Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:29:23



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: sob 29. čer 2013 15:28:59  
Člen guildy
Registrován: sob 29. čer 2013 1:50:41
Příspěvky: 4
Offline

Nick: Edelwulf
Level: 80
Class: Warlock
Spec: Demonology 0/54/17
Offspec: Destruction 0/15/56

Gear: ToGC/ICC > 5461GS Armory
Staty (Fel Armor+Demon) BD: 3527, Hit: soft raid cap done - 421/368, CC: 36,65%, Haste: 924 (přibyde s eq)
BiS budu řešit po otevření většiny ICC, teď sbírám podle priorit a porovnáním se vším získatelným.

Alts:
Edell - Feral Tank
Edellia - Enha / Restosham
Edellin - Holy Priest

Experience:
WoW hraji bezmála sedmým rokem, a stejně tak dlouho za tuto postavu. Začal jsem na serveru Mystiq.org
na realmu Patriot (pro pamětníky tehdy navíc Albatros & Kovadlina). Po několika spojení realmů
vznikla Deamonica, kde jsem hrál dokud nedošlo ke spojení na projekt Gamenode - realm Diversity.
Za Destro spec jsem hrál po celou dobu, a nyní, kdy se konečně dá využit potenciál Demonology, rozhodl jsem se Demo spec.
V těchto dvou specializacích se vyznám, odzkoušel jsem všemožné nejvyužitelnější buildy a prošel jsem je pečlivě.
Raidy mám odchozeny všechny od Vanilly po přítomnost (na Diversity), taktiky znám i pro nadcházející encountery.

Předchozí guildy:
Své první kroky jsem podnikal s guildou Last Hope (TBC - Patriot), ze které jsem kvůli neaktivitě hráčů přešel do guildy
Friends of Exodus. S tou jsem velmi kvalitně odprogressoval a odleaderoval většinu TBC raidů. Po zprovoznění WotLK jsem kvůli
rozpadu FoE (odštěpení TBC a WotLK částí) přešel právě k Vám, ale po doexpení 80 jsem delší čas nehrál. Poté jsem se přidal
ke guildě Falcons, kde jsem zažil skvělé chvíle, ale kvůli ubývání lidí a nemožnosti pravidelného raidování jsem se rozhodl opět
podat přihlášku k Vám. :) (S příslibem aktivity - chyběla mi možnost naplánovat si čas s předchozí guildou.)

Personal info:
Nerad o sobě udávám na internetu informace, tak snad jen to základní:
Je mi 23 let, momentálně dodělávám VŠ, mými zálibami je hudba, koncerty, filosofie, náboženství a kavárny & hospody. :D

I když vím, že stav Warlocků máte naplněn, dozvěděl jsem se, že byste mohli udělat výjímku. Vím, jak MiH funguje, znám pravidla,
na DKP systém jsem zvyklý z FoE. Navíc se rychle adaptuji na nové prostředí, takže bych, jak doufám, i rychle zapadnul.
Raidovací časy mi vyhovují a budu se jich účastit, případné výjimky bych dopředu hlásil.
Znám mnoho z Vás - ať už blíže či alespoň z WR. Uvedl bych např. Apikka, Enely, Retra, zná mě i Goldar a další (třeba Kaledon, ale ten hibernuje :)).

Addony mám všechny základní (Omen, DBM, ...). Pro informaci přikládám screen rozvržení UI.
Mumble i TS mám, funkční mikrofon také. FPS +-55.

To je snad vše, pokud jsem na něco zapomněl, neváhejte se zeptat. :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: sob 29. čer 2013 16:01:04  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

na tohle se dá říct jen jedno velké PRO, skill tam je, aktivita taky takže snad to bude OK všecko.


Lockové sice jsou ale čím méně altu na 2. idčku tím lépe. Časem i do main runu se můžeš vypracovat i když to ted bude těžší , konkurence je tam velká. S tím musíš počítat.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: sob 29. čer 2013 18:54:26  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

nebudu to nijak okecávat - PRO, další plus množství altu a tím pádem víc lidí i na alt run 25tek tak 10tek!
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: ned 30. čer 2013 1:23:58  
Člen guildy
Registrován: stř 17. říj 2012 16:14:31
Příspěvky: 50
Offline

Aj ked si myslim ze je prelockovane tak som ZA. Ale neviem ci sa dostanes na main raidy, naposledy boli 4 ludia na lavicke. Mozno by si sa skor hodil za druida alebo shamana ale to je uz na tebe :).
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: ned 30. čer 2013 1:38:17  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

No,

Počul som o tebe samu chválu, ale ja už fakt neviem kam Vás Lockov mám dávať.... Nemestíte sa mi na raidy a potom sa urážate že Vás presúvam na ALT runy...



Neviem. Proste. Fakt. Neviem. Nechceš radšej tankovať??? :D tam sa miesto najde :D



Ale ako no.


Som určite ZA ale budeš musieť rátať s tým že hold niekedy ta odsuniem na ALT runy a to pomerne často. (A pokiaľ máš v pláne sa na to urážať tak nie že budeš QQ mne do whispov lebo ťa na to už dopredu upozornujem. :) )


S pozdravom,

Taurenica
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: ned 30. čer 2013 14:11:41  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Přihláška vypadá ok, Apikk uvádí, že skill máš, tak za me na test PRO.

S pozdravem Whitee
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: ned 30. čer 2013 22:46:41  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 10. bře 2013 11:27:15
Příspěvky: 42
Bydliště: Ružomberok
Offline

I want YOU
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: ned 30. čer 2013 23:05:56  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

preLOCKovano cize proti
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: pon 01. črc 2013 9:43:44  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

Tak ak suhlasia aj Bob, Konsti, Ravenblood, Hungry a Eleonora mne je to jedno ;)



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Edelwulf / Demolock
PříspěvekNapsal: pon 01. črc 2013 16:26:31  
Člen guildy
Registrován: úte 29. lis 2011 22:08:26
Příspěvky: 78
Offline

Je pravda, že nás locků jako mainů je momentálně dostatek a to ve všech specializacích (i když aflinu byste si někdo do offspecu mohl nahodit), takže bys měl asi problém se dostat na jakýkoliv main raid. Nicméně přihlášku máš dobrou, gear celkem ujde a sklil není problém si na nějakém test raidu zjistit...Pokud se tedy spokojíš s alt runy, tak jsem pro...teď v létě se bude každá duše hodit.

Bob
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz