Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:55:18



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: pon 22. črc 2013 17:41:59  
Registrován: sob 20. črc 2013 12:32:15
Příspěvky: 2
Offline

Nick: Rezone http://armory.gamenode.cz/character-she ... &cn=Rezone
LvL: 80
Class: WARRIOR
Spec: Fury
Offspec: Zatim žádny, podle potřeby guildy můžu udělat protect PvE, pokud ne tak Arms PvP.
Profese – Mining , Blacksmithing

Gear Mainspec: 3185 GS
Zatím je muj EQ v dost mizerném stavu protože jsem doexpil 80. lvl 17.7.2013 takže se o Dps nedá moc hovořit. Každopádně momentálně dělám Q z Battered Hilt a od tohoto týdne bych chtěl začít chodit ICC repku na ring z The Ashen Verdict. Momentálně mam pouze 2 části T9, ale RDF HC jsou u mě na denním pořádku takže by se to mělo v blízké době solidně zlepšit.

Zkušenosti:

Obecné:
Wow hraju od 7. třídy na základní škole což je skoro 5 let zpátky, myslím si že mam zkušenosti hodně široké a to ne jen ohledně Raidu a PvE, ale celkově kolem WoW. Protože jste PvE guilda budu hovořit jen o tom, jsem od začátků co hraju wow hlavně PvE hráč, ale i PvP si rad zajdu. Raidy znám až na par bossu v nich všechny.

Naxx- Znám a byl jsem asi 80% bossu v něm.
Eoe - Down
VoA - Znám
OS - Toto musí znát přece každý :D
Ulduar - Až na pár bossu znám většinu asi 75%.
ToC - Znám všechny bosse.
ICC - Vše ohledně této instance znám od taktik na všechny bosse, až třebas po Qty na Shadowmournu atd... je to moje oblíbená instance :)
Ruby Sanctum - Znám všechny bosse.

Taktiky mám celkem dobře naučene a vyzkoušene, mým nazorem však je, že se stejně nikdy nemužu spoléhat na nějaké pravidla... Já spoléham hlavně na své zkušenosti, postřeh a hodně improvizuju... to řikam i všem, ktere jsem kdy taktiky učil, že je to hlavně o improvizaci. Stejně kromě EoE jsou dělané taktiky ve Wotlk instancích na 1 "kopyto" :D

Class zkušenosti : Za Warriora hraju asi 2 roky, znám talenty, co gemovat, tipy a triky, capy... prostě vše co se wara týče. Mám za něj odchozené hodně raidu a je to už asi 3. server kde ho hraju. (Nebudu se tady rozepisovat o rotacích atd. aby ta přihláška nebyla dlouhá na to se mě můžete ptát potom nebo si mě pozvat na mumble a tam to klidně vše vysvětlím) :) U warriora ovládám dobře jak Fury tak Protect spec.
Jinak další classy, které ještě celkem dobře ovládám je Assa / Combat Rogue a Resto druid.

Předchozí guildy:
Momentálně jsem v guildě Z pohádky do pohádky, ale to je jen guilda pro začátek. ( Vedení mně samotného oslovilo jestli nechci jit k ním ).

Něco o mě:
Mám 17. let, studují na střední škole obor Elektrotechnika jdu do 3. ročníku, rád sportuji : ( plavání, atletika, kolo, posilka ) a rád hraju wow kde nejraději asi Raiduju. Taky chodím ven s přáteli atd. :)

- v MiH znám Nviika a Tasora, kteří mně na tenhle server přitáhli a doporučili mi právě tuhle guildu a jelikož se už známe z hodně servru a taky protože to jsou skoro moji sousedi rád bych hrál s nima.
- Pravidla ohledně raidu, DKP, guildy atd. mám přečtené.
- Raidovací dny mi sedí, jedině co nemůžu je pátek :)
- Mumble, Ts i mikrák mám.

Alti: Momentálně nemám žádneho alta protože dělám eq hlavně na mainovi takže nemám čas se věnovat něčemu jinému, ale časem bych si chtěl udělat výše zmiňovaného druida nebo rogunu.

Addony: DBM, Recount, Omen, MSBT, Atlasloot, Groupcalendar, Xperl, (Grid, Healbot), atd.

O guildě jsem se dozvěděl od Nviika a po bližším seznámení s ní se mi zalíbila.

Z pozdravem Rezone
Přeji hezký den :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: pon 22. črc 2013 22:05:42  
Registrován: stř 05. čer 2013 6:52:53
Příspěvky: 10
Offline

Já jsem rozhodně PRO a ručím za něj... hráli jsme spolu na jednom serveru a vím o čem mluvím
Co si budeme povídat, v této fázi potřebujeme schopné hráče, posily, kteří znají svou class, znají kompletní icecrown... jediný háček je v gearu, ale to za nynějších okolnostech není vůbec problém dobrat během pár IDček.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: pon 22. črc 2013 23:53:39  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Čaues, přihlaška pěkná ale zatím NEUTRAL


1. chod Rdfka - naber triumphy na EQ

2. budeme skladat asi toc 25 pondělí odpoledne kolem 15:00 ( nicky soulless , apikk a podobne derivaty z mihu ) tak napiš, vemem tě.

3. v současné době jsou prázdniny, dej tomu pár dnu chození RDFek naber aspon základní gear... 5K GS v současných podminkách jde udělat vlastní iniciativou.


Pokud souhlasíš s tímhle , budeš mit PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: úte 23. črc 2013 8:19:52  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 10. bře 2013 11:27:15
Příspěvky: 42
Bydliště: Ružomberok
Offline

Nejkaký furry warr sa zíde, Pro
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: úte 23. črc 2013 9:05:10  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: stř 06. črc 2011 19:04:49
Příspěvky: 133
Offline

Pokud si doděláš gear jak psal Apikk tak jsem PRO na test



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: úte 23. črc 2013 9:28:27  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Prihláškou si ma zaujal a dal si si na nej záležať čo sa cení. Aj ked máme celkom dosť Fury Warov, myslím si že by sa tiež jeden zmestil.


Skús si dorobiť poriadne ten gear (RDF HC, ToC 25, VoA 10,)


Ako povedal Apík bude skladať toC 25 tak sa možeš k nám pridať a podobne.


Dober Gear a u mňa PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: úte 23. črc 2013 9:31:41  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

Najprv naber equip a ukaz, ze k nam chces.. Vidina lahko ziskaneho gearu v ramci guildy je nieco, na com sme sa uz popalili..



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: úte 23. črc 2013 16:55:48  
Registrován: sob 20. črc 2013 12:32:15
Příspěvky: 2
Offline

Určitě se budu snažit udělat si eq sám, jak jsem už psal RDF chodím každý den jak nejvíc to jde, jenže ne všichni hráči jsou tak ochotní to chodit na farmu, ale loguju pořád.

K tomu pondělnímu raidu bych se ještě vyjádřil později zda budu nebo ne, protože 15:00 je na mě trochu brzo protože chodím do práce nejdříve bývám doma kolem 16- 16:30. Je ale možné, že budu mít volno. Určitě bych se rád zúčastnil aby jste si mně aspoň ověřili jestli to co jsem psal je pravda :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: stř 24. črc 2013 11:55:51  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Ahoj, musim rict ze i me si docela zaujal informacemi v prihlasce. Urcite se vzdy hodi clovek co umi za svouji class, zna taktiky a hlavne ma LOGICKE mysleni a ovlada umeni improvizovat kdyz se neco posere a ne jen chodit neco nadrilovanecho jak stroj.
Ja bych byl urcite pro to, vyzkouset te na nejakem test raidu, jestli opravdu ovladas vse jak si napsal. Naber co nejrychleji nejake T9, zbran z PoS a veci IL232 z FoS, PoS, HoR...dostan se na nejake GS alespon kolem 5k a spis nez na TOC bych te rad vyzkousel na nejakem ICC25 co skladame s worldem! Tam bych to videl na nejakou sobotu, nebo kdy to skladavame. Den a cas jeste asi domluvim s apikkem.

Jen bych te chtel upozornit ze meleecek mame pomerne dost. Muze se stat ze jako novacek se nemusis vejit na ToGC25 nebo ICC25, kdy bys pak musel jit druhe co chodime s worldem na roll.
Zase na druhou stranu, nekteri lidi posledni dobou chodi jak kdy takze misto i na tom mainu by se najit mohlo. Viz vcera kdy sme museli dobirat na ToGC25 insanitu, 5 lidi z worldu...



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rezone - Fury warrior
PříspěvekNapsal: pát 02. srp 2013 22:06:04  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Po test raidu není špatný, taktiky ovladal, gear zlepšil asi o 300 gs takže snaha jde vidět , ale zatím to na ICC 25 není a ted když jsme nabrali woxyho tak nwm jak by se vůbec dostával na raidy .. jsou tu Rage , Scorpi , Woxy , takže jedině se domluvit že by se pak střidali a Rezone by chodil zatim jen togc 25 na eq , na icc 25 prostě už není momentálně místo pokud lidi dojdou.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz