Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je úte 25. čer 2024 8:32:19



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 12:42:54  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

přijd v utery 18:50 na test raid a tam se domluvíme


sosni si mumble 1.2.3a : http://mumble.info/fix/mumble-1.2.3a.msi


nastav ip adress : gamenode.cz

port : nech stejny

nick : Vrael


Mistnost Made in hell ... heslo ti dame přes whisp ve hře :)


S pozdravem Apikk (Soulless nick ve hře)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 19:30:36  
Člen guildy
Registrován: stř 14. lis 2012 7:51:01
Příspěvky: 25
Offline

Vara píše:
jamik píše:
... a nasrany zustane, pan Carvi ragequitnul guildu, kdyz se mu vytknulo, ze sere na refocus.



Cože, kdy ? ..

včera.
Nejsu nasranej, a jen to k refocusu je pěkná kravina, když jsme šli minuly utery druhe id, by jsem s balancem , kde mam resto eq třeti v dmg addek :) Si zkuste někdy focusovat s afli, ještě když je to odhozeny a mam range 30y...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: pon 25. lis 2013 20:43:26  
Registrován: ned 24. lis 2013 14:52:26
Příspěvky: 2
Offline

Zdar Tony, no nějak sem si všiml že býváš občas online ale nějak sem tomu nevěnoval moc velkou pozornost, na druhou stranu je to fajn zpráva.

Taktiky v normálu zvládám na pohodou jen si je musím osvěžit přeci jen nějakou dobu sem nehrál. U heroicu s taktikami moc obeznámen nejsem ale to je opět lehce k napravení.

K těm raidům, jak sem jíž psal nemám nejmenší problém chodit jako maina za shamana. Ten ele gear opravdu není nejlepší ale pokud máte pravidelný alt raid tak by nemusel být problém to tam dobrat.

V úterý, budu tam.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: úte 26. lis 2013 1:10:29  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

Carvi, když nejsi nasraný, proč si leavl?? Když ti bylo řečeno, že skrz to, že si jediný - komu se u bossů, kde se refocusuje, vždy říká, že na to sere a je poslední v dmg na off targetech?

Opakovaně se tito vytýkalo a říkalo, že s tímhle přístupem můžeme jít rovnou tak Naxx.. protože to pak budou dělat i jiní, přesně tohle dělal Morty a jemu jsme to taky říkali.

Říkáš, že zkuste si to za afli, není náhodou afli podobné sh prejtovi ve stylu hraní? A proč druhá aflina tam měla 4x tolik dmg co ty? Buď trochu sebekritický a přiznej, že si na to sral... protože i tvé vysvětlení, mě se refocus nevyplatí, to i v TOGC na valkýrách si JEDINÝ, který nerefocusne na probitý bublin a jako tank to vidím krásně. Býval si jediný, který měl 0, opakuju 0, dmg do spike na Lordovi, kdy jsme říkali, že přitom HM je potřeba hlavně prvně sundat ty SPIKY! V bone storm fázi stojíš vedle člověka na spiku a jedeš si dmg do bosse - SORRY, prostě jsou to kecy!
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: úte 26. lis 2013 1:16:29  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

Vraeli - pokud by ti nevadilo hrát shamu, tak ti doporučím ele/cementa - resto shamy máme 2 mainy a Jamík jako CL switchoval také do healu, případně i já mám třeba vcelku schopného alta resto.

Ele však není už prakticky krom Jamči nikdo, mě to nebaví na altovi a ostatní ho ani nemají jako off specku. CO se týče gearu, není problém nabrat, emblémy ti taky budou přibývat jak voda. Případně se už řeší 3. main parta na ICC 10, kde asi bude ta parta chodit kombinaci HC/normál podle složení, takže i tam si můžeš rychle nabrat případně i tokeny.

Zvaž tedy, co by pro tebe bylo příznivé, ale za mě furt platí, že retriny tu jsou teď aktivní jen 2 (a skrz to, já mám teď fakt hodně práce a musím být, co druhý týden mimo)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: úte 26. lis 2013 9:10:15  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Jo, dobrý, přestaňte to řešit tady.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: úte 26. lis 2013 23:48:03  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

K Otegame

po test raidu dmg nic moc ale to je EQuipem .. jinak nefailoval si ... já sem PRO .... ale pouze když se začnou chodit pořadne 2. idčka , ne tento humus ...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: stř 27. lis 2013 0:15:35  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

v raidu jsem byl chvíli a nějak jsem bohužel neměl příležitost tě zkouknout, ale jak píše Apik, bude asi potřeba gear a proto i funkční 2. raid. Případně třeba ze začátku se upíchnout aspoň do ICC 10tek, kde se lehce taky můžeš gearnout
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: stř 27. lis 2013 9:35:51  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Ahoj,

Nejdříve se chci omlouvit, že jsem včera s Vámi nemohl zůstat do konce - byla u mně přítelkyně a no .. chápete jak jí asi bylo, když jsme se viděli po týdnu a místo toho, abych byl s ní jsem šel hrát WoWko.

Co se týče Vraela, celkově za mně PRO, jak píší lidi nademnou, chyby jsi nedělal a dmg přijde s gearem. Sám vím, co udělá rozdíl 400 gs (u mně průměrně +2K hps).

Jinak Retro, Appiku, buďte nějak dneska večer, řekněme kolem osmý online .. Goldar tu bude taky, tak proberem včerejšek a zkusíme vymyslet co dál. Musíme tyhle druhá IDčka nějak pořešit.
Ještě se domluvím s Razielem, nebo Bounem, aby přišli taky, měl bych pro ně pár otázek.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vrael
PříspěvekNapsal: stř 27. lis 2013 18:14:42  
Člen guildy
Registrován: čtv 29. srp 2013 18:10:02
Příspěvky: 3
Offline

Vara ještě , že tu jsi na forku jak pán...
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz