Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:48:40



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 1:58:34  
Člen guildy
Registrován: úte 30. dub 2013 1:37:55
Příspěvky: 3
Offline

Nick: Chyta

LvL: 80
Class: Rogue
Profky : Eng & Ench Full

Spec :

Asa (můžu aj combat umím všecko) PVE 4600 GS (to co bylo když jsem to prodal Valorky+ doplňky z WW Toc25 co jsem chodil si Bilim nejradši (: )
http://wow335.gamestool.net/roguet.php?00530300535010052210333105100500500500300000000000000002000000000000000000000000000

Subs PVP: To nechcete vidět….

Zkušenosti:

Wow hraju 3-4 tým rokem, konkrétně od startu S2 sezony na TBC .
Zkušenosti jak na poli PVE – díky probdělým nocím nad progresem Ilidana, tak i PVP, kde jsem svou zelenou zrůdu
oblékl do nej rgue S4 setu.

Po převodu na nadějný projekt Dae jsem byl u First Realm 25 Naxu, a po dlouhém čekání na nové výzvy
jsem ztratil zájem o hru a rozhodl se svou milovanou rogunu prodat a skončit nadobro…

Co čert ale nechtěl, můj arena parták mě po nějaké době bohužel (bohudík kdo ví) přemluvil at s ním alespoň
za nákou lowku chodim areny jednou za tyden- to vedlo k tomu že jsem koupil low rogunu
a pojmenoval ji Roguetrainer abych se trochu ztratil světu a měl na chvíli klid od wow , začal jsem sem tam chodit
aspoň pvp a skončil jsem s Gladiatorem na krku….

Tak to pokračovalo dále až jednoho soudného dne jsem náhodou dostal zpět svou JEDINOU expenou
postavu Chytu (vsecky ostatní jsou počorované) a rozhodl se, že si chci užít ještě poslední content hry a zavzpomínat
na starou partu z Crya, jejíž hojné množství členů se u vás zabydlelo .


Předchozí guildy:

Moc si je nepamatuju i když jich bylo málo - byl jsem vždy věrný své guildě a nikdy neutíkal když bylo nejhůř .
Co si tak vzpomínám tak to byly na TBC : Elite Burned Rabbits ^^ a poté na Dae Cryogenic , ještě jedna
před Dae ale už si nevzpomenu název , jo a ješte poslední guilda ze které kvám jdu :D WTF is PVE
Která byla jen taková VIP guilda pro mě a mojeho arena partáka, do které jsme pak invnuli pár
známých lidí co už neměli čas na pve a chtěli si jen pokecat a dat pár BG……

Přihlášku si k vám podávám z důvodu, jak jsem již výše zmínil – užití si end-contentu před koncem datadisku a zaprogresovat si jako za mlada (:


Něco o mě :

Je mi 20 let, pocházím ze Studentského města Zlína, mládí jsem prožil na vesnici poblíž Zlína (nejlepší časy), kam se stále vracím bojovat týden co týden o vykopání mužské Pralesní fotbalové ligy :D
Jsem pravidelným obráncem s nejvíce odehranýma minutama (ne opravdu to není tím že to tata trénuje :D jsem prostě bůh) a pravidelným efekutorem rohů a přímých kopů, jelikož jsem levák
což je ve fotbalu velké+ …
Dále jstem úspěšným absolventem Průmyslovky , a momentálně studuji Manažerskou informatiku v Brně první semestr a asi také poslední :D
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-V Mihu znám mooooc lidí kdybych tu jmenoval všechno a někoho zapomněl tak by mě asi zabili….
-pravidla študuju
-Mumble ,Ts i ty ostatní komerční sračky mám taky
-S raidovacím plánem jsem se seznámil, vyhovuje mi tak napůl – čtvrtky bez problémů a neděle tak napůl –díky mojí fotbalové “kariéře” někdy mívám zápasy i v neděli

Alti :
4 Roguny :D nechtějte po me to vypisovat pls…..
Druid Resto/bala

Addony:
hrozne moooc PVP , ale i Omen s Recountem se najde


S pozdravem Chyta
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 2:36:13  
Registrován: stř 27. bře 2013 3:54:35
Příspěvky: 9
Offline

Pro me rozhodne capek a nemalej skill rogue. Kdyz se mrknu na raid tusim ze roguna navic by se hodila kdyz tu mame jednu svatecni a jednu naladovou. :P

Pokud bude aktivita, vysledky a karierni rust.. myslim si ze vedeni bude jen souhlasit a podporovat moje PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 2:46:47  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

No poviem ti dlho som sa už na prihláške nezasmial (v dobrom)

Fakt ma hlavne pobavila sekcia ALTY: a tam 4 roguny :D :D: D

Takže asi ich má niekdo rád že jo? :D


No každopádne v guilde máme momentálne 2 main roguny a to Gorazda (CL) a Aillachta.

Bohužial ich aktivita je momentálne horšia najme kvôli práci čo je pochopiteľné ale zas na druhú stranu je citelné ked roguna na raidu chýba (či je to na kickovanie alebo control u championoch alebo pri anubovy na posiny či v combate na 4% dmgu)


Odporučil by som presedlať na combat avšak pri tom tvojom GS predpokladám že arpen 52% nedosiahneš takže by to chcelo vyequipovať. (avšak v 10 togc pada na combat rogunu 7 itemov takže asi len chodiť a chodiť a chodiť :D )



**Som presvedčený že ked človek ako ty hrá tak trošku dlchšie za rogunu (niekolko rokov) tak ju musí ovládať odpredu dozadu a točiť nezmyselné DPS čiže z mojej pozície sa teším keď ťa uvidím v raidu! (A hlavne si PvP hráč takže control, pohyb wsad a brain ti nechýba***


Za mna jednoznačne PRO všetkými mojimi postavami v guidle :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 8:05:51  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

Kluci vše podstatné už zřejmě napsali, takže nevidím důvod, proč to s tebou nezkusit . Za mě PRO

S pozdravem Whitee
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 11:27:12  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

Konečne si niekto s tou prihláškou aj dal troška roboty.. Ale aby bolo jasné, PvP <<< PvE.

PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 14:23:30  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: stř 06. črc 2011 19:04:49
Příspěvky: 133
Offline

Konečně pěkná přihláška PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 16:10:10  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Myslim že můžu napsat PRO :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyta -Asa Rgue
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 16:31:08  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Tvuj nick me neco rika, jeste z dob TBC. Kazdopadne pokud budes hrat aktivne a na urovni tak PRO na test.
Jen doufam ze nebudes dalsi z tech co naslibuji a pak aktivita skutek utek....

Pokud budes mit nejaky dotazy ohledne fungovani guildy tak se obrat na me nebo na nekoho s rankem auditor.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz