Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:38:14



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 13:33:23  
Registrován: čtv 17. říj 2013 13:07:02
Příspěvky: 1
Offline

1.
Nick: Jakubiqer
Lvl: 80
Class: Paladin
Spec: Protection


2.
Gear: ICC25 - GS 5950+- http://armory.gamenode.cz/character-tal ... er&group=1

3.
Moje skúsenosti začali na Narniase kde som strávil celú svoju dobu v guilde Dark Lords hral som celú dobu Palacha podla potreby prot/re3 občas holy ešte za altov Mage - missing Warr - jakubiq

4.
Moja bývalá guilda Sargeras sa rozpadla takže posledné dni som uvažoval nad guildov s ktorou by som bol spokojný .. a rozhodol som sa pre vás :)

5.
Nikde inde nemám prihlášku

6.
Je mi 20, bývam v leviciach , pracujem ako barman .
Koníčky okrem wow - šport , filmy , s kamošmi do baru :)

7.
v guilde poznám pár ludí čo som bol snimi na raide :)

8.
Ano, všetko som si prečítal :)

9.
Ano, mám mumble i funkční mikrofon.

10.
Raid time mi vyhovuje.

11.
Pravidelné raidovanie neni problém, samozrejme sa niekedy môže vyskytnúť problém kedže robím v bare .. a niekedy robím aj do rána ale to hlavne pondelok v nedelu mávam vždy volno :) , ale to nebývá často,alebo nejde internet :)

12.
pre raid ponúkam 99% sústredenosť , pomoc pri progrese ešte by som mohol ponúknúť maga ktorý je schopný ísť do icc 25 :)



13.
Používám: DBM ,Omen,Grid,PP,

14.
Vaší guildu poznám :)
15. fps na raide : 40
latency :10-20 +- (net upc)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 13:38:24  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

TAk teba sme preberali včera na mumbli a s vzhľadom na to že chcem presnúť Rhodánka do DMG kočičky (kedže si už nabrúsil drápy) tak by sa jeden prot pala ešte hodil.


(Mischelka moc tím raidom nedáva a pokiaľ by si bol aktívny tak nemám byť prečo proti!)




Takže za mňa PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 14:32:41  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Tauren asi shrnul vse podstatné, za me na test PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 14:45:14  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Citace:
vzhľadom na to že chcem presnúť Rhodánka do DMG kočičky

A kdo bude delat threat :-D.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 15:05:35  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

určitě PRO , byl sem s nim na pár raidech a nemá problem, překvapivě ani s agrem i když to je pala a jsme na tomto OP serveru :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 16:12:43  
Člen guildy
Registrován: úte 29. lis 2011 22:08:26
Příspěvky: 78
Offline

ach jo Rhodan do kočky pro mě znamená, že už si pořádně nezadamaguju a vždycky budu muset čekat minutu, než to roztočím :lol: . A teď k věci, jestli se nepletu, tak poslední dobou se naříká na to, že jsou v raidu vždy 4 tanci a někdo musí jít do offspecky, která kolikrát není moc použitelná, tak vám nevím s tím dalším tankem...ale mě je to vlastně jedno, takže jsem klidně PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 16:24:40  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Androbob píše:
ach jo Rhodan do kočky pro mě znamená, že už si pořádně nezadamaguju a vždycky budu muset čekat minutu, než to roztočím :lol: . A teď k věci, jestli se nepletu, tak poslední dobou se naříká na to, že jsou v raidu vždy 4 tanci a někdo musí jít do offspecky, která kolikrát není moc použitelná, tak vám nevím s tím dalším tankem...ale mě je to vlastně jedno, takže jsem klidně PRO



Ano bobe,

Avšak, mali sme Tankov Rhodanus Marcos Mishelka Ginef Hannibalk.


Z čoho Rhodana začalo baviť DMGovať a ani mu to neberem však točí 12k DPS a to sa ani nesnaží :D, kdež to Mishelka moc na raidy nechodí... čo nám nechalo Ginefa a Marcosa ako aktívnych tankov čo nevynechávajú ani raid.

A ešte samozrejeme Hannibalk ale jeho potencial vidím skôr v DPS kde nám ukázal že sa tomu rozumie a vie aj točiť pekné čísla. A frost na raide je proste potreba.


Takže teraz teoreticky by bolo 3 tankov na ICC 2x Prot Pala a 1x DK. Čo si myslím že je najidealnejšia kombinácia pretože povedzme si to otvorene, Paladin ma DEFENDERA :D.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 21:10:32  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

hmm this one is tricky, mali by sa zacat skladat alt runy cize si myslim ze ma zmysel nabrat dlasieho tanka ale ak sa nebudu chodti tak nvm ale myslim si ze by sme mohli dat PRO na skusku
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: čtv 17. říj 2013 23:44:45  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

TSSSSSSSSSSSSssss.. nenapsal si, že mě znáš, velké MINUS :D jinak jsem teda PRO.

BTW - rozjel bych nějaké alt runy pro mainy a doplnit alty (schopnými a equipnutými) pro ty ostatní lidi, v guildě už je víc lidí a bylo by škoda, aby byl někdo odkázán na čistě ww raidy, kde se pak nic neprojde a oni si to nevyprogresují a nemají ani loot ani emblémy.

Klidně budu chodit alt raidy a pustím za sebe někoho na main raid.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prot pala -jakubiqer
PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2013 0:36:49  
Člen guildy
Registrován: ned 05. kvě 2013 21:04:54
Příspěvky: 65
Offline

radši bych teda dobral prot warra než palacha, ale tj jedno asi.... za mě neutrál jenom kvůli tomu, že je pořád přetankováno, pokud se chce rozjet alt runy jak psal retro tak np...
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz