Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 16:58:07



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 30. led 2014 15:39:56  
Registrován: čtv 30. led 2014 14:14:49
Příspěvky: 1
Offline

Nick: DiskoStu
Level: 80
Class: Druid
Spec: Resto i Feral DPS jsou u mě na stejné úrovni. Vezmu to, co je zrovna v raidu potřeba. V případě opravdové nouze jsem schopný hrát Feral Tanka. Mám nějaký ten equip i na Balance, ale tento spec mě nebaví.
_________________________________

Gear:
Feral DPS: T10 + T10,5 Ruce a Kalhoty, doplňky z ToC 10 / 25 HC a za EoF / EoT + T2 Weapon / Hellion Glaive -> 90 % ArP / 96 % ArP; 5856 / 5748 GS; DPS podle bossů 8 - 12 k.
Feral Tank: T10, doplňky z ToC 10 / 25 HC a za EoF + T2 Weapon; 5918 GS
Resto: T10 + T10,5 Ruce, doplňky z ToC 10 / 25 HC a za EoF + T2 Weapon a bohužel WF Wristy (nikdy nic pořádného nepadlo nebo se mi nepodařilo získat); 5930 GS; max. HPS asi v 10 - 12 k. v ToC 25 HC, celkem běžně jsem si držel 1. místo v Healingu
Balance: T10 + T10,5 Kalhoty, pár doplňků PvE, pár PvP + T2 Weapon

Co se týče "capů", všechno si hlídám.
_________________________________

Screen UI: UI
_________________________________

Zkušenosti:
WoW jsem začal hrát v roce 2009 na serveru drahy.com. Druid vznikl v květnu 2010. Až do dubna roku 2012 jsem sbíral zkušenosti jak v PvE, tak v PvP (dosažení 2 200 ratingu, 70 000 HK, ...). Prošel jsem Naxxramas, EoE, OS, Onyxii a ToC 25 HC. Po dvou letech nečinnosti (až na občasnou návštěvu) jsem se k WoW rozhodl vrátit skrze projekt "Vesper". Stihl jsem projet většinu bossů v ICC (až na Sindragosu a LK) a dá se říct, že taktiky bych měl z většiny ovládat (co se týče zbytku, učím se rychle). Mimo jiné rád "lovím" achievementy. V současné době mám 8 240 pointů.
_________________________________

Předchozí guildy:
drahy.com:
Mysteria - Zde jsem strávil nejvíce času a prošel většinou výše zmíněných instancí. Rozpadla se kvůli klesající aktivitě leaderů a neshodám mezi hráči.
Fisteria - Dnes již světoznámá guilda, která vznikla z tvrdého jádra nejfešnějších fisterů z Mysterie. Její pověst předchází snad i Black Division či Paragon. Zažili jsme spolu mnoho krásného, počítaje romantické večery v růžových kostýmech před Dalaranskou bankou, spousty gruppen akcí, vtipných zážitků a v neposlední řadě úspěch v podobě přetransformování velkého množství hráčů z drahyho serveru v perverzní úchyly. A jen tak na okraj: podařilo se nám jako prvním získat achievement za ToC 10 HC na drahym :-).
Proalkoholici - Zde se mi podařilo získat achievement za ToC 25 HC.

Made in Hell:
Ve vaší guildě se nachází několik spoluhráčů z drahyho, včetně Papeshnatora, který mi Made in Hell doporučil. Líbí se mi její časový rozvrh, jenž lze skloubit s mými možnostmi. :-)
_________________________________

Něco o mně:
Je mi 23 let, studuji jazyky (s jazykem to opravdu umím, kdyby měl někdo zájem - Nunyk by mohl vyprávět) na navazujícím magisterském oboru. Z důvodu časové vytíženosti už nejsem tak flexibilní, jako jsem býval, ale měl bych být schopný dorazit na většinu raidů (pokud zrovna nebudu někde v hospodě). Mezi mé další zájmy patří League of Legends, seriálová a filmová tvorba, nějaké to čtení, internet jako takový a tak...
_________________________________

Alti:
Mám jen warriora, kterého však nehraji. Druid je, dá se říct, mojí srdeční záležitostí.
_________________________________

PvE Addony:
DBM, Healbot, Omen, Recount
_________________________________

To bude asi vše, děkuji za přečtení a případné zhodnocení přihlášky.

S pozdravem,
Fist'O'Stu
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 30. led 2014 17:52:46  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

DiskoStu píše:
Nick: DiskoStu

Balance, ale tento spec mě nebaví.

Fist'O'Stu


Ty nevieš o čom je život....



Ale k téme. Feral dps okrem rhodana snad aní není, pokial budeš aktívny a k tomu mať aj primerané DPS tak prečo neskúsiť. Ľudí nikdy nie je dosť.


U mňa PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 30. led 2014 18:37:41  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

přihláška fajn, co se týče potřeb - dá se využít asi obojí - jak to resto, tak i feral. Ale bacha máme top EU resťáka, co ti dá zabrat :D

jsem PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: čtv 30. led 2014 18:54:11  
Člen guildy
Registrován: čtv 31. říj 2013 11:06:12
Příspěvky: 57
Offline

Velmi pěkná přihláška.

Feral dps uplatnění najde. Když už nic tak alespoň adept na Hysterii ;) Není to lehká specka takže jsem zvědav na tvůj výkon. Off resto se hodí třeba na Vali, případně když bude potřeba ranged a náš resťák zase switchne do bala.

Dal bych ti šanci. PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: pát 31. led 2014 12:05:27  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

trotel do guildy sa hodi aspon bude skym "jazykovat" :D PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: pát 31. led 2014 12:28:32  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 14:51:36
Příspěvky: 240
Offline

Retro, nejenze mame top EU restaka, ale mame i top EU feral dps, aspon se bude muset snazit, PRO



Obrázek
CL Feral druidů ve výslužbě
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: sob 01. úno 2014 12:52:16  
Člen guildy
Registrován: pát 23. srp 2013 16:59:44
Příspěvky: 15
Bydliště: Husák, Slovensko
Offline

Prihlaška dobrá
feral/ resto dobre combo pre raid. Na test Raid ak bude dobry tak PRO
A na hysterku sa neťeš ked tak tu budu davat už len sebe :lol:
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DiskoStu (drahy.com -> Vesper) - Feral / Resto Druid
PříspěvekNapsal: sob 01. úno 2014 13:01:56  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

PRO


PRIJAT, napis si o inv na Goldar, Taurenica, Jamik.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz