Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 9:04:50



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 13:56:12  
Registrován: čtv 07. čer 2012 17:43:52
Příspěvky: 5
Bydliště: Polička
Offline

Hlavoun
Nick:Hlavaorca
lvl:80
Class:warr
Spec:tank
Offspec:fury (talenty ukazu ve hre)

Gear Mainspec:Naxx25+ 2veci ze setu za truimfi(ramena,ruce) GS 4500
Gear Offspec :Naxx25 4200
Tankovaci eqip mam ze defens cap splnmuju mel sjem predtim i expertise na lepsi agrrovani vice mobu ale to se me ted meni diky vymene equpi. Tankovaci talenty jsme jsi dal sam a co jsme se tak dival tak je ma dost lidi stejnych ted na wotlku.
Za svyho tanka hraju uz od TBC je to muj nejhlavnejsi main,na mystiqu mam otankovani vsechno az po ulduar tam jsem potom skoncil.

Predchozi guildy
Tak jeste na mystiqu to bylo the inner circle a cryogenic. Z guildy jsem odesel z jedineho duvodu prechod na jiny serv a rozpad guildy.
Tim skoncila i moje hracska kariera nwm presne na jak dlouho ale takcca 10 mesicu urcite,po tyhle dlouhy dobe jsme pred par dny lognul wow zacal chodit hc a nabirat zase naky eqip.
K vam chci jit hlavne ze tam znam Deadly a nwm jestly jete hraje i Kaledon,ale hlavne diky deadly s kterou jsme odchodil vetsinou svych radu. navic me zacala chybet a rad bych ji zase slysel na mumble ;)

Neco o me
Jmenuju se Lukáš Hlavsa je me 24 let,delam stavebniho delnika. Ted.jsem ale marod takze travim cas doma tim i dost na wow. Jinak moje zajmy jsou sport a venuju se hlavne hasicum,kde ted jsem u vyjezdove jednotky. Rad chodim s kamosema na pivko a obcas na poradnyho spika,aby taky u piva a nebo u fotbalku byla sranda :D

-Mih znam teda Deadly a jestly jete hraje tak i Kaledona
-Pravdila a fungovani guildy znam,jinak neni nikd yproblem kouknout na foru a jeste se vzdelavat :D
-Mumble a fuknci mikrofon to mit budu.Jen jsi musim stahnout mumble a nastavit ho
-S raidama souhlasim,ale obcas se praci zdrzim ale to bych vse daval predem vedet RL
-Na raidy cas mit budu jen nekdy proste clovek musi neco zaridit,ale to jak jsme psal dal bych vedet RL

Alti
Kokainek 80lvl : dk -unholy dps Gs 4250
Sunreaver 80lvl : hunter -mm Gs 4213
Maxxe 80lvl : shaman - ele Gs 4100

Addony
omen,DBM,xperl
Diky za jaky koliv info a zatim cau ;) Hlava
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 14:44:39  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Určite PRO

Poznám ťa ešte z MQ teda nie osobne ale registroval som tvoj nick pomerne často.


Napokon Protect War sa nám hodi ako soľ aby nemusel Woxy Specovať...




Test Raid v tvojom prípade by som ani nenavrhoval. Hlavne si Zajdi ICC 10!!!! A pozorne si prečítaj taktiky aj na HC!
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 15:34:49  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

Před více než rokem ses k nám hlásil, byl bys byl přijat, ale neobtěžoval ses ani napsat. Za tento přístup bych ti osobně dal PROTI. Ale vzhledem k tomu, že jsou v gildě lidi s horším chováním, dám ti nejspíše PRO



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 17:07:01  
Člen guildy
Registrován: čtv 21. črc 2011 22:36:59
Příspěvky: 98
Offline

No tak Hlavu znám už roky .Nejen,že to je báječný člověk,ale i tank a hráč všeobecně.Tak že za mě rozhodně PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 17:26:15  
Registrován: čtv 07. čer 2012 17:43:52
Příspěvky: 5
Bydliště: Polička
Offline

Rhodanus tak to se omlouvam v tej dobe jsem mel moc prace a na wow nezbyl uz vubec cas. Co se tyce taktik tak budu muset nastudovat ICC jeste jem tam nebyl a urcite tady na foru taktiky najdu.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 20:05:44  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 24. zář 2013 15:22:10
Příspěvky: 33
Offline

A mě nezmíníš?:D Starý známý z The inner circle, už z proressu ZA a podobných vylomenin. Jsem určitě pro :) EQ na tanka máš nabraný za pár ID, a aspoň nebudu muset furt přehazovat flašky:D
PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 20:30:30  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

Ok, tak v tom případě rozhodně PRO, stará škola tu chybí



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: úte 10. pro 2013 22:23:24  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Hlava na tom byl podobně jako já ... vždycky bylo plno věcí, které před wowkem měly přednost :)
PS, za to že jsi mě nezmínil jdeš do ignoru, ale jinak PRO :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 0:13:05  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

pro mě za mě klidně pro něco mi tvuj nick i říká , snad nebude stejná lama jako jeden člen z guildy :)


Naposledy upravil apikk dne stř 11. pro 2013 12:18:51, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 11:31:55  
Člen guildy
Registrován: ned 05. kvě 2013 21:04:54
Příspěvky: 65
Offline

sice je to hodně jiných gear up guild, ale novej main tank se hodí.. proč ne
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz