Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 9:17:35



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 11:45:17  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci + offspec pokud máte a k nim pokud možno i talent build - link pro wotlk 3.3.5. zde - http://www.gamestool.net/tc_red/wow335/
Anton (80 lvl)
Main: RESTO http://wow335.gamestool.net/shamant.php ... 1122331251
Off: ENHA (talenty neuvádím, protože za enha prakticky nehraji, pouze daily Q případně z donucení RDF)

2. Uveďte Váš equip, i offspecky pokud máte. (Napr. HC, Naxx10/25, nebo GearScore) Nejlépe link z armory zde http://armory.gamenode.cz/ (Velmi vhodné je i to, když si EQ a staty dokážete samy propočítavat).
Equip: mám na úrovní ICC 25/10 (GS pokud někoho zajímá lehce přes 5,8k).
Armory: http://armory.gamenode.cz/character-she ... y&cn=Anton
Staty: Do soft haste capu mi schází cca 70 ratingu což napraví zbraň (zatím ideálně Gunship 10 HC) a štít (Marrowgar 25) + upgrade setovek. Dále už se jen maxuje SP a crit, případně MP5. S manou problémy nemívám.
Offspec: Eq na enha je hlavne ToC25/ICC10 ale jak jsem řekl, za něj příliš nehraji.

3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow. Nejlépe jestli jste hráč, který i sám sebe chce zlepšovat, testovat svoje DPS, hledat chyby s zlepšení.
Za resto šamana hraji už řadu let (s několika více či méně dlouhými přestávkami). Troufám si tvrdit, že ho ovládám velmi dobře a vždy jsem patřil k oporám raidů. Neustále jsem si hledal informace, které by mi pomohly k lepším výkonům (elitistjerks, tankspot,...). Ono upřímně za resto šamana není tak těžké hrát v porovnání s některými jinými classami. V každém případě jsem člověk, co si zjišťuje věci sám. Například taktiky na bosse jsem se učil než abych spoléhal na to, že mi je RL vysvětlí :) I když mi je samozřejmě pak (stejně jako ostatním) vysvětlil.

4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní. U přechodu z ali uveďte i Váš ali nick.
Jsem hráč z původního Soulwellu, čili gildu, ve které jsem byl asi neznáte a navíc už ani neexistuje.

5. Pokud jste neuspěli jinde, není na škodu napsat proč, než to zbytečně tajit. Přihlášky v jiných guildách si může někdo všimnout. (Např. pokud jste ji z nějakého důvodu sami stáhli, vzdali nebo jste nevyhovovali co se specky týče, museli by jste prohodit maina s altem...důvodů může být spousta).
Jste první gilda, kam si po spojení dávám přihlášku.

6. Váš věk a krátké info o Vás.
Je mi 23 let. Studuji na vysoké škole. Mám rád fantasy všeho druhu a dobrou muziku (ne, metal vážně není hudba... ;) ). Ostatní se případně dozvíte časem. Nerad vytahuji všechny esa z rukávu na prvním rande.

7. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády?
Nemám, ani jedno ani druhé.

8. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?
Pravidla jsem si přečetl. DKP systém již znám. I když mi spíše vyhovuje EP/GP.

9. Máte Mumble a funkční mikrofon?
Ano a ano.

10. Máte v raidovací dny, dostatek času na raidy 3-4 hodiny?
Ano mám.

11. Máte čas pravidelně raidovat? ...ne pouze občas?
Právěže hledám gildu, která raiduje pravidelně, a ne jen občas.

12. Máte alty? Popřípadě alty v jiných guildách, kde a proč? (Výjimky lze mít, ale to až po konzultaci a schválení s vedením!!!) Uveďte u hlavních a použitelných altů i specky a EQ, nejlépe link z armory zde http://armory.gamenode.cz/
Altů mám několik ale nehraji za ně nebo nemají odpovídající eq.
Jediný použitelný je můj feral tank, jménem Retro ale ten bude muset projít renamem (tuším, že kvůli jednomu vašemu členovi :) ). Až mu vymyslím nové a objeví se na armory tak dám k dispozici link.

13. Jaké používáte raidovací addony? Například: Threatmeter (Omen3...), Encounter addony (DBM, DXE, BigWigs), DPS metr (Recount/Skada...), UI frame (Xperl, AGunit......)???

DBM
Healbot
Recount
SUF (UI)
SBF (buffy)
PowerAuras
+ několik dalších méně významných addonů

14. Kde jste se dozvěděli o nás a naši guildě?
Dozvěděl jsem se o Vás na world kanálu z náborového macra. Jeden u náborářů mi řekl, že by jste měli pro resto šamana místo a tak jsem tady :)

Proč právě MiH?
Hledám gildu, která se nespokojí s 8/12 a jde domů. Já chci víc. Chci spoluhráče, kterým na úspěchu záleží stejně jako mě a kteří pro něj také něco udělají. Hledám gildu, která chce patřit mezi ty nejlepší. Hledám gildu, která by mi dala kvalitní raidování. Na oplátku i já nabízím výborný healing a celkově bezproblémového hráče do raidu, který dělá to co se má.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 12:54:15  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Ahoj,

Osobně nemám absolutně nic proti. Precizní přihláška u které je vidět, že jsi si dal záležet (první dojem dělá divy).
Dále se mi líbí chuť s jakou píšeš že raiduješ což žřejmě vypadá že jsi hrotič jako my :D :)
Co se týče EP/GP - používáme sice DKP Systém, ale mnohem více se podobá právě onomu EPGP - to už ti pak kdyžtak vysvětlí Goldar nebo někdo z officierů .. nebo prostě někdo, kdo chodí raidy, né jak já kdo čeká jen na Cataclysm .. :D

Jo a samozřejmě máš + za nick Alta (retro) .. kéž by ho musel přejmenovat on a né ty .. :D

Za mně 100% PRO

S pozdravem,
Vara


Edit: Jenom si tedy znovu proleť taktiky na ICC, co jsem tak vypozoroval, tak na Soulwellu jste neměli moc nascriptované bossíky :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 13:34:51  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

Ahoj, díky za kladné vyjádření.

Nevím jestli jsem zrovna hrotič :D ale za dob TBC jsem patřil do raidů s First killy Illidana, Councilu,... (samozřejmě na free serveru - mezi slepými jednooký králem, že? :D ) a ve WotLK už jsem tak úspěšný nebyl. Kdysi jsem slyšel bonmot: "Jak jednou okusíš dokonalost, už se nespokojíš s průměrem." V žádném případě si o sobě nedovolím tvrdit, že mám něco společného s dokonalostí ale poznal jsem jaké to je zažít skvělé raidování a těžko se smiřuji když se ho nemůžu účastnit. Hádám ale, že tohle platí pro většinu wowkařů.

Co se týká DKP vs EPGP, tak oba systémy znám, s oběma jsem raidoval. Osobně jsem ale byl vždycky spíše pro EPčka. ;)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 13:46:54  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 24. zář 2013 15:22:10
Příspěvky: 33
Offline

Ajaj druhý retro v guildě, no aspoň že ty máš funkční mikrofon :D
Přihláška naprosto v pořádku a konečně se Jamík bude moct naplno věnovat ele :lol:
Za mě rozhodně PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 13:54:36  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

určitě PRO a tímto bych uzavřel nábor do guildy :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 14:02:21  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Nemám výhrad a vše podstatné již bylo napsáno výše. Za mě určitě PRO.

S pozdravem Whitee.

(+ souhlas s Apikem, co se týče náboru).
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 14:50:19  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

Zdravím

tak přihláška je pěkná a na úrovni, což je velké +, veklé - máš za toho alta :D ještě že se musíš renamnout ty a né já :D

Co se týká toho dkp, jak píšeš, že máš raději epgp, tak jak uvidíš náš hybridní systém dkp, tak pochopíš, že to je prakticky epgp, akorát ti nebude vyskakovat tabulka, ale zas uvidíš i hned, jestli na item máš či nemáš dkp.

Druhá věc je ta, že rshaman je main jeden a ten je vcelku top, takže aspoň budeš mít velkou konkurenci a i to tě možná bude více hecovat a co je další dobrá věc, Jamík si konečně bude moc udělat místo resto off spece zas cementa :D

za mě tedy PRO, ale chci vidět jako u všech test raid.


CO se týče náboru, ještě bych klidně nabral lidi, možná že i já budu moc chodit pak více alt run než main a více lidí tady třeba nebude stíhat main.. a další věc je ta, že zdravá konkurence jen pomůže.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 15:22:29  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

Pro , aspon bude moct jamal konecne tocit koleckom ;-)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 16:11:35  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Whitee píše:
Nemám výhrad a vše podstatné již bylo napsáno výše. Za mě určitě PRO.

S pozdravem Whitee.

(+ souhlas s Apikem, co se týče náboru).


PRO resto jamik je nahovno :p


To whitee a apík:

chceme zacať 2 run na ICC25 a vy chcete ukoncit nabor?

Jo to dáva zmysel.....
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Anton - Restoration shaman
PříspěvekNapsal: čtv 31. říj 2013 16:26:19  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

jj.. přesně jak píše Taur, na main raid se stejně všichni nevejdou a někteří tam třeba ještě nemají ten úplný gear, tak i proto nemůžou main.. takže bych fakt nabíral dál a prostě se lidi aspoň budou více snažit, bude konkurence a ta je pro progress jen zdravá :)
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz