Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 13:53:15



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška
PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2014 21:12:05  
Registrován: čtv 20. úno 2014 20:38:39
Příspěvky: 4
Offline

Nick : Alia
Class: Priest
Spec : SH
Gear : víc jak 5k
Něco o mě :
Cítím se stále jako dítě :D, Žiji nedaleko Prahy studuji a pracuji.
Wow Hraji asi 5 let. začala jsem na ICE-wow, vallhale, Soulwell, GN a ted Twinstar. Postava je prevedena z Aliance. Na Hordě jsem byla v guildě LoD - nikdo mi nevadil s nikým jsem nemela problém:D, nevím jak oni se mnou. Guildu jsem leavla sama. Je to pouze můj problém.

Vlasnosti: nekonfliktní, nemám ráda nudu

Proč jsem si Vybral zrovna Made in Hell ?
Znám pár lidí, z doslechu jde o pohodovou partu lidí, většinou nekonfliktních...

Co používám za Adony ?
DBM, HEALBOOt, a vše co potřebuji a líbí se mi

Co používám ke komunikaci ?
TS3 ale nemluvím

Mám nějaké alty ?
Resto shaman, lock , priest, war
Co preferuji za classy ?
Nejraději mám resto shamu a priesta :D = moje, moje.

Co dále dodat ?
Ve wow relaxuji ( raidů se mohu účastnit spíše večer ale ne denně. Postavy jsem si vyexpila sama ale rady stejně potřebuji, to že mám "nějaký" gear neznamená že jsem TOP, právě naopak :D
Taktiky většinou znám, popřípadě se doučím, ICC25 HC jsem ještě neprošla :D.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2014 21:25:37  
Člen guildy
Registrován: čtv 21. črc 2011 22:36:59
Příspěvky: 98
Offline

Alenku znám,je to prima baba,snaživá a taktiky na icc umí taky.Je dost aktivní a ráda pomůže i ostatním spoluhráčům. Retro s Azíkem se určo vyřádí v radách co se týká priesta jak je znám ;) . Za mě PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: čtv 20. úno 2014 23:50:23  
Člen guildy
Registrován: sob 19. říj 2013 17:10:38
Příspěvky: 29
Offline

Zrovna dva typický shadow priesti :o)
Z přihlášky není moc co posoudit (talenty, gear atd.), ale PROč ne případnej dobrej SP se hodí. :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 11:08:27  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

jn.. já a Azu hrajeme když už tak spíš healery ty priesty, Azu má obě spece healovací.. já mám i shadow, ale tam není ideální gear, tak mě to nebaví, protože bych Bounovi nesahal ani na kotníky a on by mě trolil :D

Jinak - NUTNOST, mít mumble :P takže stáhnout dopředu, poradit se s nastavením a odzkoušet. Hodně lidí se dostalo do guildy stahovalo to u prvního bosse, bad!
Pokud chceš maina shadow prejta, tak tě pak odkážeme asi na "milého" Bouna. Resto shamany máme 2 v main raidu a ti jsou výborní a sehraní.

Co se týče tebe, si v pohodě, chováš se slušně, nějaké faily jsem u toho jednoho raidu nezaznamenal, takže na zkoušku proč ne, shadow prejt má dobrou dmg a bude se hodit.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 12:10:23  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Shadowpriesta som nehral ale požiadavky na teba budu velke kedže boun je vždy v top 3 dmg.


Tak isto viac ako 5k GS ked napíšeš mi že maš gear mi moc nehovorí takže by bolo lepšie keby si tu hodila link na armory......

Velmi ti odporučujem sa naučiť pravidlá hlavne DKP systém pretože je uplne iný ako to maju ine guildy. A kedže si nebola nikdy HC tak odporúčam využiť taku krásnu službu ktorá sa volá www.youtube.com a vyhladať si každy jeden encounter a pozrieť si video. Bez znalosti taktík na HC ťa do ICCečka nezoberem, pretože už ma unavuje každý raid vysvetlovať ľudom v čom je iný HC ako normal a hlavne to že nemajú "čas" ani chuť si naštudovať encounter (Totot nie je len pre teba ale pre každého nováčika!!!)

Ja som napríklad do žiadneho dungu nevliezol bez toho aby som si neprečítal taktiky na NORMAL aj HC, nepozrel aspon 5 roznych videí a neprečítal mechaniku a spelly bossov....


Bez toho aby si vedela ako funguje Mix EPGP a DKP systému ťa v guilde určite nechcem (Nič proti tebe ale vždy mi novačikovia napíšu že pravidla si prečítali, bidovať vedia a nakoniec na raide ked už su 3 tyždne v guilde nemaju ani tucha ako bidovať o itemy.... )



Takze zatial som NEUTRAL.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 17:52:13  
Člen guildy
Registrován: sob 19. říj 2013 17:10:38
Příspěvky: 29
Offline

retro píše:
Pokud chceš maina shadow prejta, tak tě pak odkážeme asi na "milého" Bouna..

Jak to mám safra chápat ty uvozovky :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 18:06:18  
Registrován: čtv 20. úno 2014 20:38:39
Příspěvky: 4
Offline

http://armory.twinstar.cz/character-she ... er&cn=Alia

http://armory.twinstar.cz/character-she ... er&cn=Beka

http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Allenkka

zasílám link na armory :D

Taktiky na HC znám podle 10 jen princeHC a licha jsem nebyla to se doučím snad :D
profesor to podle toho jakou máte taktiku vy :D

Samozřejmě sem tam nějaký "fail" uvidíte, nejsem dokonalá.

Ale nechci nikoho přemlouvat aby mne vzal. Záleží čistě na vás. Buď chcete nebo ne. Žádná hvězda rozhodně nejsu :D
DKP systém kombinovaný s EPGP snad taky pochopím. Napsat "četla jsem" Vás nezajímá, nemám víc co bych k tomu dodala - popřípadě mi dovysvětlí Deadly nevidím v tom problém.
Mumble taky není problém. " jen Nemluvím" = a mluvit nebudu.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 18:22:18  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

Equip celkem ucházející tam by snad problém nebyl. Taktiky to už je něco jiného, ty je třeba se doučit a pak v praxi vyzkoušet. Doufám, že se učíš rychle :)

Ale ta nejdůležitější věc je, že my chodíme raidy pravidelně a opravdu se na nich snažíme a soustředíme a když něco nejde tak se prostě progressuje a zkouší a vymýšlí jak na to. Je tohle tvůj šálek čaje? Nebo hledáš gildu, ve které bys chodila raidy jednou do měsíce?



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 18:30:27  
Registrován: čtv 20. úno 2014 20:38:39
Příspěvky: 4
Offline

Progres mi nevadí, nechodím k hotovému.
Jen nemohu každý den chodím do školy, ale vy denně stejně nechodíte.
A když budu vědět že nemohu napíšu omluvu :D. Pokud nebudu mít možnost připojení se nenapíšu vůbec :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška
PříspěvekNapsal: pát 21. úno 2014 18:32:37  
Registrován: čtv 20. úno 2014 20:38:39
Příspěvky: 4
Offline

Jo a psala jsem že do wow chodím relaxovat - relax jednou za měsíc mi nestačí :D
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz