Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:24:35



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 21:44:55  
Registrován: úte 07. kvě 2013 21:15:45
Příspěvky: 4
Offline

Nick: Darkhorn - class Death Knight
lvl:80
main spec:Unholy-úroveň equipu mám toc10/25 5124GS
off spec:Blood Tank 4700gs - netankuji moc často ale jsem rád za každou příležitost se v tanku zlepšovat
-nebyl by problém na základě požadavků dát i FROST talenty

Zkušenosti:
Wowko hraji asi 3 roky, můj první char byl orc hunter za kterého jsem ale po doexpení po krátkém čase přestal hrát a začal jsem se věnovat naplno mému už nyní MAIN characteru DK. za DK hraji 2 roky , myslím že svojí class znám dobře ale určitě si nechám v čemkoli poradit od zkušenějších hráčů.
myslím že mám pořád co zlepšovat :)

Předchozí guildy:
V podstatě celé mé expení jsem byl v guildě Krvežrouti, ale nedá se o ní říct že by byla založena na základě pvp nebo pve.
Z tohoto důvodu jsem se rozhodl popojít o dům dál a porozhlédnout se po jiné guildě , která je aktivní co se týče PVE.

O mě:
Je mi 20 let , už 2 roky pracuji jako truhlář v nábytkářské fabrice :) pocházím z takového zapadákova asi 50km od Brna kde není nic moc co podnikat tak radši hraju WOW ;)
co se týká taktik v raidech tak si myslím že znám snad vše krom ICC. Pokud něco nevím stačí říct a budu si dávat pozor ;)
TS nebo Mumble mám

addony:
omen , DBM , recount , xperl

Díky za přečtení
s pozdravem Dark
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 22:55:58  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

spíš PRO .. DKčka se poslední dobou hodí :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 23:25:07  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

:D :D :D ty si nás dneska musel odposlouchávat na mumble, když jsme s Apikkem mluvili, jsem říkal ,že by se nám hodilo BLOOD DK - tank :)

ale teď jde o to, jak ti to půjde, ale dal bych ti PRO na test :) a tam máš šanci ukázat, jak moc k nám chceš a jak ti to jde!!!

Jinak byl by si jediné Blood DK, takže pro tebe výhoda
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 9:02:03  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Dkčka moc nejsou... na zkoušku PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 10:47:51  
Člen guildy
Registrován: stř 17. říj 2012 16:14:31
Příspěvky: 50
Offline

DKcok sice nie je vela ale vacsina chodi unholy, Archai, Lenislenia a teraz sa zobral este Gars za unholy. Sice to s aktivitou neprehanaju ale moze sa takto stat ze by prisli vsetci a potom sa nemusia dostat vsetci na raid. Pouvazoval by som o frost alebo blood dps specke. Frosta mame len Oldmena pokial viem a Blooda ziadneho (treba poriadny arpen equip). Alebo ani tanka DK nikto nema za maina.

K prihlaske... chyba mi tam ze ci mas cas v raidovacie dni, neviem mne to pride dost dolezite a vela ludi to tam zabuda pisat. Dalej tam nemas link na armory to sa sice da dohladat ale je to dobre tam dat a nejaka 1 farba alebo stucnenie pisma nadpisov by to ozivili. A je dobre dat aj do Predmetu prihlasky svoj nick-meno postavy v hre

Dalej talenty mas svojske - Blood-Caked Blade sa moc nedava lebo to az taky velky dmg neda ked nemas arpen a unholy az tak moc arpen nehroti. Toto by bolo ale jedno keby ti tam nechybal glyph na Raise Dead. Mas ho v Blood talentoch ale nemas v Unholy? :shock:
Neviem ci nosis pri sebe stale [Corpse Dust] co ani neviem kde sa farmi, ale bez toho glyphu nevyvolas peta ked tam nie je mrtvy humanoid niekde co v raide nebyva.
Dalsia vec je ze nemas profky. Mas ench na low skille a druhu ani vybratu nemas. Niektore profky ta boostnu dost ci pri dpsku alebo tankovani.

To je odo mna asi vsetko. Celkovo som NEUTRAL skor proti ak sa par veci nezmeni.

//edit. ak by si isiel inu specku ako unholy tak som ZA


Naposledy upravil azur dne stř 08. kvě 2013 19:29:08, celkově upraveno 3
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 13:33:29  
Registrován: úte 07. kvě 2013 21:15:45
Příspěvky: 4
Offline

Ahoj , díky za odpovědi :) tak abych na to něco napsal ;)

Váš Raid Time mi celkem vyhovuje,jistě se může stát že se někdy neukážu kvůli práci nebo z nějakého osobního důvodu . ale nemyslím si že bych s tím měl problém čas by se určitě našel :)

Mít Blood jako main spec by taky nebyl problém sice jak už jsem psal tak s tankováním moc zkušenosti nemám, ale každopádně se dá vše naučit ;)
K těm profkám , nějak jsem na to nedbal spíš jsem se věnoval expu a zlepšování se. Šlo by se taky domluvit jaká profka by se u vás v guildě hodila a mohl bych si některou dát a vyskillovat :) vše je o domluvě.

Zdraví Dark
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 16:55:41  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

jak ti tam psal Azu, tak tam vše krásně popsal - já se na tebe a talenty nedíval

Jen doplním Azovi - Corpse dust se kupuje :P takže se nemusí farmit, ale bez glyphu či toho talentu by musel mít u sebe mrtě těch dustů.

Co se týče těch profek, nehleď, co potřebuje gilda, ale co tobě pomůže k tvému hraní.. nejsme začínající gilda, kde se lidi domlouvají na pokrytí profek, ale každý si dává podle své potřeby na boost (když u toho přemýšlí).
Na toho tanka a dps je pro tebe asi nejvíc boost JWC a BS, ale záleží na tobě, co si vybereš, ale každá profka má něco, co ti pomáhá k zvýšení dps a či statů :)
Jestli už máš rozjetý ENCH, jak tam hodnotil Azu, tak k tomu se často skillí TAIL, ale to je boost jen do dmg.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 09. kvě 2013 9:48:00  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ja by som ti možno odporučil isť Blood DPS.

Síce potrebuješ arpen gear ale ten už sa dá poskladať na slušnú úroveň avšak v ICC to bude top!!!


Hlavne si boost jak svina pre melee dps ktorému nahodíš Hysterku (samozrejme že si ju budem rezervovať ja za rogunu :) )


Čo sa týka tanka, no pokial s tým nemaš skúsenosti dá sa to naučiť ale skôr by som ostal pri DPS.


Prečítaj si nejaké guidy na Blood DPS po prípade aj nejaké info o EQ koľko treba Arpen a podobne.

POdla mna už teraz s ToC a ToGC gearom arpen sa musí dať vytiahnuť na nejakých 600-700 + socky.


TAkže u mna PRO na test
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 09. kvě 2013 14:10:33  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 21:31:10
Příspěvky: 85
Offline

taurenkaa píše:
Hlavne si boost jak svina pre melee dps ktorému nahodíš Hysterku (samozrejme že si ju budem rezervovať ja za rogunu :) )


Za tu rogunu co nemá dmg? Neni to škoda takhle jí vyplýtvat? :-P

Aby to nebylo tak OT, tak DK by se rozhodně hodilo, na raidech jich opravdu moc není.

Přihláška obsahuje všechno potřebné, za mě PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 09. kvě 2013 20:03:08  
Registrován: úte 07. kvě 2013 21:15:45
Příspěvky: 4
Offline

No mrknu na nějaké info ohledně toho blood dmg ;)
U DPS můžu zůstat a sem tam něco odtankovat abych byl trénovaný :lol: jak budu mít nějaký equip tak se můžeme pouštět do nějakých větších akcí semnou v tanku :lol: ;) ....

Zatím díky za reakce a Ahoj :)
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz