Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:23:48



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 7:57:25  
Registrován: stř 05. čer 2013 6:52:53
Příspěvky: 10
Offline

NVIIK – ELEMENTAL SHAMAN

Nick: NVIIK http://armory.gamenode.cz/character-she ... y&cn=Nviik
LvL: 80
Class: SHAMAN
Spec: Elemental - PVE
Offspec: Restoration – PVP
Profese – Ench, JWL

Gear Mainspec: GS 4250
Vím, možná se Vám zdá můj gear slabý ale důležité jsou zkušenosti, skill a DPS!, které věřím že mám :D. Gear dříve nebo později získám lepší a lepší. Dělám Q z Battered Hilt, pak bude Ashen Bant ring s hitem kterým vytesám HitCap. No a dále se budu soustředit na SP a Haste, to je to nejdůležitější pro shamika.

Zkušenosti:
Wow hraji přerušovaně od roku 2008-09. Na tomto úžasném a kvalitním serveru hraji ale jen pár týdnů s tím, že to zde jen tak nezvdám. Zkušenosti s Shamanem mám asi téměř roční, kdy jsem hrál hodně aktivně a s vášní pro tuto úžasnou class. Projížděl jsem blogy, talent buildy, gearovaní, rotace, DPS, tipy a triky atd. atd… Radování: vyznám se v ICC (kromě Gunship, LK) měl jsem možnost chodit ICC jak ve funkci tanka tak healera ale hlavně DPSka. Jinak samozřejmosti je Tocko, OS, NAXX, RS, VoA a všechny wotlk dungeony. Ale nějsem nějaký profesionál :D takže rád si nechám poradit od zkušenějších hráčů ;) a o tom to taky je.
Jiné classy, Demo lock, Priest, resto/tank Druid.

Předchozí guildy:
Dragons Die guilda. Mám koupenou postavu, takže toto bych zde moc nerozebíral.

Něco o mě:
Je mě 21 let, jsem z okresu Frýdek-Místek. Rád si zajezdím nakole a podobně ale především mám rád kvalitní hraní hry WoW (radování, PVP, areny, dungy). Momentálně mám fůru času, jelikož jsem na služebních cestách a po večerech není co dělat :D.

- v MiH znám hráče Tasor ( nedávno podával přihlášku) to je člověk který mě sem na tento server také přivedl, známe se z realného života.
- vravidla a věci okolo fungování guildy jsem si přečetl, na pár drobností se ještě doptám jak přesně fungují
- Mumble, TS3, mikrofon, všechno mám
- s raidovacím plánem souhlasím, mám fůry času, jak už jsem výše v přihlášce napsal
- tzn. od ponděli do něděle, ale někdy s výjimkou pátku.

Alti: Mám Druida, ale to je budoucnost, zatím použitelný není. Ale jak se znám tak zde budu mít nejméně 4 postavy :D ale chce to čas.


Addony:
Omen3, Recount, Xperl, EPGP, DBM, a spusta jiných

O vaši guildě jsem se dozvěděl z fóra, hry, bosskillu, a hlavně protože jsem hledal kvalitní Gildu 

Děkuji z pozornost :-D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 7:58:57  
Registrován: stř 05. čer 2013 6:52:53
Příspěvky: 10
Offline

momentálně tam mám pvp eq, až přijdu z práce domů tak tam nahodím PVE :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 10:14:13  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Prihlaska vypada docela v pohode, gear slabsí je, ale je videt, ze más vůli makat na tom, aby byl lepsí.
Je fajn, ze pripoustís moznost nechat si poradit... Myslim, ze ele shamík by se uzivil, tak uvidíme co na to ostatní...
Kdyztak na tebe mrkne jedno z nasich top dps a "tvůj" CL v jedné osobe :) (Jamik) jehoz názor bude podstatný , prípadně někdo jiný povolaný...
Za me teda na test pro az te nekdo "proklepne"...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 10:48:28  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

skusit, nabrat a ak nevyhovie poslat do forgottens :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 19:10:06  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

na test bych ho vzal, ele shaman je prakticky jen Jamík a já leda za alta...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 06. čer 2013 7:26:46  
Registrován: stř 05. čer 2013 6:52:53
Příspěvky: 10
Offline

Dobrá tedy a děkuji, budu vyčkávat Jamika a nějak to dořešíme.

EDIT: včerejškem jsem získal 251 item lvl macku koupil jsem druhou t9 s super set bonusem, ještě mi chybí ring z repky ICC a bude to fajn.
btw zkousel jsem vcera DPS na boss dummy kde jsem pouzival pouze FS LB a LvB ( nepuzíval jsem CHain lightning z duvodu, že by mohl hitnout až 3 targety najednou což by zkreslovalo dps) a měl jsem kolem 4500 dps bez použití BL a buffu mimo shaman. A s chain lightningem kolem 5500 dps ale to jsem hitoval prakticky 3 targety chain lightningem najednou. Ale jen pro zajímavost :D Takže myslím, že nebudu naobtíž, ze začátku kdy budu sbírat EQ
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 06. čer 2013 9:43:27  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Ahoj,
ja ted nemam na hrani cas. Ale k veci, talenty a glyphy mas spravny, je u tebe videt snaha, vypadas rozumne a jsem tu ted asi jediny ele shamik. Prednostne se opravdu snaz zamerit na hit, abys mel tech 289, zbytek gearu se nejak dobere (trophyny na T9 uz nikdo nebere ani na offspecky, stejne tak s vetsinou gearu z ToC/ToGC). Za me PRO.

Jinak jen tak btw. osamocena Heroic Target Dummy je v TB. :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 06. čer 2013 10:20:59  
Registrován: stř 05. čer 2013 6:52:53
Příspěvky: 10
Offline

jamik píše:
...zamerit na hit, abys mel tech 289, zbytek gearu se nejak dobere (trophyny na T9 uz nikdo nebere ani na offspecky, stejne tak s vetsinou gearu z ToC/ToGC)


Jasně, hit je teď problém ale to nějak vyřeším, snížil se mi zase výměnou za lepší EQ, takže uvidím, nějak to dám dokupy, takže ashen band mi dá něco málo, hodím par enchantu na hit a bude. T9 jsem bral jen kvuli tomu, že jsem ještě neměl příležitost běhat TOC/TOGC25. Takže jsem usoudil, že koupit alespoň 2 části na set bonus který přidává + 9 sekund FS je dobrá volba. Ono teď sice nemám třeba 1000 haste ale kdybych teoreticky měl tak by mi FS vydržel pár sekund :D ale až bude 1000 haste tak snad bude T10 set :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 06. čer 2013 10:31:27  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Vyzeráš rozumne a vidieť snahu dobrať eq a prinaučiť sa.

Chcem ťa vidieť na TEST raide bud SOBOTA alebo NEDELA (ToC 10 po prípade ToGC 10)


Napíš mi čas kedy budeš môcť ja môžem v Sobotu od 17:00+ a v NEdelu od 13:00+


Moje stanovisko je NEUTRAL.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nviik (elemental shaman)
PříspěvekNapsal: čtv 06. čer 2013 13:16:16  
Registrován: stř 05. čer 2013 6:52:53
Příspěvky: 10
Offline

v sobotu můžu, a v neděli spíše později od 17-18hod
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz