Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:35:56



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vrael
PříspěvekNapsal: ned 24. lis 2013 16:00:05  
Registrován: ned 24. lis 2013 14:52:26
Příspěvky: 2
Offline

Zdravím,

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci. Uveďte Váš equip, i offspecky pokud máte. Máte alty? Popřípadě alty v jiných guildách, kde a proč?

ještě než se dostanete k odpovědi tak chci napsat krátký úvod. Ve jménu topicu sem úmyslně neuvedl class ani specku jelikož máte dost omezený nábor z toho důvodu sem se rozhodl pro následující. Můj main je retri paladin ale těch evidentně máte dost, tudíž sem vypíši většinu mých postav podle mé priority s čím bych chtěl raidovat a co potřebujete v raidu
(jméno = url)

Faerlin - paladin (enchanting, jewelcrafting)
retribution - 5829 gs
protection - 5098 gs
holy - nic

Otegame - shaman (tailoring, jewelcrafting)
restoration - 5616 gs
elemental - 5448 gs
enhacement - pár itemů mám ale ne tolik aby byl pro teď hratelný

Kaneskiller - druid (Engeneering -> bud ins nebo alch, jewelcrafting)
balance - 4903 gs
feral - něco málo na tank ale zatím nepoužitelný
restoration - strom hrát nechci

Vries - death knight (minning, blacksmithing)
unholy - 4017

Kuyr - warlock (tailoring, enchanting)
destro - 5751 gs

...a pár další altů.

2. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní. U přechodu z ali uveďte i Váš ali nick. Váš věk a krátké info o Vás.

No wow hraji asi tak 6 let, je mi něco přes 20. Začal sem na serveru Valhalla u aliance kde mám aji svoji původní postavu a dá se říct že i nehraného maina shaman Vrael a další nevýznamné alty . Po sloučení s Blacksunem a Czechdreamem mě chuť na hraní docela opustila po tom co mi smazali wrathfull eq. Tak sem zkusil i ofi což nebyla špatná zkušenost ale nějak to neni ono když vše funguje jak má. Po čase sem zase začal hrát ale tentokrát u hordy, důvod byl že sem přešli kamarádi z aliance tak sem šel za nimi, přeci jen wow není single hra. Po čase u hordy přestala naše guilda Phoenix Rising hrát aktivně. Po sloučení proto hledám novou pve guildu pro mě s vyhovujícím raid timem, což jste právě Vy! KLIK


3. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády?

Ne

4. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?

Ano

5. Máte Mumble a funkční mikrofon?

Nemám mumble ale to není nic co bych běhěm pár minut nezpravil. Mikron funkční mám dokonce mám i náhradní... Snad.

6. Máte v raidovací dny, dostatek času na raidy 3-4 hodiny?

Více by mi vyhovovali ty 3hodiny, přeci jen rád si pospím ale když je třeba tak klidně i přes 4 hodiny si čas udělám. Případně se na raid nepřihlásím či odhlasím.

7. Máte čas pravidelně raidovat? ...ne pouze občas?

Jak sem psal nahoře, přihlášku podávám hlavně kvůli času na raidy kdy je máte.

8. Jaké používáte raidovací addony?

Recount, pally power, xperl místo omenu, deadly boss mod

9. Kde jste se dozvěděli o nás a naši guildě?

na worldu a na foru

Na závěr snad jen že to bylo moc nudný ;)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: ned 24. lis 2013 16:13:18  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

Nazdar draku!!!

Vrael zřejmě nevěděl, že jsem v MiH, takže uvedu na pravou míru jeho odpověď na otázku č. 3. Má tu kamaráda (doufám :)) a to mě. S Vraelem jsem hrál ve Phoenix Rising ještě na Valhalle. Můžu prohlásit, že patří k nejspolehlivějším hráčům s jakými jsem hrál. V raidech nedělal chyby, točil a vždy byl bezproblémový.

Jednoznačně PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: ned 24. lis 2013 16:40:10  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

zdravím,

co se týká RETRIN, jsme prakticky 2 maini, ostatní nějak nehrají nebo jsou to pak alti či off spece. Anton tě chválí, ale tak či onak, jsem PRO, ale je potřeba TEST RAID - rád bych i věděl, jak si na tom s ICC - taktiky a tak?

Případně, dopředu si už sežeň mumble a nastav si ho.. aby se to neřešilo u toho test raidu, pokud se na něj domluvíme v guildě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: ned 24. lis 2013 17:07:21  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ahoj,

No kde by som začal... Vyzerá to že asi vieš do čoho sa púštaš. Bohužial z Pozicie Raid Leadra ti viem dopredu povedať že za melee budeš mať problém dostať sa na Main Raid.


Každopádne odpadol nam CEMENT a kedže náš Ele Super Shaman najlepší Heal/support/DPS sa rozhodol oprášiť svoju karíeru 3 specky (CEMENTA) tak by sa nám teoreticky otvorilo miesto pre ELE SHAMANA na raide.


Takže nechám to na tebe, ako sa rozhodneš, hlavne ťa to musí baviť to čo hráš, no úprimne za Melee sa dostaneš na ALT run.


Inak PRO pre obe možnosti pretože aj na Alt Run treba ľudí :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: ned 24. lis 2013 22:34:56  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Ahoj,

tvá přihláška vypadá smysluplně. Já momentálně z pracovních a pc/net důvodů se k raidům moc nedostávám (což se brzy změní) nicméně, Taurenka jako RL a další pověření mají přehled, tudíž sleduj reakce a zvažuj. Za mě na test pro.

S pozdravem

Whitee
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 0:16:18  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

na test pro , uvidime
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 1:50:28  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Ahoj, myslim ze by nebyl problem te vyzkouset. Jen musis pocitat s tim ze na main raid nedele/pondeli se nemusis za melee dostat. Za retrinu bych te totiz docela rad videl, GS 5900+ to uz je na main raid v pohode.
Otevrelo se na main raidy ale misto pro ele/cementa... Takze pokud by ses chtel dostat na main raid tak asi jedine za to....za melee leda jako nahradnik nebo druhy runn v utery ktery zatim chodime na normaly.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 7:50:35  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

A i na ten druhý run už chodí pět paladinů Goldare ;) .. nehledě na to, že 3 z nich jsou maini a Carvi je nasraný, že za palacha chodit nemůže, protože už by pak byl raid celej růžovej. ..

Za "člověka" jsem pro
, přihláška se mi líbí, vypadáš rozumně .. za paladina ale proti - to si neber nijak osobně, prostě mi přijde, že je paladinů teď až moc. Jak kluci píšou, pokud by jsi mainoval Ele, máš šanci se dostat i na main raid .. pokud cokoli jinýho než palacha, máš jistý místo v druhým raidu.

Díky, Vara
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 10:18:12  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Citace:
nehledě na to, že 3 z nich jsou maini a Carvi je nasraný

... a nasrany zustane, pan Carvi ragequitnul guildu, kdyz se mu vytknulo, ze sere na refocus.

Nevim teda presne, co mas na ele za gear, ale 5400 nebude zadna slava a to mas tak na jasnou posledni pozici v dmgi. Ono vymena cloveka s 6100 GS za 5400 GS by asi nebyla takova uplne vhodna. Ja jsem ochotnej hrat cementa, ale musela by za me byt adekvatni nahrada, za coz se ofspecka alta vazne povazovat neda.

Za me za shamana na main urcite ne, prinejmensim by ses musel dogearovat na uternim runu. Stejne tak za paladina - mame moc meleecek na main runy, takze si nemyslim, ze by ses by ses tam bez hodne kvalitnich vykonu dostal.

Pokud jsi ochotny chodit v utery, tak PRO, jinak PROTI.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 10:44:18  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

jamik píše:
Citace:
nehledě na to, že 3 z nich jsou maini a Carvi je nasraný

... a nasrany zustane, pan Carvi ragequitnul guildu, kdyz se mu vytknulo, ze sere na refocus.



Cože, kdy ? ..
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz