Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 10:29:59



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška
PříspěvekNapsal: ned 26. led 2014 18:12:59  
Registrován: ned 26. led 2014 17:52:31
Příspěvky: 5
Offline

Nick: Wranecka http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Wranecka
Lvl: 80
Class: Mage
Spec: Arcane


Gear Mainspec: ICC N/HC 10/ICC 25 N- GS 5979
Potřebuji ještě omarkovat jeden item ze setovky poté již budu potřebovat jen hc marky. Čekám až budu mít haste cap aby jsem se mohla socketovat do spell poweru. Pár itemů ještě potřebuji abych měla eq jaký si představuji, jako je například off handa abych mohla vyměnit staffku. Jinak si myslím že nemám zas tak špatný eq. :)

Zkušenosti:
Wow hraji teprve necelý rok. Začínala jsem na serveru Soulwell, odkud jsme byli spojení s gamenodem a poté sme s celou guildou přešli na Twinstar.
Již od začátku mého působení na wow hraji za arcane mága. Je to můj main. Pak mám ještě bala druida, který je můj alt, ale má ještě low eq, potřebuje odchodit pár toc 10 a 25 a také mu musím dokoupit setovky, jelikož je čerstvá 80.

Předchozí guildy:
Od mé první guildy Legion of Death jsem odešla kvůli mě nevyhovujícím raidům. Zbytečná ID na 25-kách apod. Nyní jsem u guildy Undisputed, kde jsem relativně spokojená, ale chodíme velmi málo raidů.

Něco o mě:
Je mi 20 let. Jsem z Českých Budějovic a studuji VŠTE (vysoká škola technická a ekonomická). Jsem holka která je pro každou špatnost, má ráda pivo, jsem veselá, ukecaná a na wow si chodím odpočinou zaraidovat a hru si užít a né se nervovat. :)

- V Mih bohužel nikoho neznám.
- Pravidla a věci okolo fungování guildy jsem si přečetl, na pár drobností se ještě doptám jak přesně fungují.
- Mumble ještě nemám, ale co není může být (jdu to stahovat :D) a funkční mikrofon mám.
- Na raidy mám dostatek času. Především o víkendech jsem plně k dispozici v týdnu spíše na večer, podvečer.

Addony:
Heal Bot, PallyPower, Deadly Boss Mode

O Vaší guildě jsem se dozvěděla z worldu, jinak je mi známá delší dobu od vidění :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: ned 26. led 2014 19:46:47  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Citace:
Addony:
Heal Bot, PallyPower, Deadly Boss Mode


Obrázek

Nechce se mi verit, ze jako dpsko mas healbot a jeste min, ze mas PallyPower, kdyz ho nemaji ani nasi paladini :lol:.

+ ranged (magy mame ted 2, jeden arcane, jeden fire)
+ eq na zapojeni do progressu (cca)

- arcane (tece na manu na delsich enounterech)

Za me PRO, ale musis ukazat, ze umis mackat 1112.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 0:18:28  
Registrován: ned 26. led 2014 17:52:31
Příspěvky: 5
Offline

Ano mám healbot i palypower :D zapoměla jsem připsat alta holypalu :D když tak na to koukám :D :lol:
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 0:31:12  
Člen guildy
Registrován: pát 23. srp 2013 16:59:44
Příspěvky: 15
Bydliště: Husák, Slovensko
Offline

za mna PRO na test raid RDPS je malo :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 10:28:03  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

wranecka píše:
- Pravidla a věci okolo fungování guildy jsem si přečetl


Oh, damn it. :X

PS: Pallypower sux :D
PS2: Jestli si tu chodíš fakt jen odpočinout, tak nevim no, vzhledem k tomu, že 99% týhle guildy jsou (nebo aspoň dřívbyli) luxusní hrotiči.
PS3: Nic mě nenapadá
PS4: PRO, pokud chceš raidovat na plný výkon s tím, že dokážeš snést kritiku od lidí a případně si necháš poradit.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 11:29:02  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Foto pls.



Ale arcane whz not, pokial neskapes na každom Hopikovy čo professor vysumoni tak som pro.

Avšak pozor progresujeme HM profa a aj Licha zachvílu takže nervovať sa bude dosť :P


Odporúčam si ešte raz prečítať pravidlá, teda hlavne DKP system pretože ked mi niekdo napíše že to čítal, a opýtam sa v čom sa naše DKP odlišujú od normálnych dkp tak vačšinou odpoved nenajdem.


Mame totižto uplne iné DKP ako ste možno zvyknutí, a vysvetlovať to každému nováčikovy odzačiatku sa mi nechce...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pon 27. led 2014 12:07:19  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

Ahoj,

takže equip ujde, na zapojení do ICC 25 HC to stačí. Nikde si to nezmínila ale doufám, že ovládáš taktiky na HC. Různé individuální záležitosti nebo specifické rozestavění ti bude vysvětleno na místě ale vědět co ti bosové dělají je prostě samozřejmost.

Pokud budeš dělat to co se má, tak nemusíš mít strach, že tě bude někdo nervovat. Ale na raidech jedem na sto procent (aspoň většina :D ) takže je třeba soustředit se a snažit se.

Jinak další manový vysavač? Jsem PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 11:26:27  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

hehe arcane mage, jasne ze za aspon uz nebudem musiet chodit tak casto po tom ako dame licha :D takze PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 19:35:12  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

arcane jsem nehrál.. takže neposoudím talenty a tak, ale magové teď moc nejsou a ten jako že CL je trol a točí hovno :D Takže zkusit se to může, navíc jak jsou zkouškové a tak, tak je i víc výmluv, náhle mají zkouškové asi i pracující a lidi ze střední či základek..

PRO na test
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 22:46:34  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

PRIJATÁ na INTEST obdobie,


O inv si napíš na Goldar, Jamík alebo Taurenica.



Vitaj v PEKLE!
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz