Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 12:19:27



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: čtv 26. pro 2013 19:37:12  
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:02:38
Příspěvky: 3
Offline

Nick: Skamene - http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Skamene
LvL: 80
Class: Paladin
Spec: Holy PvE - talent build - http://armory.twinstar.cz/character-tal ... ne&group=1
Offspec: Holy PvP - talent build - http://armory.twinstar.cz/character-tal ... ne&group=1

Gear Mainspec: 5934 (PvP akorát cloak) Int > Haste > SP > Crit > mp5
Gear Offspec: 5946

Screen UI: https://imageshack.com/i/0dw9gfp
Screen HPS: https://imageshack.com/i/5jnhz2p - Deimos, slabý gear ale je to jediný hps screen který mam

Zkušenosti:
Začal jsem hrát před 4mi lety na serveru drahy.com, horko těžko jsem vyexpil paladina a zároveň se učil herní mechaniky na PvP serverech (AT, Deffender). Po tom co populace na drahym klesla na 1/10 jsem si převedl palu na Soulwell (na drahym jsem měl 5/5 wf holy i retri, t10 na holy i retri, což vám dosvědčí i 2.2k achiev za 3v3) a ztratil tak všechen eq. Kamarád mě dotáhl na anathemu kde jsem v OSB několik měsíců chodil icc25hc a znovu dal 5/5 (oboje v holy) a pak s tím, že mě to nebaví, skončil. Hrát jsem znovu začal až na deimosu - v HHH jsem si odprogressoval fc icc10hc a 11/12 icc25hc. Když jsem se dozvěděl že twinstar umožnil převody na nový server, převedl jsem si svou první a nejoblíběnější postavu ze Soulwellu na Vesper.

Předchozí guildy:
PROALKOHOLICI - drahy.com
We turn with A and D - soulwell
Old School Brothers - anathema
HornyHeadHunters - deimos

Něco o mě:
Je mi 18let, žiju v Jižních čechách, 20km od hranic s Rakouskem. Studuju na gymplu na medicinu. Rád hraju florbal, hokej, league of legends a world of warcraft.

- V Mih nikoho neznám.
- Pravidla a věci okolo fungování guildy jsem si přečetl.
- Mumble i funkční mikrofon mám.
- S raidovacím plánem jsem se seznámil a časy mě vyhovují, na raidy mám dostatek času.

Alti: nemam

Addony: Healbot, dbm, quartz, range check, red range

O vaši guildě jsem si povídal s Aaresem.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: čtv 26. pro 2013 23:00:43  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

tak, Aares jsem když tak já nebo spíše je to jeden z mých x altů :)

co se týče holy, tak máme aktivního vlastně Raziela, který chodí spíše teď off speci retri a jinak teda pak čeká Vara na Catáč a pak tu máme CL holadinů, pedomastera Hypkeho, který údajně zas chystá rozjet kariérů top EU holadina, takže konkurenci budeš mít opravdu obrovskou.

Ale nevidím problém, asi jako u kolegů, případně bych uvítal i 2. run a boj o místo v main raidu. Zkus pokutit i třeba aktivní off spec, kdyby bylo potřeba.

PRO na test raid/období
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: čtv 26. pro 2013 23:12:39  
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:02:38
Příspěvky: 3
Offline

Mám zákládní itemy na retri - během 14ti dní jsem schopnej nafarmit gear do iccčka a přiznám se, že retri bych hrál radši (přeci jenom holy jsem teď hrál strašně dlouho).
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: čtv 26. pro 2013 23:57:17  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

podle mě s tím by neměl být problém - retri maini jsme 2, já a GuM. S tím, že já budu chodit obtýden asi někdy raidy kvůli práci.. takže reálně by pak mohl být jen 1 stále aktivní
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: pát 27. pro 2013 0:58:00  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 24. zář 2013 15:22:10
Příspěvky: 33
Offline

Kdo věří že Hypík bude aktivní, tak je na houbách :D Vara má banán a Razielovi to víc sluší za retri (podle mě). Čili nejsem proti. Ale chce to tu aktivní offspecku. Dořeš a máš pro na TEST :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: pát 27. pro 2013 1:06:50  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

zkusme to - PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: pát 27. pro 2013 5:31:16  
Člen guildy
Registrován: čtv 21. črc 2011 22:36:59
Příspěvky: 98
Offline

PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: pát 27. pro 2013 13:47:50  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

woxy píše:
...Vara má banán...


HA GAAAAAAAAAAAAAAY!

http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ska/simple - stará Varuska
http://eu.battle.net/wow/en/character/o ... ska/simple - nová Varuska
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: pát 27. pro 2013 15:01:27  
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:02:38
Příspěvky: 3
Offline

Jen aby bylo jasno - chcete abych nakonec mainoval retri nebo holy? S tolika holadinama je další zbytečnej a mě nedělá problém chodit retri
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skamene - Holy Paladin (drahy.com)
PříspěvekNapsal: pát 27. pro 2013 15:11:14  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

"Tolika holadinama" .. on je tu popravdě aktivní jenom jeden, který navíc často chodí za retri.

Semnou počítat nemůžete, protože jsem dostal perma a nemám v plánu začínat expit od začátku. Navíc jsem si znovu zaplatil offiko a expím priesta, protože už se nemůžu dočkat novýho datadisku.

A hypke na tom bude podobně jako já dřív .. vydrží mu to pár dní, než se na to zase vykašle.

Nevim jak je na tom Martas - jestli přešel na twin, nebo se na to vykašlal .. nebo vlastně jestli je vůbec ještě v guildě.

Čili dle mého, za holy by problém být neměl. Ovšem všechno bude záležet na tom, jak ti to půjde. Posudek zůstane tentokrát na někom jiném, řekněme třeba právě na Hypkem (pokud bude ochotnej vlézt do ICC). Nebo klidně Raziel by mohl, alespoň v PvE mu nejspíš nemám co vyčíst, takže ví co a jak .. :)

Vara
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz