Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:33:43



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Seleir, DK
PříspěvekNapsal: pát 20. dub 2012 16:55:40  
Registrován: pát 20. dub 2012 16:38:33
Příspěvky: 1
Offline

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci.

Seleneir, lvl 80, Death Knight, Main chodim za blood tanka jinak kdyz je potreba i ne za moc equiplého frosta

2. Pokud máte 80lvl, tak uveďte Váš equip. (Napr. HC, Naxx10/25, nebo GearScore)

http://newarmory.mystiq.org/character/Daemonica/Seleneir/summary
zde by měl být vidět muj tank eq pokud tedy se to neaktualizovalo a není tam dps
Tank: 4/5 T7.5, BS, doplnky naxx 25
Frost: Smeska T7, doplnku naxx 10 a naxx 25 a i nejaka T7.5

3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow.

Hral jsem hodne na funech a takových to podobných serverech bohužel tak většina věcí nefunguje tedy je těžké to psát za zkušenosti
Na mystiqu jsem začal hrát ještě když postavy převedené z TBC měli 76 lvl, tedy skoro na začátku.
Dnes mam prošlé všechny otevřené instance a HC. Taktiky na všechny tyto instance ovládám ale guilda od guildy se to může lišit v malých detailech. Ted se připravuji na otevření ulduaru učením taktik.

4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní. U přechodu z ali uveďte i Váš ali nick.

The Forgottens -> šel jsem abych pomohl na výzvu bratrance, bohužel raidy s ww nejsou to pravé ořechové co by se dalo považovat za dobrý zážitek z wotlku instancí

5. Váš věk a krátké info o Vás.

Je mi 19, mezi mé záliby patří jízda na kole, posloucháníí hudby a bohužel pro mě dělání kravin v autě. V této chvíly jsem se už i já zklidnil protože nehody které jsou stále někde k vidění nejsou příjemné. Pak hraji s kámošema Airsoft.

6. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády?

tak bohužel rodiné příslušníky ne a přímo kamarády také ne. Jsem spíše taková tichá myška, která dělá co jí je zadáno a tedy hledat kamarády či někoho v okolních gildách mě nijak nikdy nebralo. V tuto chvíly je to spíše nevýhoda. Ale je možné že jsme se setkali v nějakých HC či podobně.

7. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?

pravidla guildy i dkp system ano. Nejvice me zaujalo dkp cap, který se mi jako nápad velmi zamlouvá.

8. Máte Mumble a funkční mikrofon?

Mumble ano a mikrofon to netuším kde je chyba protože když mluvím neni mě slyšet možná někdo kdo má více zkušeností by mi dokázal pomoci v tomto ohledu
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seleir, DK
PříspěvekNapsal: pát 20. dub 2012 22:36:07  
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. zář 2011 21:55:19
Příspěvky: 54
Bydliště: Praha
Offline

Rozhodně !PRO!



Class Leader Restoration Shamanů


Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seleir, DK
PříspěvekNapsal: sob 21. dub 2012 3:17:28  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

no na raidoch v poslednej dobe rozhodne tlacenica nebyva.. a niekto rozumny by sa teda mozno aj zmestil :)
PREco nie ..



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seleir, DK
PříspěvekNapsal: sob 21. dub 2012 20:49:15  
Rada Starších
Registrován: pon 04. črc 2011 22:28:20
Příspěvky: 105
Offline

Ahoj,

přihláška velmi luxusní a vidím, že jsi si i pročetl fórko a dkp (je to povinnost sice, ale málokdo to dělá). No za mě jednoznačně PRO, asi i otevřeme nábor, páč teď přes jaro - konec léta budou lidé bývat radši venku a lítat všude možně, takže na raidech si myslím bude místa dost, taky bychom to nějak potřebovali doplnit, aby se zachoval aspoň 1 raid od každého.

S pozdravem


Alitka
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seleir, DK
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 9:37:51  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. črc 2011 12:34:49
Příspěvky: 192
Offline

Ahoj,
dk jako mainů moc není a tanků už vůbec ne, přihláška vypadá slušně, takže za me PRO.
Jsem nemocnej, takže ve hře moc nejsem, co a jak proberem, až se uzdravim, s pozdravem

Gwin



Obrázek
Obrázek
Rl a Cl Death Knightů
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seleir, DK
PříspěvekNapsal: stř 25. dub 2012 7:31:31  
Člen guildy
Registrován: pon 18. črc 2011 15:50:53
Příspěvky: 70
Offline

Prostě pro:-)



Obrázek Obrázek Obrázek

Warlock: Destro/Demo (CL)
DK: Blood
Pala: Holy,Prot

Obrázek

Máte mne rádi?! :-) Tihle ANO :-)
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz