Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 16:12:36



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 15:27:36  
Člen guildy
Registrován: pát 21. úno 2014 14:41:49
Příspěvky: 4
Offline

Jace nejsem původní ivory ivory se mnou vyměnil account původní postavy Jace/Keltas/Jaina :D Deadly mně zná celkem my je jedno za co půjdu main vyberte si jak to gildě bude vyhovovat adekvatní eqip je na obou clasách ale na priestovy je asi o něco lepší.
Nick: Main Ivory Disco/Shadow
Nick: Alt Iwory Resto/Elemental

LvL: 80
Lvl: 80
Class: Priest
Spec: Disco - talent build - http://armory.twinstar.cz/character-tal ... ry&group=1
Offspec: Shadow - talen build - http://armory.twinstar.cz/character-tal ... ry&group=1

Priest
Gear Mainspec: ICC 25/Set 2xT10 - GS 5984 - http://armory.twinstar.cz/character-she ... r&cn=Ivory
Gear Offspec: Full ICC 25/Set 4xT10.5 - GS 6040 -

Shaman
Gear Mainspec: ICC 25/10/Set 2xT10-5877gs-http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Vesper&cn=Iwory
Gear Offspec: Icc10/Togc 25- 5606gs -

Zkušenosti
Wow hraji už od Alfy nejvíc zkušenností mam s Priestem Shamanem a Warrem hral jsem už na Sargerasu Narniasu a Gamenode chvilu pak pauza kvůli Caesarovy ..Gildy ali Noční Hlidka Blue Dragons Galaxy Rangers pak přesun na hordu Pohadka pak Made In Hell (Pak konec s wow a Ban a od císaře) +par měsiců official Realm Darkthull pak konec na offi drahé :-D pak přesun Vesper Lod odtrhnutí od lod založení gildy Valhalla raní probuzení rozpad gildy Valhalla :cry: útěk některých lidí k SI tam já tam nechci špatný kolektiv a osobně cítím podraz vůči mé osobě ,že nebyli schopni počkat na mně až lognu z práce pár hodin a vše v klidu probrat a projednat :cry:



Něco o mě:
Mám 26 let. Pocházím z malého černého města na severu moravy :-D . Pracuji jako no to nebudu říkat ja se stydím :-D . Rád pařím dobrá RPG mám rád dobrou četbu a ujiždím na japonských anime a manga seriálech a zbožňuji Deadly :-D

- V Mih bohužel znám Deadly a doufám ,že my dá doporučení :-D
- Pravidla a věci okolo fungování guildy znám a jako bývalí člen z GN jsem schopen respektovat.
- Mumble nemám ale stahnu i funkční mikrofon mám.
- S raidovacím plánem jsem se seznámil a časy mě vyhovují, na raidy mám dostatek času +- dělám 12 kratký dlouhý.


Alti: Viz na hoře



Addony:
, DBM, Recount,Skada, SCT+SCTD
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 15:59:18  
Člen guildy
Registrován: čtv 21. črc 2011 22:36:59
Příspěvky: 98
Offline

Jo Jace to je super člověk ,hrát umí ,taktiky zná za mě PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 16:18:29  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Hmm,

Nejak si ta z MiH vobec nevybavujem teda že za aku postavu si u nas hral...


Ale vidno že si hotový človek čo sa gearu týka. Pokiaľ aj aktivita bude na mieste myslím si že boune uvíta kvalitnú rivalitu a natrhneš mu v Shadow (o) .

Určite za SHADOW PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 17:34:35  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Za priesta PRO, alta radeji zakopej 5 metru pod zem (mas tam spatne talenty i glyphy na resto)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 17:58:25  
Člen guildy
Registrován: sob 19. říj 2013 17:10:38
Příspěvky: 29
Offline

Já bych mu dal PRO asi hlavně za t, že má stejně retardovaný talenty na shadow jako já, což jsem myslel že snad nikdo ani nemůže mít :D :D :D na gear nemrknu jak má poskládanej.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 18:13:39  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

ČO viac Dodať. 2x PRo od RL + od CL priestov:


PRIAJTY na INTEST obdobie!


Napíš si o inv na retro, taurenica, jamik, goldar...



Vitaj v PEKLE!!!
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jace (Ivory,Iwory)
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 2:25:30  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Muzem to zkusit na test a ukazes co umis.
Jen nevim jak s tim healem, ten je vesmes plnej raid co raid. Spis bych se zajimal o shadow specku protoze ranged dps mame ted malo, popripade o ele shama....
Ten by taky jeden bodl. Ale spis toho sh pr. precejen to mas jako maina....
Byl by si eventuelne ochotnej hrat shadow jako main? Kdyztak mail in game na Goldar nebo v guilde pokud uz te nabrali.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz