Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:35:41



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 16:37:24  
Registrován: ned 24. črc 2011 16:06:36
Příspěvky: 8
Offline

Prihláška

Moj main je lock ... Nick: Daemonenn sem Destro lock skušal sem to i za affl,ale nebolo to tak zábavne ... Profky : Ench ,Tailoring oboje na 450

Takže lvl 80, EQ je T7,5 .. do full EQ mi treba jen trinkače a zbran ... jinak vše mam GS cca 4150+-

Tak za locka hram cca 2-3 mesiace skušenosti z WoW hrajem na mystiqu od začatku WOTLKu presvedčil ma kámoš ... skušenosti su zatial také 70% no rád si nechám poradit od niakeho toho locka .. a rád se priučim ...

Moje predchozi G bola The Inner Circle .... Odchod bol spusobenej tým že sem se nezhodl z lidma v G , šiel som pozriet na twinstar .. ohladne PvPčka no došel sem nato že se tam nedalo ani expit ... a jak sem se vrátil na mystiq , po dni ... tak som mal od G uplnu ignoráciu ... A sem kolektívnej,uprimnej hráč který si rád pokecá i z ľudmi jak v G chatu,na WorldWide .. tak trávim cele dni na mumblu ... :D

Tak sem narodenej 16.9.1995 takže za 2mesice mi bude 16... Vo voľnom čase se venujem Futbalu , Rád si zajdem z kočkama ven ... No tomu sa venujem hlavne keď je pekne . Keď je škaredo alebo nemám čo robiť doma tak hrám preca WoW ( na raid si anjdem čas skoro vždy. ak to nieje nič rodine )... Doteraz to bolo somnou na WoWku docela No Lifer :D .. no budem ted v prváku na SOSE-Stredná odborná škola elektrotechnická .. na Odboru Mechanik počitačových Sieťi tak dufam že se tam niečo naučím :D Bývam v žiline Sever slovenska ... :D kdo by nevedel mužem skopčit nakej ten link :D

Mám tu kamarátku Deadly ...

DKP systému chápem ...

Prvé co udelam je že zapnu mumble ... :D A funkčnej mikrak .. no aby vás uši neboleli .. :D takže funkčnost je 100%



Ak by bol zaujem aj o mojho alta tak

80lvl DK Main spec Frost TANK ,časem chcem prejsť na blood tanka pripada mi to lepši ...
Off spec DPS .. Unholy na kterej ješte nemám nakej nadupanej EQ
EQ na DK : 3xT7,5 2xT7 Proste cap na raid 10/25 mam :D nekdy si ty raid poskladam i sam ... keď je poslednej den .. a v G se už nepujde žadne ID . GS neco kolem 3900-4000
Profky BS,Mining ... taky na full
Znalosť za DK .. neco sem nabral od Zulpadla ( rotace,talenty a podobne ...) Pripadne Guild Class Leadra neco pomenim ....



Ešte by som rád dodal že vo voľnom čase rád robím achiev.. no sem začatečník a mam cca 3150 Achiev Pointu (samozrejme na main postave)



ANTI ,,HOLYFROG "


Naposledy upravil Daemonen dne pon 25. črc 2011 17:48:48, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 17:09:37  
Člen guildy
Registrován: pon 04. črc 2011 14:49:21
Příspěvky: 55
Offline

Čau, poslední dobu mám na warlocky asi smůlu. Se všema, kteří by se mi pěkně hodili, tak jsou neaktivní. Jelikož teď děláme větší nábor, tak bych tě mohl vzít, protože přihláška obsahuje nějaký to info, sice s těma zkušenostma to není nějak slavný, ale jak se říká - starýho psa novým kouskům nenaučíš, takže si tě pěkně vycvičim, ale pod přísahou, že bude prostě aktivní na raidy. V GS nemám vůbec přehled, ale kdyžtak chodit nějaky menší dungy a pomalu bych ti začal radit. Za mě PRO



Už hovno warlock.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 18:06:30  
Registrován: ned 24. črc 2011 16:06:36
Příspěvky: 8
Offline

Freedog píše:
V GS nemám vůbec přehled, ale kdyžtak chodit nějaky menší dungy a pomalu bych ti začal radit. Za mě PRO


Tak TOp GS ktere se da vytahnout je 4300 ak sa mi dobre zda ... nebo neco kolem ..:D
PS : raid neni problem len treba onem vedet tak den dva dni popredu ... :D



ANTI ,,HOLYFROG "
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 19:49:33  
Člen guildy
Registrován: čtv 21. črc 2011 22:36:59
Příspěvky: 98
Offline

Mám tu kamarátku Deadly ...
To je hustý :D
Za mě PRO je to aktivní človíček ,taktiky zná ,baví ho achívy něco pro Alitku a spol a je to pohodář :).
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 21:03:25  
Registrován: ned 24. črc 2011 16:06:36
Příspěvky: 8
Offline

deadlyshadow píše:
Mám tu kamarátku Deadly ...
To je hustý :D
:).



Ok deadly aby sem ukázal jakej sem charakter .. tak kamarátku a achiev partnerku :D :P



ANTI ,,HOLYFROG "
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: pon 25. črc 2011 17:32:27  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: úte 05. črc 2011 14:16:42
Příspěvky: 50
Offline

No mě je to buřt.. ať si rozhodne Dog.. přihláška slušká.. Gay Score poukazuje cca na slušnej gear.. tak pokud za něj umíš a nejseš lama co skape n aHeiganoj jak já tak PRO



ClasS LeadeR of Death Knight's
Obrázek
druidíq :P
Obrázek
Magič..:D
Obrázek
Srdeční Záležitost..(hypkeho věčná láska)
Obrázek
Nový člen rodiny :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: pon 25. črc 2011 17:45:32  
Registrován: ned 24. črc 2011 16:06:36
Příspěvky: 8
Offline

Skankman píše:
tak pokud za něj umíš a nejseš lama co skape n aHeiganoj jak já tak PRO


kecal sem už troška z Dogem .. o ohladne (rotacia,gemy,enchanty)... to mam skoro jak on ... a Heigen.. se mne boji zabít ... :D



ANTI ,,HOLYFROG "
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 0:55:38  
Člen guildy
Registrován: pon 04. črc 2011 14:49:21
Příspěvky: 55
Offline

Přijat. Zkusim to locknout a zahodit, jestli to najdu. :D

E: tak nic, necham to na vyvolenějších.



Už hovno warlock.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Daemonenn,Minione..
PříspěvekNapsal: stř 27. črc 2011 7:54:19  
Rada Starších
Registrován: stř 06. črc 2011 8:27:26
Příspěvky: 16
Offline

tramtadadaa



main Eu - BE Holy paladin - 80lvl na odpočinku
alt Eucko - Undead Shadow priest - 80lvl na odpočinku
altalt Ue - Undead Combat rogue - 72lvl na odpočinku
old hero Euphely - Draenei Resto Shaman - 70lvl old hero
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz