Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 9:13:35



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 23:04:05  
Registrován: úte 13. bře 2012 22:36:22
Příspěvky: 4
Offline

Zdravim Vas... Chcel by som sa opytat a zaroven aj poziadat ci by som sa nemohol stat vasim clenom v guilde... jeden problem je v tom ze u hordy nemam doexpenu este postavu paladina(v buducnosti by som chcel byt Prot alebo holy-zalezi co by guilda viac ziadala). Moja postava ma sice len lvl 70 ale na TBC som s nou odohral podtstate cele TBC :)) ... spat k prihlaske :)
1.Jméno postavy, lvl, class a specializaci.
Jimpi/70/Blood elfka Paladinka :)/JWC + mining

2.Pokud máte 80lvl, tak uveďte Váš equip. (Napr. HC, Naxx10/25, nebo GearScore)
Ako som spominal mam level 70 ale to je otazka par dni...Doteraz som hral za aliancu takze skusenosti s raidy mam :)...
Len pre info u aliancie mam priesta 80 full 7,5 holy... takze s healovanim mam docela velke skusenosti :)

3.Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow.
Tak za Jimpi postavu som hral velmi dlho podstate od TBC... Podstate skusenosti s tankovanim aj s healovanim s touto postavou mam ... asi 1 rok som tankoval a ostatny cas pokedy prisiel Wotlk som bol holy...
Wow skusenosti si myslim ze mam docela velke kedze hram na mystiqu uz od zaciatku este len ked bol 14 dni online a to myslim ked bolo wow-emu... cize ked sa volal este mystiq.cz -nejaky ten rocik uz mam za sebou...:)

4.Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní.
Moju predchodziu guildu u hordy si uz veru nepamatam ale momentalne co mam u aliancie guildu tak som v A posse ad esse...podstate dobra guilda vsetko az na vedenie... idu mi tam celkom na nervy kedze poslednom case robia vacsie a vacsie kraviny ... predto aj ten odchod ale hlavny dovod je ze chcem ist za kamaratkou Laurou (Singhaia-priest/Lynriana-lock) ktora ma presvedcila aby som si podal sem prihlasku a mohol hrat s dobrym kolektivom :)

5.Váš věk a krátké info o Vás.
Volam sa Adrian Vano je mi 22 rokov momentalne studujem na Zilinskej univerzite v Ziline... Hram futbal snazim sa dostat k profesionalnemu freestyle lyzovaniu ... cez leto este rad jazdim dowhill a plus este aj potapam :)

6.Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády?
Ako som uz spominal poznam u vas akurat Lauru nicky jej postavy su Singhaia-priest/Lynriana-lock...a ta ma prehovorila k vam :)

7.Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?
Podstate som to rychlo prebehol :)... a DKP system poznam :)

8.Máte Mumble a funkční mikrofon?
Mumble / Ventrilo mam bez toho by nebolo dobre hrat raidy dohadovania a tak... mirkofon funkci popripade odpalenia 2 mam k nahrade:)

P.s: Dufam ze sa vam lubila moja prihlaska zvazite to ze som mali level ale to by bol tej najmensi problem... nejake itemy zohnat to je otazka par raidoch ... Za ochotku ze ste si to aspon precitali vam vopred dakujem a budem cakat na vasu odpoved ...
este jeden mali dotaz... v hre sa dam online az vo stvrtok a to z dovou ze tento tyzden mam toho v skole strasne vela...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 23:25:09  
Registrován: stř 06. črc 2011 15:08:42
Příspěvky: 123
Offline

Pokud tě vezmeme, jak aktivní budeš u nás?



Obrázek Obrázek
CL holy sráčů a moje prot čubička
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 23:25:25  
Rada Starších
Registrován: pon 04. črc 2011 22:28:20
Příspěvky: 105
Offline

Ahoj,

to, že máš 70 lvl je nejmenší problém (respektive žádný problém). A pokud budeš aktivní holy paladin, tak se sem prý vejdeš :-), aspoň Cl říkal, ale mně je CL stejně jedno, já mám svůj názor. Takže přihláška se mi líbila, není to moc odsekaný a starý hráč, co tu hraje od prvních dnů to je skvělé. Znáš Lau a když tě sem láká, tak ať se ji to podaří. Vím, že ona by sem nezlákala kde koho, jen ty dobrý lidi. Za mě jednoznačně PRO . Eq nabereš rychle a máš priesta healera, takže to je u mě další plus (i když u ali, priesti jsou nej). Přeji GL u dalších členů guildy.

S pozdravem

Alita
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 23:28:26  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

Čau,
nič osobné, no mňa si ani najmenej nepresvedčil, navyše nás je podľa mňa aj tak dosť :arrow: PROTI



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 0:02:36  
Registrován: úte 13. bře 2012 22:36:22
Příspěvky: 4
Offline

aleth píše:
Pokud tě vezmeme, jak aktivní budeš u nás?


Online budem skoro kazdy den ... sem tak ked bude volaco do skoly tak to budem musiet urobit alebo nieco z rodiny ale inak by som mal byt stale online ...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 0:16:59  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: sob 24. zář 2011 22:33:08
Příspěvky: 152
Bydliště: Kutná Hora
Offline

Ahoj ,

pokud by ses uvolil na 80tka tankovat, tedy main spec tank, tak tě beru všemi deseti. Protadin je tu jen Sigi jestli se nepletu, a nově Black. Doporučení Lau beru jako dostačující, takže PRO.



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 0:22:54  
Registrován: úte 13. bře 2012 22:36:22
Příspěvky: 4
Offline

Ako som hovoril mne bude jedno ci prot alebo pojdem holy.... to je na vas ako sa dohodnete mna bavia obidve veci :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 1:27:55  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. črc 2011 12:34:49
Příspěvky: 192
Offline

Hm, paladinů zas tolik není, a poslední dobou se braly nějaké low lvly, za mě, Proč tě nezkusit ;)
Pokud jsou Cl pro, a rychle doexpíš a pak budeš aktivná, tak Proč ne že :D
Každopádně jako Rl tě musím upozornit, že pravděpodobně se nebudeš dostávat na main runy, na alt runy snad jo, je nás fakt hodně.

S pozdravem Gwin



Obrázek
Obrázek
Rl a Cl Death Knightů
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 12:58:12  
Člen guildy
Registrován: pon 18. črc 2011 15:50:53
Příspěvky: 70
Offline

Co se tyka mne tak PRO, proc ne Cl proti tomu nic nema, protaku je malo, jen je treba rychle doexpit a nabrat lvl at prokazes sve plne kvality:-) Co se dopoeuceni tyce na ty moc nedavam rad vidim cloveka v praxi a v akci tam se teprve ukaze:-)



Obrázek Obrázek Obrázek

Warlock: Destro/Demo (CL)
DK: Blood
Pala: Holy,Prot

Obrázek

Máte mne rádi?! :-) Tihle ANO :-)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jimpi - paladin
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 15:29:24  
Registrován: stř 06. črc 2011 15:08:42
Příspěvky: 123
Offline

Tak pokud budeš aktivní, jak píšeš, vezmu tě jako holy. Máš +, že znáš prcinu. :) Takže tě beru na zkoušku. Napiš si na nick Alita o inv.



Obrázek Obrázek
CL holy sráčů a moje prot čubička
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz