Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 11:54:50



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 0:08:44  
Registrován: úte 28. led 2014 23:36:21
Příspěvky: 4
Offline

Nick : AnyDark
Class: Paladin
Spec : Protect , Holy , R3
Gear : http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Anydark

Něco o mě :
Je mi 19roku bydlím v Severních čechách Okres Ustí nad labem Pracuji na částečný úvazek .
Wow Hraji zhruba dva roky ale za tu dobu jsem získal mnohé zkušenosti nejen jako hráč ale také jako Raid leader a i člen vedení . Začínal jsem na Serveru Soulwell v gildě LightRiders kterou jsem krátce po svém jmenování do vedení byl nucen opustit z duvodu rozpadu ( věčina členů a hlavně Gild master přešly na Anatemu kam mě osobně se moc nechtělo kdo tam hrál chápe ;) ) poté jsem zabrousil do řad LegionOfDeath kde jsem aktivně leadroval raidy a pomáhal hráčum do jistého incidentu s jedním hráčem a jelikož už jsem neunesl jeho věčný spam tak jsem s horkou hlavou leavl gildu čehož jsem ještě ten den litoval. Ale jak se říká vše Zlé je pro něco dobré :) Po rozpadu Soulwellu respektivě po přechodu na Gamenode jsem přestal na nějaký čas hrát ale jakmile jsem zjistil že je možnost převodu na Twinstar Znovu jsem se vrátil

Vlasnosti:
Nápomocný
Aktivní (nerad se nudím)
Věrný (nejen v osobním životě)
Vůdčí
Učenlivý

Proč jsem si Vybral zrovna Made in Hell ?
Duvod se zdá částečně nejasný ale měl jsem možnost už poznat nějaké hráče a okouknout nějaký ten raid a myslím si že je to slušná a spravedlivá gilda která nejen dbá o uspěch v raidech ale i o spokojenost hráču a navzájem si pomáhají

Co používám za Adony ?
Tak všechno od Atlasu po Powerauras takřka vše co mi kdo doporučí a uznám že by se mi mohl hodit :)
Základní adony jako DBM atp samozdřejmě znám ale ne vždy je využívám :) co jsi budeme povídat už jsem ICC byl tolikrát že už ho ani netřeba :) ale i přez to že ho třeba nemám zapnutý nepoznáte to ;)

Co používám ke komunikaci ?
No preferuji věčinou TS3 už jen z pohodlnosti a nenáročnosti. Nedávno jsem se seznámil s Mumble a už jej jakš takš zvládám ale je to skoro stejné jako TS :) jinak jsem asi otevřen všem ostatním programum jen mi říci kde se stáhne a ve stručnosti říci jak se stím zachází a zbytek už si zjistím sám :)

Mám nějaké alty ?
Mám jich spoustu ale na většina není zatím EQ vhodný pro ICC ne že by byl problém ho udělat ale jsem zastánce toho pokud je nějaká postava pro gildu nutná Udělám si ji a vyequipujem :)

Co preferuji za classy ?
No moje srdeční Záležitost je Balance Druid nejen z duvodu silneho Aoe DPS ale i Combat ressu controlu a celkem slušného Single DPS :) no co Tlusťoch se přece jen nezdá

Dále hraji celkem často Protect paladina a nedá se říci že by to nebyl muj oblíbenec ale přeci jen to byl muj prvni char a ten aď chceme nebo ne tak nás po čase omrzí.

Co dále dodat ?
Snad už raději nic ... jen To že Děkuji za přečtení :)


Naposledy upravil AnyDark dne stř 29. led 2014 1:18:16, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 0:48:09  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

He loves SOVA <3


I WANT HIM!


Pro!


Teraz mam celkom dilemu, prot pala sa na jednu stranu hodí ako sol teraz, kedže v podstate nám už ostal iba jeden MAIN spec TANK (Marcos)...


Rhodan je zkočkovaný, hanibalk chce shadowmournu, woxy už ju má.. a retro je teplý, takže fakt nemáme tanky twl... (Teraz vlastne Evaro)



ALE, sova. hmm....


Tažké povedať za ktorú classu by si mal mainspeckovať (Samozrejme za ktorú chceš ty hrať, avšak vždy ti vieme doporučiť čo je potrebnejšie...)

Budem to musieť zkonzultovať s Best Sovou EU čo sa hodí viac. :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 11:24:29  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

pro for testiclesor testes :D uvidime vyskusame hadam nieco padne na urodnu podu :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 15:49:55  
Registrován: úte 28. led 2014 23:36:21
Příspěvky: 4
Offline

taurenkaa píše:
He loves SOVA <3


I WANT HIM!


Pro!


Teraz mam celkom dilemu, prot pala sa na jednu stranu hodí ako sol teraz, kedže v podstate nám už ostal iba jeden MAIN spec TANK (Marcos)...


Rhodan je zkočkovaný, hanibalk chce shadowmournu, woxy už ju má.. a retro je teplý, takže fakt nemáme tanky twl... (Teraz vlastne Evaro)



ALE, sova. hmm....


Tažké povedať za ktorú classu by si mal mainspeckovať (Samozrejme za ktorú chceš ty hrať, avšak vždy ti vieme doporučiť čo je potrebnejšie...)

Budem to musieť zkonzultovať s Best Sovou EU čo sa hodí viac. :P


Nedělá mi problém hrát za obě classy dle potřeby raidu. Jen nevím co je pro vás aktualně nutnější :) nicméně drujdu mám více a po nějakém investování by jsem je mohl využít všechny na ICC 25


Naposledy upravil AnyDark dne stř 29. led 2014 16:41:06, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 16:27:09  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

AnyDark píše:
více méně drujdu mám více..


You mean: Nicméně, right ? ...

PROT - Osobně jsem nenašel nic, co by jsi měl nastavené špatně, tudíž tam bez problému.

Holy - Tam máš aktuálně dané PvP glyphy, ty nebudu řešit.
Talent
Pure of Heart - podle mně zbytečnost, vzhledem k tomu, že na Wotlku ještě není CD na dispell.
Improved Blessing of Wisdom - vzhledem k totemům v raidu taktéž zbytečnost.
Za předpokladu, že bude v raidu další holadin, bych hodil talenty do Blessed Hands, v případě, že ne, do Improved Concentration Aura.

Jinak nemám co dodat .)
PRO na test raid
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 16:40:04  
Registrován: úte 28. led 2014 23:36:21
Příspěvky: 4
Offline

Holy - Tam máš aktuálně dané PvP glyphy, ty nebudu řešit.

Je to puvodně PVP holy ale EQ mám dostačující nejen na PVE Holy ale také PVE r3 jen to nepoužívám moc často spíš vubec :)
Protect je nastaven hlavně na Bosse tudíš se moc nehrnu do tankování více targetu naraz ne že by jsem si paladina tak neuměl postavit ale zdá se mi to zbytečné když ostatní tanci to mají jednoduší
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 16:46:27  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Co mají ostatní tanci jednodušší ? .. Teď moc nechápu ..
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 17:01:59  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Vara píše:
Co mají ostatní tanci jednodušší ? .. Teď moc nechápu ..



Swiperi a cleavmastri Varo :P

Avšak palach na plochu je tiež OP :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 17:06:43  
Registrován: úte 28. led 2014 23:36:21
Příspěvky: 4
Offline

Vara píše:
Co mají ostatní tanci jednodušší ? .. Teď moc nechápu ..


nwm jak to vysvětlit ale za ostatní Klassy mi přijde jednoduší vytvořit rychle agro na více targetu paladin v mám podání na to má pouze 2 spely ale pokud by jsem to bral tak že by jsem měl talenty a glyphy na plošné agro asi to vyjde nastejno :)

Taurenkaa : Ano ale musí na to být alespoň trochu postaven :) ona consentračka a holy vrat neudělají také agro aby to člověk nedokázal urvat + s ohledem na to že u paladina blbne plošný taunt je to těžké ..... nestalo se mi jednou že mobky v icc na něj hodily imune a já si to pak mužu jít hodit :( bohužel ten člověk nevidí to jak mi tam vyskočí 3x zasebou imune a špatnej jsem pak já,proto raději tankuji bosse než ady :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška AnyDark - Protect pala
PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 17:14:33  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Na Cata už budeš v pohodě .. :D .. tam se nijak extra aoe aggro a single target aggro neodlišuje :D ..

Jinak teda nevim, mimo DKčka mám pocit, že pala teda je nejlepším aoe tankem. Nebo aspoň v případě, že funguje správně threat. Už jsem teda na wotlku netankoval tak rok, takže se možná hodně změnilo s gearem a celkově i s funkčností spellů, každopádně je to stejně detail. Talenty máš správně a víc asi řešit nemusíme :)
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz