Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:31:08



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: ned 31. bře 2013 17:39:13  
Registrován: ned 31. bře 2013 16:59:51
Příspěvky: 5
Offline

Zdravím, četl sem, že ele máte full, ale jelikož lidi co znám šli k vám, tak to zkusím taky. Za pokus nic nedám x) .


Nick : Frgal
Lvl: 80
Class: Shaman
spec: elemental : http://www.gamestool.net/tc/wow335/shamant.php (snad tam není žádný překlik)
offspec: možnost změny podle potřeby.

Gear Mainspec: nějakou tu dobu sem nehral, jelikož sem měl na práci i jiné věci ( škola atd.). Takže Gear na urovni Naxx + toc10 (4400gs).

Zkušenosti: Wow už nějaký ten rok hraju. Začínal jsem na Patriotu --> Insomnia a od začátku Dae, tak tam. Konkretně Ele shamana hraju 2 roky na wotlku, předtím i nějaky čas na tbc.

Předchozí guildy: Do doby než se rozpadly Destiny tak sem hrál tam a teď Horde Sluts , což taky nedopadlo nějak slavně.

Něco o mě: Za pár dní mi bude 19 let. Pocházím ze Šternberka, což je menší město poblíž Olomouce. V současné době studuji Gymnázium, ale tento rok maturuji. No, jinak většinu času trávím na wowku nebo v tělocvičně, ale sezením na pivu taky nepohrdnu :D .

No v MiH moc lidí neznám, jen ty co přešli z Destiny. Pravidla guildy jsem četl a nevidím tam žádný problém.
funkční mumble i mikrofon mám.
Na raidování mám většinou dostatek času, ale nevím jak to bude za čas maturit. Snad to budu i nadále stíhat.

Alti: No, altů mám až moc, ale všechny s naxx equipem. Přemýšlím že jich pár dám pryč a nechám si jednoho max dva. jinak (Stealthfrgal- rogue lvl 80 ; Kobliha- sh prist lvl 80; Frgalova- destro warlock lvl 80; Deathfrgal - frost DK lvl 80 .)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 10:39:55  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

no asi takhle....

Ele je v guilde Jamik, Dracul a Malakajin


4. by se podle mě uživil pokud bychom rozjeli alt run TOGC 25 ... Pokud ti bude ze začátku stačit chození TOGC 10 / TOC 25 tak jsem PRO...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 16:15:45  
Registrován: ned 31. bře 2013 16:59:51
Příspěvky: 5
Offline

to by mi vůbec nevadilo. popřípadě bych se mohl zařídit na resto kdyby byla potřeba.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 16:53:59  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Nevidim dôvod prečo nie. Pokial budes aktivnY a prekazes patricnY skill na ToC / ToGC 10 som ZA
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 22:13:25  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Jak uz psal Apik, tak ele shamici jsme tu 3, kde se treba Malakajin nekdy nedostal na ToGC25, na druhou stranu je to jak kdy (nekdy se sejdeme vseci, nekdy ani jeden). Jelikoz mas slabsi eq, tak by urcite bylo dobry, aby sis odchodil ToC 25 a doequipoval se. Offspecka by se casem urcite hodila, protoze se u nas casto meni setup behem raidu.

Pokud tedy nemas nic proti tomu, ze se zezacatku nejspis nedostanes na ToGC 25, tak PRO.

PS: Jestli budes prijat, tak te pasuji na Totem of Wrath holdera :lol: , protoze to az neprijemne casto delam ja.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 22:39:36  
Registrován: ned 31. bře 2013 16:59:51
Příspěvky: 5
Offline

Jojo, to je jasny, že se hned nebudu cpát na TOGC 25. Samozřejmě že napřed naberu co nejlepší equip na main a popřípadě i na offspec. S chození TOC 25 a kdyby se naskytla příležitost tak TOGC 10 bych neviděl problém.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 8:35:32  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 11:46:31
Příspěvky: 179
Offline

prozatímní domluva vypada v pohode, CL souhlasí...za me PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 9:45:51  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

No máme 3 ele shamanov, z ktorých sa jeden aj tak na raid nedostane, tak fakt nevidím dôvod, prečo by sme mali brať ďalšieho. Ešte keď má taký gear aký má.

Celkovo si nemyslím, že by nás bolo málo. V poslednej dobe sa pobralo celkom veľa nových ľudí a podľa mňa by teraz bolo lepšie, keby sa zohráme a nie zas za každú cenu brať každého, kto zaklope.

Za mňa PROTI



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 15:48:43  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Gorazdisko píše:
No máme 3 ele shamanov, z ktorých sa jeden aj tak na raid nedostane, tak fakt nevidím dôvod, prečo by sme mali brať ďalšieho.
a PROTI



Ako písal Jamík s Shamanmi je to striedavo oblačno. Niekedy sedí na lavičke, niekedy není ani jeden...

Tak isto sa uvažuje o Main / Alt runu TOGC 25 kde sa týto ludia daju vtesnať.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Frgal - shaman ele.
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 16:21:46  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Ele shaman by se mozna jeste 1 uzivil...kvalitni eleshaman. A jestli rozjedem 2hy ToGC25 tak se uzivi 100%.
Probral sem te s billim a jestli budes hrat aktivne, za ele + bude dobry chovani, tak myslim ze nebude problem.

PRO na TEST



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz