Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:30:43



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: sob 20. dub 2013 19:23:08  
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. dub 2013 18:24:38
Příspěvky: 4
Bydliště: Jeseník
Offline

1. Restobeastik, 80lv Shaman- restoration => 0/13/58
2. http://armory.gamenode.cz/character-she ... stobeastik
3.Za resto- šamana hraju teprv od založení této postavy, ale už ji plně zvládám togc25 není problém, pokud by někdo měl radu rád ji přijmu a poučím se, pokud by to vedlo ke zlepšení. Jinak plně ovládám- Destro,Demo locka- Holadina, prot,fury wara, assa/combat rogue,fire mage,mm hunter
4. Nekomunikativní, nedostatek zkušeností, malá aktivita vzhledem k raidování, žádné guidovní akce, nedostatečný progress
5. nedostatek zkušeností ( prý)
6. 16let, poslouchám rock,metal,dnb,dubstep, chodím na IT spš, bydlím v Bruntále, wow hraji od Vanilly pvp/pve, taktiky ovládám - VOA(vše),EoE(vše),onyx(vše), naxx(téměř vše- nejspíš jsem to pozapomínal už je to dlouho co jsem to chodil pro equip), UD(skoro vše),ToGc(vše),icc(vše). Hrával jsem na hodně serverech, narnias, mystiq, equilibrium,anathema, dragonmawl, arenatournament a pár anglických.
7. Nemám, byl jsem s některýma členama dneska UD10, tak jsem se zeptal jestli máte otevřený nábor a řekli, že ano a mám si napsat přihlášku.
8. Ano
9. Ano
10. Ano
11. Pravidelně, ale může se stát, že někam pojedu, takže nebudu moct jít nebo přijdu trochu později.
12. Mám, ale nikde nejsou. http://armory.gamenode.cz/character-she ... &cn=Astrim -- http://armory.gamenode.cz/character-she ... y&cn=Aebow, rád bych z locka udělal časem maina, jelikžo to byl můj main na všech serverech mám za Demology velké zkušenosti a za destro taky( 5/5 wf destro)
13. Recount,omen,DBM,experl a další vzhledově vylepšující addony
14. Potkávám vaší guildy.



PS: Byl bych velice rád, kdybyste mě přijmuli, vypadá na slušnou, aktivní, progresivní guildu v které bych rád zůstal a časem(snad) progresoval například Icc, kde bych mohl být užitečný, ale můžu i pomoct/poradit z výše uvedených class, které plně ovládám. V guildách na jiných serverech, jsem z většiny plnil funkci Officera nebo Raid Leadra, takže mám zkušenosti skoro se vším.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: sob 20. dub 2013 19:26:35  
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. bře 2013 0:20:27
Příspěvky: 20
Offline

Dneska jsem s tebou byla UD a vypadalo to celkem i slušně :)
Já bych byla PRO ...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 1:31:50  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Healu nikdy nie je dost !

A hlavne vypadaš na aktivného človeka a nie takeho čo logne 1x za tyžden na raid a tod vše.



Čo sa týka toho LOCKA tak pokial pojdeš v DEMO a budeš za neho aktívne hrať a budeš to vedieť lepšie ako demo čo mame teraz (carvahain) ktorý má podivné odchádzanie z raidov tak sa v klude možeš stať stálim členom party.


U mna PRO


S pozdravom,

Taurenica
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 2:27:15  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 10. bře 2013 11:27:15
Příspěvky: 42
Bydliště: Ružomberok
Offline

Healovať vieš, ďalšie by sa mohlo ukázať na teste no myslím že stým by problém byť nemal.
Jediné čo by ma zaujímalo tak ako u všetkých mladších hráčov, dokedy môžeš byť online, resp. či máš nejakú večierku

PRO na test
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 7:32:56  
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. dub 2013 18:24:38
Příspěvky: 4
Bydliště: Jeseník
Offline

Za demo locka jsem hrál na equilibriu, měl jsem tam nějakejch 6k gs +, takže si myslím, že jsem za něj i uměl. Jinak s tou večerkou.. dá se říct, že žádnou nemám.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 10:40:21  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

máš funkční mumble, dá se s tebou celkem v pohodě domluvit.... healovat umíš ( neumřel sem :D) takže jsem PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 10:44:41  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Ahoj,
na resto shamika mas docela dost malo haste (mas plno itemu, kde je jen crit), coz neni uplne znacka ideal, takze to bys potreboval trochu predelat (nevim, co socketujes, protoze to na armory neni videt). Dal co jsem koukal na talenty, ty mas glyph na lesser healing wave, takze by bylo lepsi odebrat talenty z Healing Way a dat si to do Elemental Weapons.
Kolik jsi mel GS neni zrovna smerodatne, ale budiz.

Nicmene za zkousku nic nedame, protoze main resto shamika mame jen jednoho (aktivniho). Bohuzel pak musis pocitat s tim, ze se nemusis dostat na ToGC25 main run. Pokud ti to nevadi, tak PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 10:55:11  
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. dub 2013 18:24:38
Příspěvky: 4
Bydliště: Jeseník
Offline

Socketuju pouze haste.. :), no tak já vím, zatím nejsem na tom tak dobře, abych si měl z čeho vybírat, tak jsem rád za ty itemy co mám, ale vím, že je základ haste.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 12:59:47  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. bře 2013 14:08:16
Příspěvky: 11
Offline

Ja som Pro.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Restobeastik(Astrim,Aebow)
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 15:59:42  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

ludi v guilde mame dost, takze s tohto ohladu som proti jedine co nam chyba su holy palati ale nech sa vyjadria ostatny lebo ja som s celkoveho hladiska v tomto pripade neutral
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz