu v NS - talentu, který zachraňuje raid, máš 15 SP z Elemental Weapons. To je fail kamaráde. Kromě toho já preferuju i Tidal Force, protože v kombinaci s NS máš v ICC gearu stoprocentní jistotu, že když potřebuješ tak můžeš do tanka instantně naložit třicet tisíc. K nezaplacení...


Za mě asi NEUTRAL



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 15:18:33  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

anton uz napisal ako to je, ale ak mas slusny enha EQ a kedze si hral v Exiles cize mas najskor aj skill, nemyslim ze by bol problem ta uzivat hold ale nie som si isty s tym resto shamikom ;-), cize ako hrac ANO ale ako resto shaman neutral
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 20:02:06  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ahoj no neviem žeby azzu šiel tankovať? :D


Každopádne nerozmýšlal si nad ELE???


Kedže Jamík z Ele specol do Cementa tak vobec nemáme aktívneho ani 1 ELE Shamana.



Ak by si pouvažoval nad DMG spec tak by to bolo super.


Každopádne máš moje PRO ale za Resto sa do raidu asi velmi tažko dostaneš.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: pát 28. úno 2014 21:40:24  
Registrován: čtv 27. úno 2014 13:59:31
Příspěvky: 2
Offline

No jelikoz na ele specku nemam zadny veci, tak nez bych to predelal by trvalo hodne dlouho.

Spis bych sel za resto a cekal jestli me na raid bude treba, nejsem ten typ co chce za kazdou cenu na raid, takze bych mohl bejt takova zaloha a hlavne mi jde o to byt v nejake suprove guilde kde bych mohl pokecat, zajit rdf i ICC 10ku a pokecat na TS. Uz na Soulwelu jste se mi libili.

Proto pro me raidy nejsou prvorade, ale jak rikam, pokud nebudu v praci tak na raid prijdu, a uvidime pokud me bude treba, pokud ne tak se zlobit nebudu.

Az se prejde na cata tak specku udelam podle toho co bude treba.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 16:45:15  
Člen guildy
Registrován: stř 27. bře 2013 11:58:18
Příspěvky: 27
Offline

PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 17:47:37  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

+ GS, i kdyz jako obvykle neni videt mainspec gear (strasny zlozvyk)
- snad jde ocekavat nejaky skill



- talenty, jak pise Anton -.-
- dva aktivni resto shamani


Zmena specky uz nema smysl. Pokud jsi, jak pises, smireny s tim, ze se nemusis dostat na raid, tak NEUTRAL.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 20:25:26  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

jako resto to neklapne.. jelikož kluci jsou tu furt a 3 resto shamani není výhra

ta off spec by se šikla a nejlépe ele, které nyní zcela chybí.

Neutral
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (resto shaman)
PříspěvekNapsal: pon 03. bře 2014 16:27:10  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Zdravím,
řeknu ti na rovinu že by si se asi na raid nedostal. Máme dva aktivní skilled shamany co umí pohealovat a jsou tu na raid každé ID takže pro mě osobně jsou to jedni z těch co mají prioritu na raid.
Třetí resto shaman v heal setupu na HC ICC25 nepřipadá v úvahu, max jen jako specer na bosse typu sindra, valithria kde je třeba víc jak 5 healů. Ve stabilním setupu máme jestě resto druida, disci/holy priesta a holy palu...není tě kam nacpat.

Enha? Ani zde to nejspíš nevyjde. Máme tak přemeleečkováno že je mě z toho až špatně. Naposledy jen 8 nebo 7 ranged, což je u některých bossů docela nevýhoda až problém. Aktivní enha máme, takže ani zde by tě nebylo kam nacpat.

Pokud by sme tě vzali tak jen v rámci příprav na cata a s tím že by si se nemusel dostat do raidu celý měsíc do spuštění patche 4.0.1, kde předpokládám asi bude konec raidů...jiný talenty rotaca skilly, možná ani nefunkční ICC :D Mešíc na to spuštění 4.0.6a contentu.

Možná PRO ale jak říkám, spíš v rámci CATA a za resto s nedodělaným enha by si byl nejspíš opravdu bez raidu. Do měsíce nemáš šanci stihnout dodelat enha na úroveň aby potočil na raidu jak potřebujeme.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz