Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:08:27



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 10:50:35  
Registrován: čtv 28. úno 2013 10:36:10
Příspěvky: 6
Offline

1.Tak teda Nick Cow.Resto specka,ale samozřejmě pokuď někdy potřeba tak nějakej ten feral se najde :)
2.Ano mám http://newarmory.mystiq.org/character/D ... ow/summary vím že to není nic moc ale snažím se co to de :)na ferala je tam t7,5 staff z naxxu 25 naky doplnky toc hera.
3.No ... Wowko sem hrál dlouho asi kolem 5-6 let bohužel jen na TBC wotlk zkouším poprvé tudíž mé zkušenosti jsou asi takové, co se naučím to pochopím.Zatím jsem byl pár heroicu Toc/Toch.Druida umím zatím si zvykám na ty nové spelly ale neni to nic hroznyho co by se nedalo naučit :)
4.Mám teď jen takovou ''provizorní'' než si najdu něco kde je raiduje,lidi jsou aktivní a tak dále :) no.. a důvod odchodu ?Nejspíš že se chci zlepšovat a zlepšovat :) U vás by to mělo jít :)
5.Mám ''čerstvých'' 18.Dělam střední školu,která mě vůbec nebaví(popravdě koho baví škola že ?:P )čas na raidy bych si našel popřípadně omluva kdyby bylo něco duležitého :)Je pravda že taky furt není čas je na wow a človek se musí vrátit do realnýho života :)
6.Ano mám tam kamaráda který mi i guildu doporučil:) Malakajin.
7.Pravidla jsem si přečetl :) Problém žádnej nemám na DKP systém jsem zvyklej z BC :)
8.Ano mám mumble i funkční mikrofon :) takže komunikace by neměla být problém :)
No co ještě napsat ... asi jsem tu vypsal vše co jsem se chtěl :) Tak teda zatím se mějte snad se brzo uvidíme na raidu :) Děkuji za brzkou odpověd :) s Pozdravem Cow :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 11:03:00  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ahoj,

Stromkov aktívnych máme v poslednej dobe dosť málo. Aspoň mne to príde kedže furt musím prehadzovať do Resta ja čo po pravde ma absolutne nebaví.

Avšak na druhej strane máme ich v guilde až moc. Paradox ja viem :D

Avšak keby si rozbehal aj ferala, tak by nemal byť problém pretože pokial ma pameť neklame tak máme iba jedneho a to je v podstate aj tak Tank. Takže ako Feral DPS by som ti dal PRO. Do off spec by si mohol skúsiť resto (Prehadzovať sa budeš často.)


Avšak ak chceš main Resto, tam budem musieť počkať na vyjadrenie od UGA čo je CL Resto Druidov.


A keby si bol Balance tak ti dám ako CL Balance Druidov 1000000000% PRO lebo som tu sám :(




Avšak musím ťa upozorniť že na Main Raidy sa určite nejakú dobu nedostaneš. V resp môžeš byť na lavičke, avšak musíš rátať s tým, že na TOGC sa max dostaneš na ALT Run ak sa vôbec zloží! :)

(Na main run je nás bohužial až moc, avšak ak ukážeš svoj skill, nie je problém ťa za niekoho vymeniť!)


Aby som to zhrnul FERAL DPS PRE, RESTO druid NEVIEM (Avšak bude škola skúšky viac ludí odpadne tak prečo nie), BALANCE PRE

S pozdravom,

Taurenica
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 11:06:11  
Registrován: čtv 28. úno 2013 10:36:10
Příspěvky: 6
Offline

No je prava že feral ani balance mě moc nebaví :) radči bych jedno z toho hodil do Off Specu,přiznám se hned :) Přece nebudu hrát něco co mi ''znechucuje'' chuť do hry :) Ale v pohodě chápu to :) Uvidíme jak se vyjadří ten Class Leader:) Snad se pro jeden stromeček najde místečko :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 13:38:35  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Zdravím, co si budeme povídat aktivní hráči se nám ted hodí jak sůl a pokud chceš a umíš za toho druida mačka tak sem PRO


Avšak upoznuju na tu aktivitu, protože Malakajin je v pohodě a kdy může tak pomůže, ale na raidech sem ho moc často neviděl :) Takže prosím když tě vemem tak at se snažíš byt aktivní hlavně a byt online když můžeš :)


Raidy se chodí čtvrtek a neděle vždy k večeru tak se vyjadři jak máš v tyhle doby čas.


S pozdravem Apikk (Top eq tank :D)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 13:40:45  
Registrován: čtv 28. úno 2013 10:36:10
Příspěvky: 6
Offline

No čtvrtek by šel pokuď to nebude do půlnoci třeba :) přece jen človek musí někdy spát :) Neděla mi neděla vůbec problém vetšinou jsem tenhle den doma a lečím se z kocoviny :) :D no umím mačkat ... nevím co si pod tím pojmem představuješ :) Ale co teď chodím HC tak se moc moc nudím :/ :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 14:40:30  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

No malakjin je aktívny aspň ja ako RL ho vidím skoro vždy online len sa nedostáva moc na Main runy kedže máme preShamanované tam...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 15:04:53  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: stř 06. črc 2011 19:04:49
Příspěvky: 133
Offline

PRO - aktivní druid by se hodil ať už Feral/Resto/Balance



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 15:05:42  
Registrován: čtv 28. úno 2013 10:36:10
Příspěvky: 6
Offline

Díky díky :))
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 16:28:14  
Registrován: čtv 10. led 2013 21:16:37
Příspěvky: 3
Offline

cuss cowa znam je v pohode a hrat umi. za me PRO.jinak k te aktivite jsem snad na kazdem guild runnu nemuzu za to ze se nevlezu do raidu,nebo kdyz skladas ud na archivy mimo raid plan a ja zrovna nemuzu,to neni neaktivita...


Naposledy upravil malakaj dne čtv 28. úno 2013 16:37:36, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cow-> Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 16:28:58  
Registrován: čtv 28. úno 2013 10:36:10
Příspěvky: 6
Offline

Díky :))
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz