Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 9:06:47



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 11:41:50  
Registrován: pát 08. lis 2013 10:56:20
Příspěvky: 2
Offline

Nick: Martas http://armory.gamenode.cz/character-she ... &cn=Martas
Holy Eq mam asi 3 a měním je podle toho co zrovna potřebuji, stejně i talenty a glyphy
LvL: 80
Class: Paladin
Spec: Holy - talent build - http://armory.gamenode.cz/character-tal ... &cn=Martas
Offspec: Tank, Retri - vše kolem 5700 Gs zase to měnim podle potřeby v guildě

Gear Mainspec: ToGC10/TogC25/Icc10/Icc25
Gear Offspec: ToGC10/TogC25/Icc10/Icc25


Zkušenosti:
Wow hraji asi 7 let s nějakyma přestavkama ,gameplay mam kolem 180 dni na Paladinovi. začinal jsem na Blacksun, a pak soulwell. Prošel jsem snad všechny Dungy, v Icc nemam prošle posledni Syndru a LK, taktiky si vždycky nastuduji, a ve hře mi je stači jednou řict :-). Je samozřejmé, že se snažím byt co nejlepší v tom co pravě dělám, takže i ve hře si sám zjištuji co dělám špatně a jak byt co nejlepší.

Předchozí guildy: na soulwellu jsem byl v Inseparable, ale pak jsem přestal hrat a mezitím se guilda rozpadla a ted nejsem v žádné guildě a přihlášku podávám jen zde.

Něco o mě:
Osobní věcy nerad sděluji veřejně, takže jen ve zkratce pocházím s jedné vesničky u Frýdku- Místku a kvůli práce jsem se přestěhoval do Českých Budějovic. Wow hraji hlavně pro zábavu. Kdykoli s čímkoli pomůžu, a mám rad když zase pomůže nebo poradí někdo mě, nemám rád arogantní lidi a lidi co ponižují druhé. Jakekoli info o mě rád sdělím třeba ve hře nebo nějak jinak než veřejně, děkuji za pochopení.

- V MiH nikoho neznám
- Pravidla jsem si přečetl a většinu pochopil.
- Mumble nemám, ale neni žadny problem stahnout, sluchátka a mikrofon mám.
- S raidovacím časem jsem se seznámil, a většinou čas mám, krom toho kdy musím byt v práci, ale to je jak kdy, nemam to pravidelně, konec víkendu a začátek týdne mam čas vždycky od 6 až klidně do rána podle toho jak bych vydržel :-), konec týdne je horši.
- Na pravidelné raidování mám dostatek času

Alti: Mám asi 6 altů a to hlavně z důvodů, abych měl po ruce všechny profese pro výrobu a upravvu gearu :-)
, ale ještě hraji zase podle potřeby v guildě:
Shadow priest - Zyara - asi 5750 gs
Resto/ele saman - Konipírek asi 5800 gs
Roguna - Hudinos asi 5700 gs
Hlavní důvody altů byly potřeby v guildě tak jsem operativně měnil co bylo třeba


Addony:
Zase používám podle postavy za kterou hraji, napiši jen pár Dominos, Healbot,recount, poweraurasclassic, DBM, Omni CC atd

O vaši guildě jsem se dozvěděl s náboru ve hře
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 12:49:35  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Ahoj,

Osobně nemám nic proti. Gear stavíš správně, jsi dost flexibilní, co se talentů týče a ikdyž je potřeba především holadin, jsem si jistý, že ani za prot by jsi se tu neztratil.
Chtěl bych tě ale vidět healovat. Budeš mít čas v úterý na večer na ICC ? Jde se R2, kde by se vidělo co s tebou dál .. .)

Hlavní plus pro tebe je, že holy paladina prostě potřebujeme. Nabral se teď sice jeden, ale je v testovacím období, takže si myslím, že bude jenom dobře, když tu bude i druhý a budete mezi sebou mít možnost trošku soupeřit o místo v raidu.
Další plus je tvoje časové (téměř) neomezení. Za mně osobně máš plus i v tom, že nemáš rád arogantní lidi .. dřív jsem byl neuvěřitelně arogantní a za dobu co jsem se v tom dost změnil chápu, jak nepřijemně to na ostatní působí :D

Zatím PRO, celkové vyjádření bych ale viděl až po onom raidu.

Díky, Vara

PS: To úterý 18:50 - 23:00
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 13:00:26  
Registrován: pát 08. lis 2013 10:56:20
Příspěvky: 2
Offline

Určitě jsem nečekal, že mě hned vemete, takže na raid čas si určitě udělam a rad take poznám lidi. Hra je hlavně o spolupráci a jak si kdo sedne, takže si myslim že ty raid test jsou přínosné pro obě strany.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 14:17:47  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

PRO , přijd v uterý v 18:50 a vyzkoušíme tě hned na raidu :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 15:11:37  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

ja uz som ti raz napisal PRO ale pred odoslanim mi zafreezoval PC tak uz len tak v skratke a ako napisal cvalpik utorok na raide ;-)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 15:30:52  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Na test pro.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 17:15:41  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Ygore ? shut up bo dostaneš :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 18:11:27  
Člen guildy
Registrován: čtv 21. črc 2011 22:36:59
Příspěvky: 98
Offline

PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 19:57:22  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 24. zář 2013 15:22:10
Příspěvky: 33
Offline

Urcite jsem pro test raid, kde se uvidi ktery co v tobe je. Plus mas v tom "neomezenem" raid timu oproti nedavno nabrane holyne :)
PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martas - Holy pala
PříspěvekNapsal: pát 08. lis 2013 23:48:58  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

PRO na test raid, případně by si mohl mít možnost možná i za jiné postavy se zařadit, pokud ti to půjde.

Co se týče té Sindry a LK, mrkni na to před raidem, aby si měl nějak pojem o tom, co se tam děje a co je potřeba dělat.. ty to bosse už v 10tkách chodíme na HM a u 25tky se k tomu směřuje, takže ať znáš mechaniku a nejsi pak překvapený.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz