Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 9:04:03



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dusilka
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 23:03:21  
Registrován: čtv 03. lis 2011 22:54:11
Příspěvky: 4
Offline

Píšu Goldare, tak jak jsme se domluvili.
Nevím co bych dál napsal, vše jsem ti "řekl" do whispu, byli jsme u lootu oba dva, takže víš jak to bylo.

Guildy si moc vážím, proto sem píšu.............
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 23:35:26  
Registrován: čtv 03. lis 2011 22:54:11
Příspěvky: 4
Offline

screeny kdo nebude chtít, nic mu neřeknou :(

http://www.edisk.cz/stahni/99525/WoWScr ... 565KB.html


Naposledy upravil dusilka dne sob 05. lis 2011 18:17:19, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: pát 04. lis 2011 3:30:30  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

Jestli to má být příhláška o znovupřijetí do guildy, tak za mě máš PRO. Nevim proč, ale většina lidí, tě tu nechápe ve většině situací. Já tě znám už dlouho a vím, co jsi zač :) Takže bych tě tu rád měl i nadále :)



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: pát 04. lis 2011 20:37:55  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: stř 06. črc 2011 17:16:44
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
Offline

no ja nevim, nebyl jsem u toho

pokud jsi vybral loot, kterej si tam Goldak syslil na huntera, aby s nim doletel, tak to je na proplesknuti, na druhou stranu vim, ze jsi v pohode a F si to mysli taky

Jeste se vyjadri sama.

Ja bych to videl na -dkp a rank dolu, na kick ne

Goldakovi se nedivim, lootuji urceni lide



Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: sob 05. lis 2011 18:46:00  
Registrován: stř 06. črc 2011 15:08:42
Příspěvky: 123
Offline

On byl v podmince, tak jak chces rank down? ...



Obrázek Obrázek
CL holy sráčů a moje prot čubička
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: sob 05. lis 2011 19:09:56  
Registrován: čtv 03. lis 2011 22:54:11
Příspěvky: 4
Offline

Děkuji za Vaše reakce a za podporu.

V podmínce jsem nebyl (jestli tedy nemyslíš podmínku vybavit se PvE equipem do týdne, kterou mi „udělil“ Goldar po OS. Vybavil jsem se ještě ten den , měl jsem v bance už nasbírané nějaké itemy. Goldar mi poradil jak je „použít“, řekl co si koupit za Valory a ještě ten den jsem za „dozoru“ Goldara točil Heroic Training Dummy cca 4600 DPS bez buffů. Teď točím v raidu s buffama cca 5-6000 DPS).

Hodně mi to leží v hlavě, kick z guildy mě opravdu mrzí, tak jsem si řekl, že se pokusím napsat souhrn událostí co se onen den stalo.

Šlo se VoA 25, leader Tess (Goldar). Přihlásil jsem se a hned po invitu jsem napsal do raidu, jestli na VoA musím na mumble. Moje otázka zůstala bez reakce, tak jsem na mumble nešel (VoA jsem šel snad 100x a nechtěl jsem mumblem rušit manželku).
Po zabití bosse se rozebral loot kromě kalhot pro huntera, o které neměl nikdo zájem (žádné DKP, žádný roll, žádná informace do chatu). Skupina se začala rozpadat, tak jsem napsal do chatu, že se zapomnělo na ty kalhoty. Žádná reakce. Psal jsem znovu a jelikož jsem nechtěl udělat chybu, udělal jsem screen dotazu. Opět bez reakce a to v raidu bylo ještě více lidí, nejen já a Goldar, mohl reagovat kdokoliv ! Opět jsem se ptal, opět bez reakce, zase jsem udělal screen. Addon mi ukazoval, že item lze disnout a taky ho lze prodat (addon Enchantrix). Goldar přepl na Free For All. Znovu dotaz ohledně lootu, znovu nic. Item jsem tedy lootl a okamžitě reagoval Goldar (je to ve screenu).

Poznámka: nevím jak funguje bug ohledně lootu z bosse na své alty, nedělám to, takže mě ani ve snu nenapadlo, že by si Goldar pro loot letěl s altem, se kterým není v raidu.

Po tomto incidentu mi přistál whisp s informací -200 DKP. Ptal jsem se do guildy, jestli bych mohl dostat informaci, za co jsem dostal -200 DKP (hodně mě to naštvalo, asi neoprávněně, nevím……). Začala debata na guild chatu, na kterou reagovala větší část guildy. Názory se dost různili, jedni říkali, že nemám na loot co hrabat, druzí říkali, že by udělali to samé, zazněl i názor: „-200 DKP za to, že jsi nebyl na mumble ?“. Debata došla do fáze: Goldar napsal: „mám jít na maina ?“. Řekl jsem mu, proč ne, že jsem taky na mainovi a jestli bude chtít, dojdu se o tom pobavit na mumble (o řešení na mumblu, jsem psal několikrát v průběhu debaty, vždy to Goldar odmítl).

A konec ? Konec už znáte, Goldar mne kickl z guildy.


Omlouvám se za tak brutálně dlouhý sloh, zároveň prosím o zvážení tohoto tvrdého trestu.


P.S. Nechci aby to vyznělo, že mám něco proti Goldarovi, naopak, hodně mi pomohl se zlepšit. Radil mi s PvE equipem a s talentama. Díky němu teď točím na Heroic Training Dummy cca 4600 DPS bez buffů a v radiu s buffama cca 5 – 6k DPS.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: sob 05. lis 2011 21:12:26  
Člen guildy
Registrován: pon 04. črc 2011 14:49:21
Příspěvky: 55
Offline

Tákže.

Já bych řekl, že Golďák toho má poslední dobou dost. Je nervní z lidí, kteří nechodí na mumble, neví co dělat atd. Ale to, že kickuje z guildy, že mu někdo sebral na jeho miliJontého alta, to bych řekl, že to přehnal. Měl by si uvědomit, že tato možnost získání itemu na alta není vůbec legální a dřív s tím hodně zdržoval celý chod 25man raidu (To se odnaučil a pro itemy chodil vždy po raidu - plus).

Dusilka byl vždy v pohodě, nechoval se nějak špatně, jen občas potřeboval poradit, ale jinak s ním nebyly žádné problemy, až na ten čas, kterého moc nemá.

Golďák by se měl zamyslet nad tím, co udělal a popřemýšlet jestli to za to stálo, že nedostal nějaky item, který stejně využije jednou za tyden, když to zase logne a jde brat věci po raidu. :)

Info mám jen z tohoto topicu, protože se ve hře už moc neukazuji jak jste si všimli, takže za případné mylné doměnky se omlouvám.

Určitě se někdy ve hře ukážu, ale jaksi se mi moc nechce :P

Zatím zdar a sílu všem.



Už hovno warlock.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: ned 06. lis 2011 1:24:04  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: stř 06. črc 2011 15:43:49
Příspěvky: 5
Offline

Taky bych ráda něco napsala, ale vycházím pouze z toho co je tu napsáno, u samotného lootu jsem nebyla a vyjádření Golda jsem nezahlédla.

Myslím, že kick za jednu neuváženost je trošku přehnané, jinak co jsem slyšela nikdy s ním jiný problém nebyl a co za sebe můžu říct, vždycky jsem ho brala jako pohodového hráče i když má méně času na hru jako takovou .. (pamatuji si ho ještě z dob, kdy jsem jej protahovala minidungnem pod OG)

Vyjádření od Dusilky, je docela srozumitelné, né každý se vždy všude domluví jak má a pak z toho vznikají nedorozumění jako asi teď...



Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: ned 06. lis 2011 18:20:31  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

100% suhlas s Freedogom! asi by som to lepsie nepovedal..



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dusilka
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 2:39:38  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Tak aby sme si to ujasnili, tak to zde napisu pro vsechny a verejne, kdyz ti to nestaci whispem.

Vzal si loot z bosse bez povoleni RL nebo bez povoleni oficira. To, ze to byly nejaky pvp legy pro myho alta je uplne nepostatny. Uz jsem ti to psal 3x nebo 4x a napisu ti to asi po paty.
NEDOSTAL SI TREST ZA TO ZE SI POKAZIL ITEM CO MEL JIT ME!!!!
NEDOSTAL SI TREST ZA TO ZE SI POKAZIL ITEM CO MEL JIT ME!!!!
NEDOSTAL SI TREST ZA TO ZE SI POKAZIL ITEM CO MEL JIT ME!!!!
Ano, priznam ze me to nastvalo...ze sem prisel o item...ale item pomerne dost nepodstatny. Vem cert nejaky pvp legy na huntera...
DOSTAL SI TREST ZA TO, ZE SIS DOVOLIL VZIT ITEM BEZ POVOLENI RL NEBO LIDI K TOMU KOMPETENTNICH!!!
Presne za tuto vec si dostal onech -200DKP. Za vec, ktera se na TBC trestala tvrdeji (-1000DKP popripade podminka).
Nevim jestli si myslet jestli si hloupy, ale ted uz snad opravdu pochopis protoze by to pochopil i Lister z RD, ...ze neslo o osobni mstu. Mstit se za nejaky pvp legy kickem z guildy...to bych byl pomerne chudak.
Proste si porusil nepsany moralni pravidlo, ze na loot z bosse se nesaha bez primeho povoleni RL a vysich a dostal si jeste pomerne nizky trest.

Kick si dostal az za to, ze si musel snad pul hodiny diskutovat o tom ze si dostal -DKP nepravem a musel si dal diskutovat i pres primy varovani, ze me vytacis coz by mohlo vest k tomu ze lognu main postavu. ...a i tak sis slepe mlel dal svou. Ja mam trpelivost opravdu velkou, ale ne nekonecnou.

Dal...
Kdyz uz tu na verejnost vytahujes screeny, nevim jestli potrebujes publikum....ale proc ukazujes asi tak 10% celku? Hmm?
Prijde me, ze tu ze sebe delas ublizenyho, ze item hunter goldar prisel o item a tak se tvrde msti okamzitym kickovanim z guildy. Psal sem ti to uz pred tim nez si zalozil tenhle topic (mmchd nevim proc zrovna do verejneho fora uzavrenych prihlasek a ne do guildovni sekce k tomu urcene), proc a za co si dostal trest a za co byl nasledny kick. Zopakuju to jeste jednou jestli to nedokazes pochopit. Nebylo to za to ze bych prisel o nejakou srajdu na 5 alta ktera se da nahradit hatefulem za valor! Ale za to ze si dovolis bez dovoleni sahnout na loot a pak za naslednou asi pulhodinovou diskusi nad trestem...i pres vyslovny varovani at prestanes. Nediv se, ze pak bouchnu... :evil:
Nechci te tu ocernovat, ale pisu to tak jak to bylo. Reseni na MB sem odmitl, protoze sem ti vse napsal a to ne jednou, proc a za co -200DKP..a napsal sem ti to podrobne tak, ze by to pochopil uplne kazdy.

Dalsi vec...
Pokud uz chces diskutovat o tom ze si se ptal jestli to muzes vzit. Nereagoval jsem protoze sem byl na druhem okne.
Rikal sem to na MB ze si pro to doletim. To ze si nebyl na MB je na trest -50DKP!
Pokud chces neco dulezityho, jako ze nemuzes na MB ani na poslech, tak to musis WHISPOVAT RL!!! Opakuje se to uz asi dva roky porad dokola...cokoliv chcete WHISP RL! A cekat az zareaguje. Pokud nereaguje tak toho ma asi moc nebo resi neco jineho...popripade znova WHISP a proste cekat na reakci.
V raidchatu se vetsinou resi blbosti + pokud dela clovek DKP, tak nema cas vnimat nejaky raid chat. Fialovy whisp clovek uslysi cinknutim a uvidi ho, venuje mu pozornost protoze fialovou barvu clovek neprehledne a znamena to, ze nekdo neco dulezityho chce. Jinak na MB mas byt alepspon na poslech...bez mikrofonu, pokud uz nechces mluvit a nekoho rusit. Vezmu si sluchatka abych slysel pokyny RL a mohl whispama reagovat. MB a mikrofon jsou ale podminky raidovani, to snad vis.

Abych to shrnul. Kick byl castecne z afektu...ale nejvetsi podil na tom ma to, ze si diskutoval snad pul hodiny nad trestem a neprestaval s tim ani kdyz sem ti naznacil, ze toho mas nechat.
Udelal si prvni vetsi chybu kdy by mela prijit spis podminka nez kick a jsem ochotny dat ti druhou sanci. Napis si o invite do guildy a o rank imp (s odkazem na me) prvnimu cloveku s pravama kteryho potkas (Styxx, Kaledon, Uadza, Whitee...) Ja osobne ted na wow nemam moc naladu (neni to kvuli diablu jak uz asi nekteri vi ze ho ted hraji). Davam si trochu oddech po jisty udalosti v osobnim zivote a loguju jen obcas, na daily nebo max na raid s mainem pokud mam naladu. Nekoncim, jen to trochu omezuju+ jsem tak trochu prewowkovany, takze ted proste mimoraidovni aktivity tak trochui vypoustim. Pisu to proto, ze me ted asi ve hre tezko zastihnes aby sis napsal o invite.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz