Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 9:00:07



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 16:42:25  
Registrován: stř 30. říj 2013 16:26:09
Příspěvky: 4
Offline

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci
Ryuk,80,Druid Blabla druid :D off resto pívípí ale nehraju to :D

2. Uveďte Váš equip, i offspecky pokud máte.
4/5t 10,5 264doplnky pouze se mi nezdarilo sehnat slusny dps trinket (proste smula v rollu)
mam na pve i off heal cca 5900gs a tank 5780(ani jedno nehraju nevyuzivam a nebudu -od zasady netankuju k healu me obcas nekdo ukeca kdyz je treba)

3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow. Nejlépe jestli jste hráč, který i sám sebe chce zlepšovat, testovat svoje DPS, hledat chyby s zlepšení.
Sem hrac ktery na vse ma sve UI,jako maina mam ryuka od prichodu na soulwell az do ted chyby hledam a obcas neco najdu (hlavne u healovani)
Wow experience- ICC9/12N 0/12hc rozpad guildy a neschopnost guild na serveru davat bosse na cas ukoncila mou wotlk karieru Boomkina ToGC25 insanity ,pak neco na cate 6/7 FL,Bwd hc full clear bot hc 4/5 atd....

4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní. U přechodu z ali uveďte i Váš ali nick. Nisiar-2lidi online denne,Hotd -sw guildaktera byla op ale az tak ze se povysovali nad ostatni a to nesnesu (jasne mam svoje sem op tak hop ale rad pomuzu a poradimkdyz muzu)

5. Pokud jste neuspěli jinde, není na škodu napsat proč, než to zbytečně tajit. Přihlášky v jiných guildách si může někdo všimnout. (Např. pokud jste ji z nějakého důvodu sami stáhli, vzdali nebo jste nevyhovovali co se specky týče, museli by jste prohodit maina s altem...důvodů může být spousta). Jste 1.na tomto serveru kam píšu :D

6. Váš věk a krátké info o Vás. 22 Vašek Praha rozhodčí hokejbalu místní proutník a ochmelka :D

7. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády? nn

8. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?
Ne pochopim za chodu dkp znam preferuji jej

9. Máte Mumble a funkční mikrofon? mumble ne ale ts ...kdyztak stahnu mikrak mam ale obcas si me nekdo musi dat vic nahlas

10. Máte v raidovací dny, dostatek času na raidy 3-4 hodiny?
nedele pondeli no problem

11. Máte čas pravidelně raidovat? ...ne pouze občas?
2*-3* tydne krom ctvrtka (progress ragnarose ice wow)

12. Máte alty?ne

13. Jaké používáte raidovací addony? Například: Omen3. DBM-jen u bossu ktere neznam DPS metr honim recount :D, UI frame Xperl,dominos,
14. Kde jste se dozvěděli o nás a naši guildě? Hele jak je ten log killu na webu :Dkouksem kdo dava a uz se hlasim :D

nakonec snažil sem se aby to znělo vtipně a nadneseně v raidu se bavim ...do doby nez to zacne u bosse vrzat to sem pak vaznejsi nez pokrovej hrac .... doufam ze az me uvidite v raidu budete spokojeni:P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 17:30:29  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Nemám nejmenší ponětí, jak to vypadá s počtem druidů v guildě, takže to budu brát celkově jen z toho, jak na mně působíš.

1. věc - Soulwell - včera mi pár minut stačilo na worldu abych zjistil, že tu bude plno lidí, který budu mít asi stejně rád jako zbytek flexerů. (Mám mrtě gear, vy máte hovno). Pak se šel raid a ze SW nikdo neznal taktiku na jedinýho bosse. - moje otázka na tebe, jak to tam bylo nascriptované ? Jelo se tank'n'spank jak si myslím ? .. Protože podle toho, co tam ti lidé předváděli mne nic jiného nenapadá.
Snad to nebude i tvůj případ.

2. věc - tentokrát plusová a to je Cataclysm - osobně pevně doufám, že přijde co nejdříve a tvoje zkušenosti se budou hodit. Stejně jako moje, ikdyž budou asi trošku rozdílné, protože mé zkušenosti jsou především z DS a FL, takže na začátky budu mít výhodu leda tak v tom, že budu trošku víc vědět co mačkat (9 měsíců cata na DT).

3. věc - moc se mi nezamlouvá neochota respecnout - chápu, že tě to za určité talenty nemusí bavit, ale minimálně při progressu cata si myslím, že to bude jedna z prvních věcím, na kterou si budeš muset zvyknout.

4. věc - Nepřečtená pravidla bych bral jako docela hloupost, ale budiž, alespoň jsi to přiznal.

5. věc - nic mně nenapadá, takže počítám, že tě kluci vezmou na nějaký raid, kde si tě vyzkouší a pokud se jim budeš líbit ... ;)

Prozatím neutral, dokud tě neuvidíme na raidu.

S pozdravem,
Vara
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 17:46:41  
Registrován: stř 30. říj 2013 16:26:09
Příspěvky: 4
Offline

Asi takhle ja hral v nisiaru (tu wedl hemik coz je wallker tdy byvale gm soulwellu) taktiky mam naucene ze soulwellu co tu bude jine pochopim ....momentalne mluvim o respec na wotlk ...ale i tak predem avizuju ze tanka nedelam(prez to vlak nejede) na cate rad udelam resto druida (mam bala/resto alta na ice) ano souhlasim na sw hrala banda ...ehm slusne receno lidi neznalých,neshopných, zabednených a omezených..... je to tak ale ja mel stesti(mozna hlavne diky tomu ze mam prorizlou hubu a chci bejt v top dení na serveru ze me vzal prave nisiar-zde nebude fungovat ) No uvidime krome valkýr kdy me opravdu ale opravdu vyhybaní kulickam neskutecne... sem s taktikama nemel problem i kdyz dle toho co sem napsal z icc 10 ani 25 nemam full ..jinak ano flexuju hlavne nejvetsi flex je muj of the emerald dream titul :D

jinak pokud budete chtit tak na test raid sem nadrzenej jak sanky na sahare (jen ne ulduar nemam ten raid vubec nachozenej :D byl sem tam asi 2* cca) :D

edit *DS sem videl na offi akorat v RF a 1 bosse normalu :D pak dosli penizky :D

btw ingame me moc nenajdete (nefarmi nechodim dungy ....loguju jen na raidy aobcas kdyz mam naladu si zajit nakej event nebo pvp )

ale naoplatku sem spolehlivej dochvilnej a vernej guilde
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 18:39:48  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

čau no situace je momentálně taková že musíš počítat s tím že taktiky které fungovaly na SW nefungují tady a nám jde hlavně o ICC , TOGC a UD vem čert :)

Takže z důvodu že v guilde je zatím pouze jenom 1 bala a tím je Taurenica tak bych ti za mě asi šanci dal se ukázat.


Organizace test raidu ted není jaksik v naší kompetenci možná z důvodu že chodíme jenom v tu neděli a ponděli. Takže se spíš rozhodnem přímo na raidu , pokud budeš chodit pravidelně a nemáš problém s tím tam být až do konce a někdy i protahnout kvůli progresu tak nevidím nejmenší problém v tom ti dát šanci.


Za mě tedy PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 18:44:08  
Registrován: stř 30. říj 2013 16:26:09
Příspěvky: 4
Offline

hele sem tam se stane ze v pondeli vecer piskam zapas nijak to neovlivnim a popravde drepet u wow nebo mit 500 za 2h je rozdil ale dam vedet jinak ty nedele mi nedelaji problem staci mi rict v kolik tady
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 20:43:11  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 24. zář 2013 15:22:10
Příspěvky: 33
Offline

TL;DR
Nabral bych na test a pockal na taurena az se vrati a proklepne si te.
Za me neutral na test.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 20:44:14  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

zdravím,
prvně, jsem rád, že působíš jako objektivní člověk a víš co chceš.. co se týká těch flex věcí na ww, to bylo a bude vždy, i při našem tehdejším spojení, kdy určití lidi si připadali jako bozi, jen díky gearu a rozdíl v dps neviděli v gs, ale údajně ve skillu.. ale to je jedno.

Bala druid je jeden main, já si teď začal dělat alta nějak na úroveň, abych případně mohl help či zastoupit jeho.
Takže pokud budeš točit, taktiky ti půjdou, nevidím problém, proč by si nemohl být jednou z posil.

Hodně štěstí a za mě PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 20:52:51  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Jediná akční sova je Tauren, za me na test pro ...a na nejakém raidu budes od sovy proklepnut.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 21:10:06  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Tu clasu niekdo hra??? Zajtra som doma ak ma nebude volieb chrbát jak devka tak si ťa preklepnem.

Zatiaľ pro kedzeza balancaka to lamym iba ja.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ryuk Balance druid (soulwell)
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 21:46:13  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

Pokud ukážeš taurenovi, jak se točí za sovu, tak jsem PRO :mrgreen:



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz