Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 13:53:05



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 23:42:13  
Registrován: pon 23. pro 2013 23:07:29
Příspěvky: 2
Offline

1. Meno, level, class, spec./
-Romeo, level 80, druid
MAIN: Feral tank http://www.gamestool.net/tc/wow335/druidt.php
OFF: Balance, ale to hrám naozaj len v krajných prípadoch (moc mi to nejde)

2. Equip
- http://armory.gamenode.cz/character-she ... y&cn=Romeo

3. Moje pôsobenie vo WoW.
- Aktívne hrám niečo cez dva roky, medveďa hrám viac ako rok, za ten čas som sa síce niečo naučila, ale určite to je veľmi málo oproti tomu, čo sa ešte môžem a chcem naučiť (možno aj s vami). Na začiatku ICC sezóny som prestala hrať a ešte stále som sa nestihla doučiť niektoré taktiky (Vlastne viem len Marrowgara, Lady a Deathbringera), ostatné by mi bolo treba vysvetliť, ale nemal by to byť veľký problém, učím sa rýchlo. Takisto sa sama pozriem na taktiky na youtube.

4. Predchádzajúca guilda
- Niekoľko mesiacov som bola v sArgErAse (či ako sa to píše), potom som prešla do The Exiles, ale na začiatku ICC sezóny som prestala hrať, a tak som dostala kick za neaktivitu a nakoniec HoTD (viď nižšie)

5. Iné guildy
Dala som si prihlášku do Heroes of the Darkness, kam ma pred pár dňami aj zobrali, lenže ak mám byť úprimná, tak sa mi tam moc nepáči. Kolektív mi príde celkovo nesympatický (česť výnimkám) a keďže som človek komunikatívny, radšej budem hľadať niekde, kde komunikácia nebude stáť na bode mrazu.

6. Info o mne
- Volám sa Soňa, mám 15 rokov a som od Piešťan (západné Slovensko). Hrám na gitare, niekedy kreslím a rada chodím na koncerty.

7. Poznám niekoho z MiH?
- Nepoznám.

8. Pravidlá a DKP
- Pravidlá som prečítala a DKP systém poznám.

9. Mumble a mikrofón
- Mikrofón mám funkčný, ale Mumble mi chýba (samozrejme nie je problém nainštalovať)

10. Raidtime
- Nemal by byť problém, ale samozrejme závisí od školy.

11. Pravidelná docházka
- Mám v pláne tu byť pravidelne, ale zase to závisí od školy.

12. Alti
- Môj hlavný alt je Lorvin, holy/retri paladin (5,1k a 5,4k Gearscore), inak mám pár ďalších, ktoré sú zväčša na profky.

13. Addony
- DBM, Xperl, Skada/Recount, Threatmeter momentálne nemám, pretože ktorý som mala mi nejak zblbol a nemôžem si nájsť náhradu...

14. Kde som sa dozvedela o guilde?
-Trochu som sa zakecala s Retrom o guildách a spomenul, že vám chýba nejak medveď, tak som to skúsila.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 0:00:43  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Sona je top support, za mně pro :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 0:06:01  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

chlpatých chumáčikou máme málo.. tak jsem řekl, ať to zkusí, když je v tom rozkvetu :D a miluje oslovení Sona :D

PRO na test
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 3:47:50  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

talenty v pohode, eq slabsi, ale snadno se dobere, osobne nevidim duvod byt PROTI
Jen te upozornim - Jako byvaly tank mam pocit, ze na tanky jsou v tehle gilde ponekud vyssi naroky nez na ostatni :D peskujou se, ze stoji o 5 yardu dal, o 5 yardu bliz, ze pullnou bosse o 1s pozdeji, ze jim dps urve moba atd. :D (samozrejme, ze ne-tanci ti reknou, ze to neni pravda atd.) pokud si na to troufas, jsem PRO

PS: nenech se odradit :D main feral jsem v gilde jedinej a uz se taky chystam do vyysluzby



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 13:50:15  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Rhodanus píše:
talenty v pohode, eq slabsi, ale snadno se dobere, osobne nevidim duvod byt PROTI
Jen te upozornim - Jako byvaly tank mam pocit, ze na tanky jsou v tehle gilde ponekud vyssi naroky nez na ostatni :D peskujou se, ze stoji o 5 yardu dal, o 5 yardu bliz, ze pullnou bosse o 1s pozdeji, ze jim dps urve moba atd. :D (samozrejme, ze ne-tanci ti reknou, ze to neni pravda atd.) pokud si na to troufas, jsem PRO

PS: nenech se odradit :D main feral jsem v gilde jedinej a uz se taky chystam do vyysluzby



Rhode rhode,

Samozrejme že na tanka sú vačšie nároky, ale tá 1 secunda ktorú stale omielaš do okola nie je podstatná, myslím si že túto tému sme si už vyčerpali ale ako vidím každý si zas z toho zobral to svoje...

Každopádne Feral sa nám hodí kedže Rhodan nechce tankovať (Pretože sme na ňeho nakričali) Takže u mna PRO.


*** Sú sviatky takže test raid dáme na neskôr ked sa situácia stabilizuje nakoľko sú všetci rozlietaný po rodinách a nepredpokladám že niečo tento týždeň zložíme.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 15:11:57  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

tak může se složit třeba i 10tka, tam jde stejně vše nejlíp vidět.

JINAK - doporučil bych v přihláškách asi neřešit některé naše zabomyší spory :) ale zaměřit se na to, co se tu řeší a nestrašit ty lidi hned :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 15:16:17  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 24. zář 2013 15:22:10
Příspěvky: 33
Offline

Co se týče těch taktik.. stát a rvát tam threat je na všech bosech stejný, kde je potřeba nějaký WASD tak se dovysvětluje, toho se Retrofil rád ujme když už zase může mluvit ;) Fekálního medvěda v mainu tu nemáme, jen maxton, boun, rhod za offspec/alt, takže se tu směle uživíš:)

PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 16:33:16  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

taurenkaa píše:
Rhodanus píše:
talenty v pohode, eq slabsi, ale snadno se dobere, osobne nevidim duvod byt PROTI
Jen te upozornim - Jako byvaly tank mam pocit, ze na tanky jsou v tehle gilde ponekud vyssi naroky nez na ostatni :D peskujou se, ze stoji o 5 yardu dal, o 5 yardu bliz, ze pullnou bosse o 1s pozdeji, ze jim dps urve moba atd. :D (samozrejme, ze ne-tanci ti reknou, ze to neni pravda atd.) pokud si na to troufas, jsem PRO

PS: nenech se odradit :D main feral jsem v gilde jedinej a uz se taky chystam do vyysluzby



Rhode rhode,

Samozrejme že na tanka sú vačšie nároky, ale tá 1 secunda ktorú stale omielaš do okola nie je podstatná, myslím si že túto tému sme si už vyčerpali ale ako vidím každý si zas z toho zobral to svoje...

Každopádne Feral sa nám hodí kedže Rhodan nechce tankovať (Pretože sme na ňeho nakričali) Takže u mna PRO.


*** Sú sviatky takže test raid dáme na neskôr ked sa situácia stabilizuje nakoľko sú všetci rozlietaný po rodinách a nepredpokladám že niečo tento týždeň zložíme.



Pokud sis to vzal jako útok, tak se omlouvám, snažil jsem se tam dát co nejvíc smajlíků, aby bylo vidět, že to není vůbec myšlený vážně, ale jenom ze srandy :))



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 17:09:32  
Registrován: pon 23. pro 2013 23:07:29
Příspěvky: 2
Offline

Pokiaľ sa niečo zloží, tak ja môžem aj cez sviatky...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Romeo - feral tank
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 17:20:47  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

PRO vypadáš solidně :) EQ doženeš ...
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz