Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je ned 16. čer 2024 10:27:15



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: stř 08. led 2014 14:22:54  
Registrován: stř 08. led 2014 13:44:25
Příspěvky: 1
Offline

1. Jméno postavy, lvl, class a specializaci + offspec pokud máte a k nim pokud možno i talent build
http://armory.gamenode.cz/character-tal ... an&gn=SSSB

2. Uveďte Váš equip, i offspecky pokud máte. (Napr. HC, Naxx10/25, nebo GearScore) Nejlépe link z armory zde http://armory.gamenode.cz/ (Velmi vhodné je i to, když si EQ a staty dokážete samy propočítavat).
http://armory.gamenode.cz/character-she ... an&gn=SSSB

3. Jak dlouho hrajete za uvedenou postavu a Vaše zkušenosti s wow. Nejlépe jestli jste hráč, který i sám sebe chce zlepšovat, testovat svoje DPS, hledat chyby s zlepšení.
Postavu Varan vlastnim od TBC kdy jsem s váma progressoval swp hlavně brutalluse. To už je hodně dávno. Od wotlku jsem za tuto postavou hlavně hrál od TOC a ICC sezony s guildou SSSB. Jsem hráč, který neni zvyklý být pouze průměrným hráčem

4. Vaše předchozí guilda a důvod odchodu z ní. U přechodu z ali uveďte i Váš ali nick.
Varan - SSSB - Slibovalo se jak se bude od ledna na twinu chodit a zatim ticho po pešině. Já mám konečně leden,unor čas tak si chci něco zaraidovat
Denenie - Pouze PvP char. Tady jsem na GN a Twinu v guildách jen pouze pro komunikaci s oblíbenýma lidma a nechci je leavovat.

5. Pokud jste neuspěli jinde, není na škodu napsat proč, než to zbytečně tajit. Přihlášky v jiných guildách si může někdo všimnout. (Např. pokud jste ji z nějakého důvodu sami stáhli, vzdali nebo jste nevyhovovali co se specky týče, museli by jste prohodit maina s altem...důvodů může být spousta).
Zkoušeli mě Exiles na par raidech ale po vzájemný dohodě kdy v guildě měli top BiS cementa a frosta, že to nemá význam vymetat střídačku

6. Váš věk a krátké info o Vás.
Je mi 22 a jsem z Prahy. Rozlišuji wow a real komunitu, proto osobnější info o sobě dávám lidem který znám už déle.

7. Máte v MiH rodinné příslušníky nebo kamarády?
Lidi co přešli ze SSSB. Některá z vás si pamatuji ještě z mého krátkého učinkování na TBC a Hypkeho.

8. Přečetli jste si pravidla naší guildy a DKP system?
Ano

9. Máte Mumble a funkční mikrofon?
Ano

10. Máte v raidovací dny, dostatek času na raidy 3-4 hodiny?
Většinou Ano.

11. Máte čas pravidelně raidovat? ...ne pouze občas?
Otázkou je co je občas. Už to nejsou časy jak na tbc kdy jsem si mohl dovolit sedět prakticky jen u wow, ale čas na raidy si většinou dokážu udělat.

12. Máte alty? Popřípadě alty v jiných guildách, kde a proč? (Výjimky lze mít, ale to až po konzultaci a schválení s vedením!!!) Uveďte u hlavních a použitelných altů i specky a EQ, nejlépe link z armory zde http://armory.gamenode.cz/
Jak jsem již zmiňoval nahoře - http://armory.gamenode.cz/character-she ... cn=Denenie v guildě jsem kvuli pvp známostem.
Zde na twinu jsem si též převedl stejný char a jsem v guildě v APAE což je guilda pár jednotlivců co zůstali jako já od tbc z guild (rafíci,goe atd.) Zde bych to moc neřešil protože podle populace tu stejně žádné trvalé PvP nevznikne.

13. Jaké používáte raidovací addony? Například: Threatmeter (Omen3...), Encounter addony (DBM, DXE, BigWigs), DPS metr (Recount/Skada...), UI frame (Xperl, AGunit......)???
Xpearl, Antagonist, ShockandAwe, DBM, Omen a hlavně recount přes celou obrazovku :)

14. Kde jste se dozvěděli o nás a naši guildě?
Jo to bych musel zavzpomínat hodně dlouho kdy jsem se o vás dozvěděl poprvé :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: stř 08. led 2014 14:54:09  
Člen guildy
Registrován: úte 31. led 2012 13:15:47
Příspěvky: 139
Offline

Why not
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: stř 08. led 2014 16:13:43  
Člen guildy
Registrován: sob 02. lis 2013 14:00:17
Příspěvky: 16
Offline

ja ho treba vubec neznam....



:D rozhodne PRO mackat za to umi a eq ma taky dobrej
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: stř 08. led 2014 17:09:01  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

pro
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: stř 08. led 2014 22:17:45  
Člen guildy
Registrován: čtv 24. říj 2013 13:05:42
Příspěvky: 5
Offline

ô.ô palec hore
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: čtv 09. led 2014 10:48:16  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Som počul že na twine je cement nejaký dobrý :D




Ja som za každú srandu takže PRO.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: čtv 09. led 2014 17:32:12  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

Sice teda nevim, co pak mam jako hrat ja (-.-), ale dobre, PRO na test (i kdyz mam tuseni, ze kdyz jsem te videl na nejakem raidu se SSSB/streamu, tak ses moc nepredvedl).
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: pát 10. led 2014 17:58:19  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

jamik píše:
Sice teda nevim, co pak mam jako hrat ja (-.-), ale dobre, PRO na test (i kdyz mam tuseni, ze kdyz jsem te videl na nejakem raidu se SSSB/streamu, tak ses moc nepredvedl).



Jamčo, lockov máme tiež šesť tak si myslím že 2 cementi pokiaľ to bude mať dmg nebude problém :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: pát 10. led 2014 23:41:55  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

lepší mít 2 než žádného.. PRO na test
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Varan - Enhacement sham
PříspěvekNapsal: ned 12. led 2014 18:23:54  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

PRIJAT na testovaci obdobi.

Napis si o inv na Goldar, Jamik, Taurenica, Apik.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz