Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:22:38



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 21:18:28  
Registrován: ned 22. dub 2012 18:47:30
Příspěvky: 3
Offline

1. Jméno postavy, lvl, class: Nasta / 80 / Holy (http://wow335.gamestool.net/paladint.ph ... 0000000000)
2. Uveďte Váš equip : Equip z Naxx 25, OBS 25, EOE / 4300 GS pokud by nekdo prohlížel equip tak dodavam, ze sockety mam takovy jaký mám z důvodu že v době kdy jsem hral byl otevren pouze naxx obs a eoe a v tu doby se to podle mého oplatilo vic...
3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu: za holypaladina hraju od TBC tady na serveru... muze to byt 3-4 s prestavkama
4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní : od začatku zde na serveru jsem hral v guilde PHGP odchod zpusobila mensi neshoda s vedenim, a nasledny odchod guildy na TwinStar, momentalně jsem na testu v jedne Quilde ale nejsem nijak extra nadšeny proto zkousim prihlašku zde.
5. Pokud jste neuspěli jinde, proč: Neřekl bych že neuspěl jen se mi nelibi ze nemuzu hrat maina Holy paladina ale musim ject druida, a druha věc spatně se dostávam do raidu budto z duvodu ze jsem v praci nebo kdyz nejsem tak se raid velmi často nesloži...
6. Váš věk a krátké info o Vás. : Jmenuju se Roman je mi 21 jsem již pracující a bydlim v libereckém kraji
7. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády: tenkrat jsem v guilde měl par kamarádů ale nevím zda stále hrají
8. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system? : Ano
9. Máte Mumble a funkční mikrofon? : Ano
10. Máte v raidovací dny, dostatek času na raidy 3-4 hodiny? Ano
11. Máte čas pravidelně raidovat? : u mě to je ob tyden protože se mi střídají směny ranní odpolední... o vikendu zalezi jestli mam zapas nebo ne... ale sezona konci za 3 tydny takze by to mělo byt OK
12. Máte alty? Popřípadě alty v jiných guildách, kde a proč? : Oshiwabo / Feral Druid v guilde kde se prave nachazim... je zapsany jako main...
13. Jaké používáte raidovací addony? : Pally power / X-pearl / popripadě to, co je vyzadovano
14. Kde jste se dozvěděli o nás a naši guildě? : jste jedna z mala guild kterou si pamatuju za času když jsem hral jestě hodně aktivně...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 21:35:44  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

Jestli budeš aktivnější než v PHGP tak pro



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 21:40:12  
Registrován: ned 22. dub 2012 18:47:30
Příspěvky: 3
Offline

jak řikam u mě se to odviji podle té prace, jinak mam čas furt... a ta horši aktivnost v PHGP byla hlavne ke konci... kdyz server uz trochu pokulhaval, plus jsem měl trochu neschodu s vedením, což jsem nebyl sám, a hlavně se mi tam dostavilo i dost osobních problémů.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 22:01:39  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

Pokud budeš aspon jednou za těch 14 dní na raidech - čvrtek 18:50 - 23:00 a neděle 16:50 - 23:00, tak jsem PRO přijetí a můžeš si asi rovnou napsat lidem o invite. Mačkat to umíš a Holadina potřebujeme jako sůl.



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 22:05:13  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

za mě PRO , holy palát se hodí, jen musí projít kontrolou nejvíc suxora Hypkeho :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 22:06:22  
Registrován: ned 22. dub 2012 18:47:30
Příspěvky: 3
Offline

no mužu zaručit, že se budu snažit chodit co nejčastějc... protože přeci jenom se do toho chci zas dostat... a zaraidovat si.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 22:13:47  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Myslím že nie je o čom.


Hypke PRO


U mna PRO tiež.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 0:42:08  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Big PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 1:20:23  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Prijat

Hodne stesti v pekle....



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nasta - Paladin
PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 2:33:41  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

Tímhle bych chtěl poprosit Goldara o zavření náboru pro Holy Paladiny. Teď je počet přesně takový, jaký se mi líbí.

Hypke, Vlahoš, Dubas a nově příchozí Nasta a Shelin - doufám, že mě vy dva PHGP kluci nezklamete.

Mojí další myšlenku ohledně stavu Paladinů napíšu rovnou sem - Opičák má maina Paladina, takže ho počítám jako stálého člena. Dále Shelin a Nasta - Nasta bude moc raidy jen ob-ID, takže ho počítám jako "půl heal", Shelin doufám, že bude aktivní stále, tudíž to je další kus. A jako poslední místo mi tu zůstal Dubas. Nevím jak to má teda Dubas, nutit ho do toho nebudu, ale víme, že má kvalitní retri equip, takže bych to chtěl vidět následovně - Dubas by byl další "půl heal". Teď vysvětlim to, jak to myslim. Na raid jsou většinou potřeba 2 Holy Paladini, ani o jednoho více, ani o jednoho méně, tudíž bych to viděl osobně tak, že pokud by do raidu šel například Shelin, Nasta, Dubas, tak by Dubas byl primárně retri. Další ID kde by Nasta nebyl, byl byl Dubas holy se Shelinem. Vlahoš bude stejne víc tankovat než healovat, i když chtěl mainspec Holy, ale po leavu Propisky mu nic jiného stejně nezbyde (pokud nemáme v plánu invnout nějakýho main prot paladina, což by se hodilo :) Druidi, DK a Waři jsou sračky jak všichni víme :D :) .... no a já když mám konečně 5 Holadinů v guildě začinám pořádně chodit Rogue a Priesta, enjoy bitchees :D



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz