Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 15:34:34



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Martinsleide Warrior
PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2014 23:16:12  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Zdravím,

abych to nějak rozsekl...

V přihlášce tak nějak vše podstatné je. Jen bych se zeptal kolik máš v raidu FPS a jestli máš stabilní internet abys nepadal každou chvíli a podobně.

K potřebě DBM nebo DXE nebo BigWigs se dobře vyjádřil Vara:

Citace:
Nevadí, k tvojí otázce.

Absolutně nikdo není bezchybný. A absolutně nikdy nikdo nebude. Na raidu budeš mít 25 lidí, 24 jich může fungovat perfektně na jednom bossovi a jednomu se "něco nepovede" .. to samé se může opakovat na dalším, tentokrát ale může jít o jiného člověka.
Máš pravdu, addon nikomu nezaručí, že nic nepokazí. Ten je tam jen od toho, aby tě upozornil, že něco v danou chvíli pokazit můžeš. Já osobně na addon spoléhám - mám vyplé debuffy a orientuju se jen podle toho, co mi addon napíše že je. Dám příklad - boss nahodí dotku na Hráče 1 - addon mi napíše, co má Hráč 1 na sobě za debuff a už je jen na tobě, jestli to nějak řešíš nebo ne.
Takhle to mám nastavené, protože se chci 100% soustředit na rotaci, kterou točím (jasně, u healu rotaci moc nehledej, tohle byl příklad) a taky se chci 100% soustředit na to, o čem dnešní wowko je - WASD.
Pokud bych ten addon neměl, byla by další věc, kterou bych si musel hlídat - tím odpadá 100% soustředění na WASD/Rotaci - čímž se snižuje H/DPS a zvyšuje počet failů.
Osobně nevim, o co přesně se tu snažíš ... dokázat, že můžeš hrát bez addonů ? .. To tu ale dokáže každej, pouze se pak vidí, kdo ho má a kdo ne na pořadí v recountu :)

Jestli jsi někdy koukal na jakékoli video, které bylo z ofi top guild (ať už českých, tak zahraničních) - nikdy tam jeden z námi popisovaných addonů nechyběl a pravděpodobně nikdy na žádném chybět nebude. Dokud WoWko nebude mít vyloženě jeho funkce implementované v sobě.

Dle mého by ti to jako odpověď mohlo stačit. Už je jen na tobě, jestli si ho opravdu stáhneš nebo ne.

Měj se hezky,
Vara


Jde o to že v určitých situacích je potřeba aby se pomocí tvého DBM orientovali ostatní. Jeden příklad za všechny je HC mod Liche kdy je potřeba aby tvůj addon napsal do /say "Shadow trap on me!"
V ten moment jedna ze skupin pozná že je pod nimi shadow trapa a musí se pohnout o několik yardů dál. Snad ti to jako vysvětlení proč tento addon vyžadujeme stačí.

Mě osobně vůbec nezajímá jestli jsi tak dobrý že addon nepotřebuješ nebo nejsi. Neříkám že bez něj nedokážeš raidovat, ale s ním hráč vždy podá lepší a jistější výkony a pomáhá to i ostatním v raidu na orientaci což potřebujeme. Jako guilda ho vyžadujeme a potřebujeme pro raidování, takže pokud k nám chceš vstoupit, tak ho zkrátka musíš mít.
Pokud k nám chceš tak se prostě podřídíš našim potřebám, požadavkům a pravidlům který sis jistě přečetl... Stejně jako když se hlásíš někam do práce, se musíš podřídit požadavkům zaměstnavatele. V opačném případě tě zaměstnavatel nezaměstná stejně jako my tě nevezmem do guildy. Na ofiku by si NEJSPÍŠ bez DBM do žádný z lepších guild taky nebyl přijat.
Pokud ti zvuky v DBM tak moc vadí, dají se kaustický varování vypnout, ale jak už bylo zmíněno, hodně to pomáhá v orientaci protože já se třeba pomocí zvuků ve wow řídím hodně.

Osobně sem z toho co sem zde mohl číst docela na vážkách jestli ti dát šanci, ale říkám si že když už jsme dali šanci dementům jako byl Fragment, Margot nebo "italský boxer s pelikánem na anténě"...tak bych ti snad i tu šanci dal. + se za tebe staví asi 3 lidi...
Jen ti říkám předem, pokud s tebou nastanou nějaké problémy nebo konflikty, tak se tu dlouho neohřeješ. Přecejen pokud má člověk nějakej problém tak by ho měl řešit v klidu jako člověk ikdyž ho něco opravdu nasere. Na enrage tu totiž nejsem fakt zvědavej pokud by je někdo mínil dělat.

Na skill se podíváme na raidu, pokud to bude zmiňovaný člověk na sindře tak se stebou taky rozloučíme, takže předveď co umíš...když už tu "prodáváš" dva first killy a umění raidovat bez DBM :)
Jen počítej s tím že lidi na tebe můžou mít trochu averzi protože první dojem si udělal dost špatnej, i na mě, takže si budu hlídat.

Dál počítej že je tu poměrně hodně melee takže se nemusíš vejít do raidu, to jen tak pro info aby si počítal.

PRO na IN TEST ...ikdyž se mnou nejspíš řada lidí nebude souhlasit.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martinsleide Warrior
PříspěvekNapsal: stř 26. úno 2014 23:58:55  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Tak to teda Goldak Rozsekol.


Napíš si o INV do GUildy ale ber na vedomie že sa budeš musieť Kurva snažiť a spravať lebo ťa ma viacero ludi v merku...
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz