Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:18:06



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 4:39:28  
Člen guildy
Registrován: čtv 04. říj 2012 15:52:00
Příspěvky: 372
Offline

Čau tady Ramraider < armory

prvni cast jen body pak napisu neco vic :

+ 30 lv Ramraider Fury Tank Warrior jo aha mi je 30 let, tomu warrovi je 80 a hadry T7.5 plus 2x Betrayerka to same na tank
+ Ramraiders Hunter MM T7.5 + Envoy of Mortality (nej skin drsna a syrova puska)
+ Prvni a myslel jsem ze i posledni guilda The Inner Circle ale po rozpadu uz asi tezko neco solnu
+ Ja nikoho neznam ale vsichni znaji me :D uplne stejne v realite ( jo nekdo se najde )
+ pravidla a hlavne veci okolo raidu sem si precetl driv nez sem vubec premyslel davat tady prihlasku
(takovou verzi dkp neznam,meli jsme kdysi jakoby aukci prebidovavali jsme se a kdo dal vic tak si to vzal,a dkp byly spolecna na vsechny chary)
a v TIC jsme meli EPGP ale to je fuk je to stejny princip, proste cim vic chodis ti vic beres :)
+ Ventrilo pak Mumble sem mel porad ale jak vysel tady Ulduar tak sem si musel koupit mikrak
(stejne mi je na prd dpsko ma drzet hubu a killovat jak o dusi)

+ Tak a ted moje verze :)
jak to vsechno zacalo,prisel ke me asi pred ctyrma rokama na navstevu a pak i na rocni bydleni jeden kamos a paril nejakou hru (jo WoW ale ja to jeste nevedel)
ja sem hral Trackmanii,Need for Speed Undergroud 2,Most Wanted a Tekken 5 pres emulator ps2 na pc a prave z Trackmanie mam nick RamRaider (sem narozeny ve znameni berana a jezdil sem auta)
pak se to nejak zasmodrchalo a nejak se mi dostalo do kompu WoWko a to byl muj konec
asi 2 mesice, to jsem zacinal na Albatrosovi prvni postava Blood Elf Paladin Ramraiders jo ja vim :), ale pak sem to uz psychicky nevydrzel jak to furt lagovalo a padalo
a ja uz byl tak zavisly ze sem sel na Drakthul tam sem si udelal Warriora Ramraiders v prubehu expeni si me nekdo vsiml nebo ci ja vim a rekli mi at si podam prihlasku
tak sem byl a porad sem v guilde <Funky Dudes> Drakthul
prisel sem tam zhruba jak koncil Ulduar a zacinalo ToCko ale tam to slo tak rychle dopredu ze uz sem si to zacal uzivat az v ICC nejlepsi raid v celem WoW co sem teda zazil v cata sem nebyl
jsem primarne DPS a prilezitostne tankuju, killnuli jsme LK 25 pak jsme delali hardmody 9/12HC 25 pak vysel Cata a vsechno doslova znicil
hral sem Cata asi 14 dni vyexpil sem na 85 lv udelal exa s goblinama za 2dny a zasel par dungu a vyprdl se na to
hlavne diky tomu ze uz toho bylo proste moc.
Moc moderni na me, talenty uplne na prd, hunterovi dali focus jako nejakemu psu,hunter jede na manu 45 tisic let a oni mu ho najednou vrazi, jo muj alt ,teda ne alt vsechny moje postavy jsou maini.
Jedine co bylo na Cata dobre jsou ti novi mounti a litani v OG :) takze na postave sem od vypusteni Catace nebyl
a ty pandy tedka to je des
proste WotLK je nej datadisk a je jedine dobre ze na mystiqu to jde tak pomalu dopredu aspon bude za 10 roku porad co hrat
tak sem se na to hrani na 4 mesice vyprdl ale jak uz sem napsal zavislost na tom je velka tak sem sel odznova udelat vsechno co sem na ofiku mel na Daemonicu
sice sem asi 5 sekund premyslel ze si to necham naportovat ale veci k uctu nedam ani ... nikomu :)
tak sem to zase musel vsechno vyexpit od zacatku ale aspon byla sranda no ne tak uplne s tema chargema pod texturu :D
takze warr Ramraider a hunter Ramraiders jako ze jich je vice kdyz ma vlka
a zase repete v prubehu expeni kdyz sem tankoval a killoval dungy si me vsimli asi ctyrii guildy a porad me asi mesic premlouvali at jdu k nim ale ja sem zatim nechtel raidovat a nekde se cpat kdyz expit se da sam
a hlavne ja nerad menim guildy jak ponozky kdyz uz nekde vlezu tak nafurt
coz by asi tedka v mem pripade by byla smrt postavy kdyz se The Inner Circle rozpadla, jo spravne nakonec sem skoncil v The Inner Circle a byl sem uplne v prdeli jak to ze nemam porad rage
kdyz na Drakthulu sem byl uplne psycho silene dps aoe na trashi v ICC kolem 40 000 dps a rage plnou nadrz
a tady v naxxu sem musel cekat na rage jak na smilovani,pak jsme dali Immortal a pak uz se to zaclo jen srat lidi prestavali chodit raidy pak jsme zasli asi 2x Ulduar
a prislo leto a tim i konec TIC pak sem tu byl v guilde asi mesic sam a pak uz sem cekal jako tank asi hodinu v DF a to me dorazilo a 2.5 mesice nehral
pak sem si precetl mystiq news ze otevreli ToCh a turnaj a ze je Brewfest tak sem na posledni tyden Brewfestu logl a uz sem tu zas
a tu mi napsala Deadly at jdu k Vam ze staci inv a ani nemusim psat prihlasku a ale ja furt cekal na znovuzrozeni The Inner Circle ale jak to tak vypada tak asi po trech mesicach premlouvani na Facebooku uz se asi nedame do kupy
tak ja pisu prihlasku a budu Ramraider 80lv Orc Warrior <Made in HELL>
a doufam ze se taky nerozpadnete nebo by to uz bylo trapas kdybych si pak psal prihlasky do vsech zbyvajicich guild na serveru xD
proste mystiq tohle musi prezit a zas to rozjet ve velkem stylu !!!

pujdu tady asi s 80 warrem a 80 hunterem a mozna i s tim druhym 80 warrem jestli bude zajem a jeste twinka 19 hunter Fatalterror a zbytek si dam do moji osobni guildy <Terrorists> to je moje misto na bordel ja uz ty veci proste nemam kam davat
tak zatim cau

Armory na :
Ramraider warrior
Ramraiders hunter
Ramraidersx warriror
Fatalterror 19 twink hunter



Obrázek
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek
* * * * * * S T E A M * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Trackmania : add Friend : ramraiders : (RR S.AN.D.Y) * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 8:31:09  
Registrován: ned 25. zář 2011 14:42:09
Příspěvky: 80
Bydliště: Brno
Offline

Ahoj,

sice nemám v guildě žádné slovo, ale znám tě z HCček za všechny chary a rozhodně lidi jako ty potřebujeme...
Takže rozhodně pro...


S pozdravem Ladis.



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 8:41:00  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: stř 06. črc 2011 19:04:49
Příspěvky: 133
Offline

Takovýdle lidi potřebujem -> PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 13:09:44  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Kiro, nemyslím si že nemáš slovo! Si dobrý hráč, tankuješ luxusne a hlavne pomáhaš serveru! Každy v guilde má slovo a právo na názor!! :)

No a teraz k topicu. Hmm no neviem Warrov dosť ale ja neviem!

Neguj to a samozrjeme že PRE!!! :)


Taký skúsený hráč ako ty sa u nás určite nestratí a myslim si že sa tak tiež s nami vyblázniš na UD raidoch a progresu HMkách na 25tke :)))


A to nehovorím že nám tu klope ToC 10 / 25 o necelých 20 dní takže bude kopec srandy a potu aby sme to dali ako prvý :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 13:16:14  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

Takovej brainstorming vidím v přihlášce snad poprvý (a nebo to na mě jenom tak působí?) každopádně přihláška skvělá a zkušenosti očividně taky, takže za mě PRO



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 13:21:55  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: pon 08. srp 2011 14:34:44
Příspěvky: 10
Offline

Hezky rozepsaná přihláška :) Já bych byl určitě Pro
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 15:18:21  
Rada Starších
Registrován: pon 04. črc 2011 22:28:20
Příspěvky: 105
Offline

Ahoj,

moc pěkná přihláška a rád vidím, že si i někdo tu práci dá ji napsat, za mě veliké PRO

S pozdravem


Alit
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 19:49:55  
Class Leader
Registrován: pon 08. srp 2011 14:35:32
Příspěvky: 23
Offline

cau
No moc pěkná přihláška.
++vypracoval jsi přihlášku:D, dokonce na dost vysoké urovni
+jsou potřeba lidi
+zkušenosti
++++WARRIOR!!

Pokud umis napočítat do 5 , tak by jsis to sečetl.
Takže PRO

S pozdravem Budhak
CL warrců



Obrázek
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 22:52:42  
Člen guildy
Registrován: čtv 04. říj 2012 15:52:00
Příspěvky: 372
Offline

ted jsem prisel z odpoledni a hned sem sel tady a jen cumim :)
dik za kladne ohlasy, hned se citim lip po te praci, ve ktere si hraju na otroka :)



Obrázek
ObrázekObrázek Obrázek Obrázek
* * * * * * S T E A M * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Trackmania : add Friend : ramraiders : (RR S.AN.D.Y) * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ramraider a jeho banda
PříspěvekNapsal: stř 10. říj 2012 23:37:00  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

ti jebe takovou prihlasku bych nepsal ani do ensidie :D



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz