Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:44:13



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 4:17:00  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: pát 17. kvě 2013 3:12:25
Příspěvky: 7
Offline

Zdravím vás :D

Takže!

1. Nick: Scifi , lvl : 80 , Main spec Arcane! : http://wow335.gamestool.net/maget.php?2 ... 0000000000 , offspec fire/frost dle potřeby.

2.Moje GS je momentálně 4363 a gear mám buď za emblemy nebo Z FoS a PoS jak normal tak HC. Armory: http://armory.gamenode.cz/character-she ... y&cn=Scifi , offspec gear zatím nemám a plně se soustředímna main spec :) :D .

3.Za tudle postavu hraju asi týden a zhruba stejně dlouho hraji i na serveru Diversity :D . Ale wow hraji celkově 5-6 let. S Wotk mám zkušenosti ze serveru Daemonica a jinak PvP deffender kde sem hrál hlavně paladina a rogunu :D . Hráč sem cílevědomí a neustále se snažím zvyšovat můj skill. Hlavně DPS mě baví zvyšovat :D :D . PvE mám zkušenosti z Naxx 25 ale učím se rychle a taktiky pochopím taky rychle. Mága PvE hraji tak rok celkově.

4. No první den po příchodu na Diversity sem šel do <Z pohádky do pohádky> protože mi ji doporučil jeden týpek se kterým sem se zrovna ten den zakecal. Tvrdil že chodí hodně raidy od Naxx až po ToC .. pravda byla nakonec jinde. Jinak sem si podal asi před dvěma dny přihlášku do guildy Mindwashing (sorry) ale zatím se mi nikdo neozval takže to asi padlo (ale stejně sem chtěl vždycky k vám :D ). Na Daemonice sem hrál za Ali nick sem měl taky Scifi a byl sem warrior toho sem pak vyměnil za resto shamana a toho pak za mága :D nicky už si nepamatuju sorry je to dlouhá doba. Alická guilda ve které sem byl měla název <Exerceo Manus>. Já sem pak šel expit na twinstar a pak sem si dal pauzu od wow uplně. Mýslím že sem tímto vším odpověděl i na bod 5

6. Za pár dní mi bude 20 let. Zrovna maturuju a mám z toho perfektní nervy :D . Nevím jestli chcete vědět aji zájmy atd ale tak ať víte co sem zač :D :D . Takže mezi zájmy patří ofc sport (Teď se pár měsícu věnuju lehce thai boxu , ale jinak posilka , běhání) , dále PC games :D hrál sem DMC , Oba Darksiders i oba zaklínače dále Lineage 2 , SW:TOR , Metro 2033 a spoustu dalších peckových her. Dále hraji League of Legends a Dotu2 (od které mám teď po 7 letech pauzu :D)


7.V MiH mám kamaráda ze základky a má nick Mishell a je to paladin. Momentálně tuším skládá prot equip.

8.Pravidla sem si přečetl a souhlasím s nimy stejně jako s DKP systémem.

9. Mám Mumble i TS3 a mám i funkční mikrofon.

10. Na raidování si čas udělám to nebude problém.

11. Ano mám čas pravidelně raidovat.

12. Alta mám zatím low lvl hunta (72) a použivám ho spíše na farmení herbů.

13. Používám Tukui , recount , DBM a aji tuším že jakejsi calendar tam mám :D

14. O vaší guildě vím už hodně dlouho ještě z doby kdy sem hrál na Daemonice za alíky :D. Byl sem v guildě < R o t A> a ta vás neměla moc v lásce a nikdy sem nechápal proč :D. Ale jinak že ste epic guilda vím od kámoše Mishell ten o vás furt básnil tak sem si řekl proč taky nezkusit podat přihlášku :D.

No ok tak to by bylo :D snad sem na nic nezapomněl a budu rád když se k mé přihlášce vyjádřítě jak kriticky tak pozotivně :D Na závěř bych dodal že sem idiot a psal sem přihlášku 2x protože sem ju tešně před konec nechtěne zrušil když sem klikal z jednoho okna na druhý :D

A ještě bych dodal že je mi jasný že máte určitě plno lidí na hlavní raid grupy atd ale já klidně pudu i nějaký docházky na poslední ID atd. Budu hlavně rád že se někam dostanu. Cokoliv je lepší než wipovat s worldem :D.


Naposledy upravil Scifi dne sob 18. kvě 2013 20:39:33, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 9:20:55  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Mno za 1. já mám rad smajliky ale tohle je trošku moc i na muj vkus...

za 2. magy momentalne mame max 3 takže 4. by se teoreticky uživil. Je tu ale jedno velké ale... momentálně s otevřením ICC 10 musíš počítat s tím že se přestanou celkem chodit dungy typu TOC 10 , toch HC a podobne .... co se týče tvého GS ... já si osobně myslím že gear není problem ale abychom tě nabrali a byl si aspon trochu použitelný, měl bys chodit RDFka, za ktere máš jak frosty tak triumphy za ktere naberes minimalne full T9 set, ktery je na maga btw hodně dobry. (mam altiho loupaka mage ale neco vytocim :D)

Takže si to shrněme.... já sem PRO na test , ale chci od tebe vidět vlastní iniciativu v tom že budeš chodit RDFka , sbirat triumphy a nagearujes se aspon tak abys mohl chodit ICC 10tky normal tzn 5K gs ... když budou lidi není problem abychom tě protahli TOC 10 ale nepočítej momentálně s tím že když logneš tak tě hnedka začnem něčím protahovat, protože se mi zdá že čím víc lidi si něco hned první den v guilde "veme" tím méně pak hrajou estli chápeš :)


Takže z mého pohledu uplně na závěr -- udělej něco sam za sebe prvně(RDFka) -- a my ti pak pomužeme :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 9:53:14  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Smajlík páááárty :D :D :D


No,

Mágov máme pokial ja viem a na raidoch vydím tak iba 2. Ygor a Ygor.

Nie nie Ene teda ešte :D


Čo sa týka gearu tak je to nepodstatné, hlavne chod RDF a niekedy sa pripletieš aj do TOGC 10/25 a samozrejme ICC.



Mne sa tvoj prístup páči čo sa týka prihlášky a ked si bol v RoTE retro nam o tom povie viac. (Rota boli pvpečkari takže asi WSAD nebude u teba problém.


Ja som PRO.

NA test raid by som ta vedel zobrať v SOBOTU okolo 16-00.


Takže zhrnutie:

- Mag sa hodí sú len dva
- Gear slabší ale nabereš v HC
- PVP - skill s WSAD


Dostav sa Ingame v Sobotu okolo 16:00 na TEST RAID napíš mi na nick bud Taurenica alebo Mortred


S pozdravom,

Taurenica
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 11:18:27  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 10. bře 2013 11:27:15
Příspěvky: 42
Bydliště: Ružomberok
Offline

Ahoj, za tukui mas u mna plus, je to velmi nedoceneny pack v tejto guilde :D
Suhlasim s apikkom, s gearom problem nebude a aspon ja si este cas na tocka vzdy najdem ako low tank. Zastav sa niekedy na mumble ked budes online, pokecame si v nejakej free roomke, od toho za bude odvijat moje pro ci proti :)
gl na teste :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 13:53:35  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

ROTA uz to sa mi nepaci :P, dalsi alik to sa mi nepaci(retro azz a spol mi stacia :D), ze si mage to sa mi nelubi ale tak co uz ..., a nemas gear to by som povazoval za najvacsie minus, teraz mozes spravit 5k gs za dva tri tyzdne takze osobne som za to aby si sa ozval ked budes mat gs, a btw tauren nenabrali sme nahodou jedneho maga minuly tyzden ? a name polovica guildy magov altov ? takze proti traja magovia stacia a co musim priznat ene zacala tocit konecne dmg :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 14:12:40  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: pát 17. kvě 2013 3:12:25
Příspěvky: 7
Offline

Jojo RDF chodím skoro nonstop. A s tím 5k GS za 3 týdny jako souhlasím ale já tu hraju asi týden a s worldem na TOC se mi moc nechce :D. Takže gear beru akorát za emblemy a z FoS a PoS.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 15:54:59  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

ty woe a zas se to točí kolem mě a toho, že jsem alík a pvpčkař původně :D

né, jako 3 týdny je moc... řeknu ti, že bez prdele se to i za týden dá udělat při normálním chození rdf či domluvené party na ICC 5many normál (tam padají emblémy také). Co se týče mágů, vzal se Mayers, bohužel jsme ho ještě na raidu neměli - nebyl online v danou dobu. Takže když na sobě budeš makat a projevíš i iniciativu v tom kempení RDF, tak proč nejít na test... ale vážně je potřeba být soběstačný, poslední dobou každý chce, aby v gildě všichni lítali kolem někoho, kdo nemá gear a chce mít nutně za 2 dny top gs.. na to fakt nemáme nervy, ty emo cry výlevy na chatu.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 16:46:40  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 10. bře 2013 11:27:15
Příspěvky: 42
Bydliště: Ružomberok
Offline

nieje sním v raide problém, to že tu má každý alta mága je síce fajn, ale on potrebuje základný eqp ktorý si môže za mesiac nafarmť bez toho aby kohokolvek obmedzoval

PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: sob 18. kvě 2013 18:49:01  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

je vidět od tebe snaha že chceš chodit ... PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scifi , Mage
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2013 1:09:48  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Nabran na intest...



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz