Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 16:41:14



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 13:32:23  
Registrován: sob 22. úno 2014 13:12:04
Příspěvky: 3
Offline

Sosaczek lvl 80 paladin retri low gear 4500gs , zbraň z baterky, 2x t8 ostatní HC + craft, ale snažím se nahnat eq
Caenis lvl 80 death knight (unholy dmg pve 5300gs 4/5 t9 + HC) + Tank eq 4800gs t8 25man + HC a craft

Táhne mi na 21 let, wow hraju od classicu, na mystiqu jsem pár let hrál taky, ještě v pubertě, začínal jsem v guildě Ellite burned rabbits kde mě nabral Vara a kde jsem vydržel až do rozpadu guildy, možná mě někteří znáte z mystiqu pod jmény Hanusek, Sosaczek, Hanumi, Opaque. Na TBC jsem býval hlavně PVP hráč, proto jsem po rozpadu EbR v žádné guildě nevydržel, dnes už jsem pracující člověk, wow hraju pro relax. V MiH mám celou partu, Digimor, Stromeczik kámoši z dětství.. samozřejmě když mě nenaberete tak je oba dva zmlátím :D

nemám problém tu sedět furt, když nejsem zrovna v práci, mám totiž nulové vyhlíky na budoucnost a už jsem zapadl do pracovního stereotypu

Další postavy Kalhyro 80 lvl druid bala/resto 4100gs

Proti DKP nic nemám, základní addony používám, jeslti nějáké vyžadujete není problém :)

Mumble mám, mikrofon taky... pro hodné kluky sundám klidně izolačku z webkamery :*

Možná jsem na něco zapoměl, nelynčujte mě, na cokoliv odpovím :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 14:12:13  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ahoj,

No ten gear je fakt bieda... ale máš tu kamošov a si z Mystiqu takže asi PRO


Ale musiš sa snažiť nahnať gear svojou vlastnou cestou. Pretože do 25icc na HC sa dostaneš leda jak bude niečo chýbať kedže praktikcy na HC progress si nepoužitelný.


Ono sa na RDF a craftu dá nazbierať slušný EQ.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 18:00:07  
Člen guildy
Registrován: úte 29. lis 2011 22:08:26
Příspěvky: 78
Offline

mě by zajímalo, proč vlastně chcete, aby si dávali lidi přihlášky, když stejně vezmete každou zeleninu, která sem něco napíše a nebo řekne, že má v guildě bráchu, ségru, mámu, dědu nebo kámoše, fakt nechápu! Bych vás chtěl vidět, kdybyste dělali pohovory s lidma, který se uchází o práci, to byste taky brali každýho jelena jo...omg
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 18:43:08  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Low ger, PROTI.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 22:45:11  
Registrován: sob 22. úno 2014 13:12:04
Příspěvky: 3
Offline

S tim gearem je problem hlavne to, ze co neni prevedeno.se tezko nabira, na worldu pomalu clovek neslozi ani rhc, lognuty jsem a procne jen sem tam :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 23:26:55  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Zdravím, řeknu ti to narovinu. Potřebujeme hlavně ranged dps protože melee máme aktivnich docela dost. Pokud neco chybi tak ranged a chodit icc25hc ve slozeni 7 ranged a 10-11 melee je opravdu humus u dost bossu, coz se posledni dobou takhle sleze....

Dalsi vec je ta, že za tak mesic a pul tu bude nejspis CATA. S tim v jakem mas ted stavu postavu, ani 5500GS, tzn equipovat se kompletne, kompletne sbirat emblemy, o potrebe aktivni offspecky nemluve....nemas sanci byt nam jakkoliv prinosem.
Pro tebe z toho plnyne jediny, ze by si byl v guilde jen proto abys tu byl, s kamosema. Na raidy se na 90% nedostanes protoze drtiva vetsina novacku je na tom equipove lepe a dpskove lepe, tudiz by si byl az jako nejposlednejsi v rade.
Jedina moznost v cem bych mohl videt asi tak jediny prinos je CATA. Tam se vesmes nuluje equip a jede se od zacatku. Do cata a do doexpeni na cata by si tu byl jen jako pate kolo u vozu, coz bys mel tak 2-3 mesice nejspis bez raidu a pod.

Pokud by si to takhle chtel dalo by se uvazovat, jinak to moc nevidim.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: ned 23. úno 2014 12:07:02  
Registrován: sob 22. úno 2014 13:12:04
Příspěvky: 3
Offline

No :) staci kdyz se dostanu do HC dungu a 10 man, jinak hlavne kvuli znamych, a jakkoliv se podridim.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sosaczek - paladin
PříspěvekNapsal: ned 23. úno 2014 12:15:06  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ok teda,


Tak si napíš o INV do Guildy. Ale ako spomínal goldák pokial tam to GS nebude vyšie a nebudeš patrične tomu aj točit nefailovať atd tak sa do 25tky HC nedostaneš.



Prijaty na INTEST obdobie.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz