Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:19:52



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: sob 01. čer 2013 18:07:39  
Registrován: sob 01. čer 2013 17:48:49
Příspěvky: 3
Offline

1. Devielkaa - na mystiqu známý pod "Cervicek" (+ na offiku nick Taumatawha), druid lvl 80
- spec : feral druid (tank) - tu jsou talenty http://url.googluj.cz/6b5
2. Equip zatím nemám žádný, byl mi smazán a začal jsem hrát dnes ráno, takže není co linkovat
3. Za druida hraju od začátku, byla to moje první wow postava, je to zhruba šest let. Vždycky je co zlepšovat, takže podotázky v tomhle bodě jsou podle mě useless :)
4. Cryogenic - mystiq se rozpadl, wowko pro mě tím skončilo :)
5. Všude úspěšně :D
6. Jsem 18 letý, mladý, krásný a skromný chlapec ve třetáku osmiletého gymplu v Ústí nad Labem. Už od mala se motám kolem hudby, tudíž teď hraju aktivně na bicí asi 10 let, z toho 4 roky v rokové kapele se kterou jezdíme po republice a rozveselujeme lid. K tomu hraju na elektrickou kytaru, akustickou kytaru a snažím se něco přidat na klavír. Nejsem nějak extra výbušný, ale když mě něco sere, tak se ozvu :)
7. Ale jo, někdo z cryo už se u vás objevil, já si vzpomenu jen na Danixe, apika, mortíka a ynese
8. Nepřečetl, DKP systém chápu
9. Yep, bez toho se blbě tankuje
10. Bez problému
11. Jak jsem psal, hraju v kapele takže se mlže stát, že nepřijdu z důvodu akce - koncert, festival, cokoliv
12. Alty mám, ale hrát za ně rozhodně nebudu - jsou taky bez equipu, a už nejsem takový hrotič jako dřív, abych chodil všecky raidy na 4 postavách
13. DBM, omen, quartz, fortexorcist, roguebars, healbot, xpearl, cooldowns
14. To už je pár let, ještě z dob, kdy daemonica nevypadala jako server s omezeným přístupem

Tak, snad je to všecko, obrázek si udělejte sami, ať to dopadne jak to dopadne, stejně se ještě potkáme :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: sob 01. čer 2013 18:46:09  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

PRO na test. Tanky sice máme ale aktivita je taková proměnlivá , určitě budeš muset čekat než se dostaneš do nějakych raidu ale stejnak nemáš zatím moc eq tak ti to asi vadit nebude. SKill máš a umíš za to ... btw do offu by sis mohl vykutit heal :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: sob 01. čer 2013 19:13:53  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 10. bře 2013 11:27:15
Příspěvky: 42
Bydliště: Ružomberok
Offline

Prosím však nebývaš na lazyskách niekde v horách? Lebo posledné tanky čo sme nabrali mali dosť problém udržať svoje pripojenie stabilné aspoň na minút
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: sob 01. čer 2013 19:16:36  
Registrován: sob 01. čer 2013 17:48:49
Příspěvky: 3
Offline

nikdy jsem s netem neměl problém, krom toho jak mi při FR EoE vypadlo celé město :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 18:35:37  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

první otázka - co přesně hraje tvá kapela za styl a jak se jmenuje?? nějaký bandzone?? :D

jinak s equipem, to není problém sehnat a equipnout lidi, ale už tu bylo hrozně moc lidí z crya, co půjdou hrát a pak se trošku equipli a už se neukázali :( pro mě je to pak trochu problém, kdy se s tím člověkem pracuje - protahujeme ho a výsledně z toho gilda nemá nic zpět.

Takže už u jednoho hráče jsem navrhoval řešení, zkus týden sám hrát, prostě spam rdfka a za emblémy se dá pořídit T9, takže pak se ukázat, že si měl vlastni iniciativu a nečekáš jen od gildy, že tě za týden topne... neber to osobně, jen bohužel špatné zkušenosti :(
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 19:10:12  
Registrován: sob 01. čer 2013 17:48:49
Příspěvky: 3
Offline

tak co hraju od včera (dneska sem byl celý den s kapelou tak jsem nehrál) tak mám 3500 gs, takže se snažím co to jde. Hrajeme jako jedna z mála českých kapel poctivý hard rock - žádný metal a tuctové punky -, nejbližší koncert je 15. na fesstivalu Votvírák v milovicích ;) bandzone máme, ale nejsou moc finance na nahrávání písniček ve studiu tak tam máme jen pár, http://bandzone.cz/farside
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 22:22:51  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

v podstate i dont care hlavne slovo maju ludia co ta poznali s crya takze oni rozhodnu ;-)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cervicek - Devielkaa
PříspěvekNapsal: úte 04. čer 2013 18:13:19  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Apik se za tebe zarucuje, pry te zna takze pro na test a uvidime dal.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz