Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:35:03



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 21:26:17  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. říj 2011 20:50:46
Příspěvky: 4
Offline

HenryBoggard - Tauren druid Lvl 80

Main spec je balance GS cca. 4280
Off spec je feral tank GS 4150 - eq neni idealni urco potrebuje zlepsit, obcas OS 25 - 3d dostavam IK
Více info o EQ: http://newarmory.mystiq.org/character/D ... rd/summary

Za druida hraju asi 1.5 roku, je to moje jediná postava na lvlu 80. Momentálně doexpuji shamana, ale nevenuju mu prilis casu.
Na TBC jsem jel vetsinou PVP jako feral, od přechodu na WOTLK jedu balance druida. Mam projité snad všechny HC, NAXX10/25 a OS 10/25 i 3D.

Předchozí guilda byla TIC. Jako hlavní důvod bych uvedlu : HOLYFROG. Dalším důvodem je i Harllin a Felixdenien, kteří jiz přešli a nechci je opustit.

Je mi 25 let, pracuji jako obchodní zástupce v nejmenované firmičce. Rodinu nevlastním, děti nemám a bydlím u rodičů - takže šťastný člověk. Mezi koníčky patří hasičský sport (společně s Harllinem). Dále gaučing a sledování televize.

Rodiné příslušníky v MIHu nemám (možná Harllina, ale ještě jsme se nedohodli :lol: ), přátel se určitě několik najde.

S mikrofonem a mumblem nemám problém. Vzhledem k mé ukecanosti neznám komunikační problémy (max zahlcenou linku).


S pozdravem a budu doufat v přijetí.
HenryBoggard
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 21:35:23  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: sob 24. zář 2011 22:33:08
Příspěvky: 152
Bydliště: Kutná Hora
Offline

Mno na to že prohlašuješ na čtení,psaní a ziskávání informacích na forech máš mě, jsi se s přihláškou celkem překonal. :D

Jinak hodně dobrej kámoš z RL, v TOP 1 je na 1. místě. :-D Jinak s ukecaností má pravdu, on tu pusu nezavře snad ani když spí..:):) A druid byl vždycky jeko mazel, takže s ním zacházet umí.. Za mě určitě PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 21:45:18  
Rada Starších
Registrován: pon 04. črc 2011 22:28:20
Příspěvky: 105
Offline

Ahoj,

balanced druidu tu neni moc a off tank se hodí určite. Za mě jednoznacně PRO. Máš tu kamarády, partu trhat nehodlám. Snad u nás budeš spokojený a přeji ti kladné ohlasy.

S pozdarvem


Alit
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 21:52:44  
Člen guildy
Registrován: pát 08. črc 2011 10:07:12
Příspěvky: 27
Offline

Ahoj

Nwm nwm, lidi tu je hromada chce to privest kvalitu ne kvantitu, lidi by meli to uz umet a ne se to jit sem ucit, nic proti tobe nemam a hlavne te neznam ani tvuj nick, takze pokud dostanes inv tak budu rad kdyz se zpletu, ale za me spis NE,

Sywyn

PS: ALITAKA nemam rad :lol: :lol: :lol:
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 21:55:22  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

i když balance druidy nemám na starosti, tak jsem za feral tanka bych byl pro, za ferala hraješ od tbc, tak očekávám, že s ním zkušenosti mít budeš. Snad jen to IK při OS 25 me zaráží, v talentech nemáš (co se výdrže týče) nic moc špatně (jen máš asi problémy s threate), glyphy se změní na raidovací, to není problém. Ale jak jsem uvedl v předchozí přihlášce, chce to někoho aktivního, kdo to umí. Pokud to splňuješ, tak jsem PRO

EDIT: Mě ten nick něco řiká, určitě jsem ho ve hře viděl, ale nevzpomínám si, že by to bylo hrozný :D



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 21:55:33  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: stř 06. črc 2011 17:16:44
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
Offline

za me PRO, nemyslim si, ze by v tomhle pripade slo o kvantitu



Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: úte 11. říj 2011 23:38:18  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

tu, oproti predchadzajucej prihlaske, je rozdiel aspon to, ze ma lvl 80.. aj to, ze tu ma kamosa, je sice pekne, ale nemyslim si, ze dalsich ludi treba.. neber to osobne,ale ja som skor PROTI

a celkovo si myslim, ze brat dalsich ludi je zbytocne, pokial nie je v plane skladanie 3. ID..



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: stř 12. říj 2011 10:53:57  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

KDyž už tu může bejt i Felix (:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) tak asi i PRO..



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: stř 12. říj 2011 11:17:00  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. črc 2011 12:34:49
Příspěvky: 192
Offline

Nick mi něco říká, ale vůbec si ho nemumím zařadit, tudíž bych to viděl asi takhle, za tanka Pro
Jinak rozhodně + Věk a pokud jsi aspoń z poloviny takový pohodář, jako harlin, tak není co řešit ;)



Obrázek
Obrázek
Rl a Cl Death Knightů
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: HenryBoggard
PříspěvekNapsal: stř 12. říj 2011 17:30:54  
Člen guildy
Registrován: čtv 11. srp 2011 18:06:25
Příspěvky: 52
Offline

No co si pamatuju tak na druhym OS nam balancak chybel, ve hre sem te v nakym HC potkal a pokud si pamatuju tak pohoda + znas Harlina takze za mne PRO
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz