Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:56:21



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 22:12:09  
Registrován: pát 23. pro 2011 20:22:50
Příspěvky: 20
Offline

Zdravím všechny z MiHu a Přeji Příjemné Čtení =)

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci
Wulp 80 lvl Šaman Zaměření Cement(Talenty na Boost raidu)
2. Pokud máte 80lvl, tak uveďte Váš equip.
Full t7,5, Zbytek věcí z Naxxu http://newarmory.mystiq.org/character/Daemonica/Wulp/summary
3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow.
WoW Hraji již 3-4tím rokem. Začínal jsem na MystiQ.cz Kde jsem ani Nedoexpil a servr byl zrušen =o). Tak jsem si dal delší pauzu a začel až z Wotlkem . Kde jsem nejprv hledal ňáký Dobrý servr, vyzkoušel jsem jich opravdu Mnoho npř.(Anathema,EQ,Anthoria,TQ,Posterus =) atd..)
a Nakonec jsem skončil na MystiQu kde už budu hrát dlouhý 3/4rok.Jinak šamana hraji Již zmiňovaný 3/4roku, Ta klasa mě uplně nadchla a začel bavit nejprve jako Ele ale kuli Guildě sem se změnil na Cementa který je dle mého Názorů lepší Pro celý Raid i zabavnější pro hraní.
4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní.
PHGP. Popravdě z Této Guildy sem byl Kicknut a uvedený Důvod byl: Jsi moc Mladý(a je to znát), Nejsi dozralý do této Guildy . =o)+ Jsem prý nezapadl do kolektivu. =(
5. Váš věk a krátké info o Vás.
Ahoj menuji se David a je mi 16náct let . Bydlim nedaleko Kolína a Chodim do Soš informatiky a Spojů v Kolíně. Mezi moje zálibi patří WoW , Vodnice, Taková Zelená věc v pytlíku kterou neberou hodný chlapci, Dříve i Fodbal ( jenže díky skvělému zákroku nejmenovaného utočníka mi v Braně prošlápl koleno takže už nemůžu hrát=o)
6. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády?
Mno Rodiné příslušníky ne. Ale doufám že to můžu napsat mezi Kamarády nebo spíš Známe ( nevím jak to berou oni) Patří Whoopi,Venys,Leni, Můj bývalí GuM Harllin, Ted,Zéla a Můj skvělý Parták na 2v2 Unshockable =o)a samozřejmě Velká Mamka Deadly =oD
7. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?
Samozřejmě =o)
8. Máte Mumble a funkční mikrofon?
Určitě ano =o) ( bohužel jsem někdy tak ukecaný že byste byli rádi kdybych Mikrofon neměl.!! =)

Toť vše Váš Wulpík =)



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 22:21:57  
Člen guildy
Registrován: pon 18. črc 2011 15:50:53
Příspěvky: 70
Offline

Za mě Pro :-) Cementa potřebujem, a porč mu nedat šanci :-)



Obrázek Obrázek Obrázek

Warlock: Destro/Demo (CL)
DK: Blood
Pala: Holy,Prot

Obrázek

Máte mne rádi?! :-) Tihle ANO :-)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 22:23:26  
Rada Starších
Registrován: pon 04. črc 2011 22:28:20
Příspěvky: 105
Offline

Ahoj,

no enha shaman tu je asi 1 aktivní a říkal, že bude hrát a hraje, což je dobře. Sbírá teď eq a věřím, že z něj bude dobrý enha. No já nvm, včera se šel immortal se 6 shamanama, když ne shamani tak mágové. Ono je to jedno pokud to má dmg a ví, jak se to má hrát. Takže za enha jsem PRO, ale jen za tento spec. Za ostatní PROTI. Uvidíme, jak to bude vidět náš Jamíček. Kdyby jsi nešel prvně do PHGP, mohl jsi tu mít dobré zázemí, ale "předběhl" tě Fraiser. Trochu si zaváhal.

S pozdravem


Alit
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 22:24:14  
Registrován: stř 06. črc 2011 15:08:42
Příspěvky: 123
Offline

Znám tě - +
Něco umíš - +
Support - +
věk - -
Já sem pro vzití na zkoušku, ale nebudeš tu dělat bordel.



Obrázek Obrázek
CL holy sráčů a moje prot čubička
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 23:03:38  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Ja jsem uz svuj nazor proti prijimani dalsich shamiku vyjadril stopnutim vsech specek. Jak tu uz nekdo poznamenal, shamanu je moc, meleecek se do raidu nevejde milion, celkove jsou v guilde pretlaky na raidy a cement shaman uz, nebo prinejmensim zatim, nema takove dps, jako tomu byvalo v dobach TBC. Co se mne osobne nelibi, je duvod kicknuti z predchazejici guildy, ovsem nemam tu hlavni slovo, takze me PROTI, nebude zase takova kudla do zad.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 23:16:27  
Člen guildy
Registrován: stř 06. črc 2011 15:02:33
Příspěvky: 32
Offline

kudla do zad ? :D kudlavriti voe :D za mě PRO lebo korga bych nepocital jako ENHA a fraisr zacina a chodi do prace takze enha na raid je potreba



Obrázek
CL BALA :D SOWA POWA
http://worldofwarcraft.mmocluster.com/i ... 6c75ef.jpg
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 23:25:38  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: sob 24. zář 2011 22:33:08
Příspěvky: 152
Bydliště: Kutná Hora
Offline

Nazdar Wulpíku,
máš skill, umíš za shamana a je s tebou i celkem sranda pokud se zrovna kvůli něčemu neurazíš a nehodíš Enrage..:D:D (sry já musel :D).

Ale... Bohužel, jak napsal Jamik, shamanu je to tedka až moc, a v raidech začíná být hodně často na můj vkus přeshamanováno a i když bys byl vítaná posila, tak ti v současném stavu musím dát Proti. Škoda že jsi mě tehdy neposlechl když jsem ti říkal, aby sis podal přihlášku k nám, když Enha shaman na raidech chyběl.

P.S. Na mém hlasu moc nezáleží, Hl. slovo v tomhle má Vedení a Clko.. Takže je to na nich. Měj se, Harlin



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 23:34:36  
Registrován: pon 08. srp 2011 16:19:33
Příspěvky: 52
Offline

- byl v sacer a nenapsal mě tam
jinak je mi to jedno šamanů jako takových tu je randál ale cementů ne



Obrázek
Obrázek - Přesně tohle mi dokazuje že hrajeme dobře :)
Obrázek - děti co si s tebou vytřou Mediwhu :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: sob 24. pro 2011 10:17:11  
Člen guildy
Registrován: čtv 11. srp 2011 18:06:25
Příspěvky: 52
Offline

Už měsíc se říká že je nás moc, ale stále se přibírají noví lidé, nevím k čemu je to dobré, za mne PROTI
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wulpíík --> Cement šaman
PříspěvekNapsal: sob 24. pro 2011 10:51:03  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. črc 2011 12:34:49
Příspěvky: 192
Offline

Ahoj,
uprimne receno jsem dlouho uvazoval, co ti sem napsat, je pravda, ze samanu je jako sracek, ovsem samy ele, aktivni enha vicemene nemame, pak me desi vek, ale pokud nebudes jecet, brecet a chytat enrage, tak bych byl asi i PRO, i kyz je meele dost, tak pokud nepudu na raid ja s harlinem, a nejakeho enhace zrovna neosviti svetlo raidovani, tak jsou meele bez supportu. Takze asi tak...

S pozdravem Gwin



Obrázek
Obrázek
Rl a Cl Death Knightů
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz