Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 11:26:36



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Evaro /druid/tank-heal
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 17:14:17  
Registrován: ned 19. led 2014 16:14:47
Příspěvky: 3
Offline

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci + offspec pokud máte : Evaro /80 lvl / druid / - main spec = TANK , off spec = HEAl
2. Uveďte Váš equip, i offspecky pokud máte. http://armory.twinstar.cz/character-she ... r&cn=Evaro off speck mám heal 6100 gs resto druid .
3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow ? : wowko hrám už 5 rokou , okrem huntra a rouga som hral za všetky clasy . Za tohto druida tankujem už zhurba 3 roky mám odtankovane všetko čo na Wotlku je kedze som začínal u naxx sezony :) (resp . čo bolo sprístupnené ) môj progres v icc : mam skoleného licha na 10 n 25 n v ICC 25 hc sme sa dostali pred profa žiaľ sme ho neskolili :D ( sindra a quina padli )
4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní. U přechodu z ali uveďte i Váš ali nick. moja guilda bola HOTD na souwelu . za alikov som nikdy nehral !! :D for the horde
5. Pokud jste neuspěli jinde, není na škodu napsat proč, než to zbytečně tajit. Přihlášky v jiných guildách si může někdo všimnout. (Např. pokud jste ji z nějakého důvodu sami stáhli, vzdali nebo jste nevyhovovali co se specky týče, museli by jste prohodit maina s altem...důvodů může být spousta). zatial ma nikde neodmietli :D pokial by bol nejaký problem kludne prehodím alta za maina :) kedže je to schopný dmg :)
6. Váš věk a krátké info o Vás. Ahoj :) mám 21 rokou som zo stredneho slovenska , pracujem v žiline . V minulosti som viedol jednu guildu volali sme sa INSEPARABLE . žial kôli prechodu servra na cataclism (anthoria ) sme boli nútený sa presunúť na souwel kde sme sa žial už nezložili .
7. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády? zatial tam nemám nikoho :)
8. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system? dkp ako i epgp sistem mi je dobre známi ( sám som to aj nastavoval )
9. Máte Mumble a funkční mikrofon? muble zatial nemám ale zo stiahnutím by nemal byť problém :) mám funkčný mikrák :)
10. Máte v raidovací dny, dostatek času na raidy 3-4 hodiny? Ano ! ( ale ako som uviedol že pracujem , ták pracujem na 3 smeny takže 1 týždeň sa nebudem môcť dostaviť na raidy )
11. Máte čas pravidelně raidovat? ...ne pouze občas? viď. bod 10
12. Máte alty? Popřípadě alty v jiných guildách, kde a proč? mám alta PVE frost Fire mága volá sa oravee má 6100 gs točím nanom zhruba 11 000 - 16 000 DPS ( aspoň na souwely tak tomu bolo ) http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Oravee
13. Jaké používáte raidovací addony? používam DBW recount a pár image adonov
14. Kde jste se dozvěděli o nás a naši guildě? z world chatu :)
Dúfam že sa vám moja prihlaška bude páčiť :) prajem krásny deň GL & HF
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evaro /druid/tank-heal
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 17:45:14  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Určite pro feral tank je potreba ako soľ po prípade aj fire mage!!!

Rhodan chce kočkovať a sonu som na 25tke nevidel.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evaro /druid/tank-heal
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 18:41:43  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

ok, takže si napsal tu přihlášku - tak jedna věc, každý píše, že zná systém DKP i EPGP, no věř, že neznáte :D tady je totiž hybridní DKP systém, takže opravdu doporučujeme číst, jak je tady nastaven.

Co se týká tanků, tak v těch macrách píšu, že sháníme tanky, takže za to PRO, snad se potvrdí zkušenosti, které píšeš.

A jen poznámka, u adonů mi chybí důležitý adon typu OMEN či podobný na agro.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evaro /druid/tank-heal
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 18:57:37  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

+ Nedostatek tanku, chodi tankovat offspecky
+ gear na progress

A ten duvod odchodu z HOTD?

Zatim PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Evaro
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 19:19:48  
Registrován: ned 19. led 2014 16:14:47
Příspěvky: 3
Offline

:) samozrejme Omen mám len som ho asik zabudol spomenuť , odchod z Hotd : po prechodu guildy ze souwelu na vesper sa zmenilo vedenie ( aj názov guildy ! ) a bolo mi pvedané že majú momentalne vela tankov a aj mágov tak som im nemal čo ine ponuknuť ták ma ne invitli .
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evaro /druid/tank-heal
PříspěvekNapsal: pon 20. led 2014 10:22:11  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

1. Equip máš akorát na zapojení do progressu last bossů v ICC 25 HC. Kromě toho jde leather skoro pořád na off nebo diss takže si v tomhle směru určitě ještě polepšíš.

2. Druid tank se nám hodí.

2. Máš super offspec + slušného alta pro případ potřeby.

PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Evaro /druid/tank-heal
PříspěvekNapsal: pon 20. led 2014 23:44:35  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

PRIJAT

Napis si o inv na Taurenica, Jamik, Goldar.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz