Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:32:55



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fragment
PříspěvekNapsal: ned 12. kvě 2013 23:19:06  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Ja se porad nedokazu rozhodnout.
Mam s tebou totiz dost spatny zkusenosti. Jak z world raidu tak na samotnym worldu! Hadky, nadavky, kanal, zumpa...leavovani world raidu...
Po jednom raidu, a to priznam klidne otevrene a na plnou hubu jsem si rikal ze, jednotka dementniho chovani cloveka na raidu ma novou velicinu..a to 1 Fragment!!!
Jde me u tebe hlavne o chovani a nechci v guilde rozhodne cloveka ktery sebe a tim i guildu bude na worldu prezentovat negativne. Toho sme si dost uzili s jistim clovekem na TBC a neco takovyho, ac skilled, guilda rozhodne nepotrebuje.
Rada lidi ma podobne zkusenosti a proto se stale dost bojim uvazovat o tom abys pod svym jmenem nosil napis Made in HELL.

Byl bych rad kdyby ses k tomuhle svemu chovani a tomu jak te lide znaji nejak vyjadril.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Fragment
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2013 0:16:41  
Registrován: ned 12. kvě 2013 12:11:32
Příspěvky: 2
Offline

Zaprvé nikdo mě nezná krom 2 hračů nebudu uvádět kdo to je.Zadruhý nenechám urážet mystiq lidi,že jsou wintradeři atd... a ať si o mě myslí kdo chce a co chce po spojení jsem hrál jen PVP tak mi to bylo šumáč,ale špiniť vaše jméno gildy? to fakt nehodlám.(já vim svoje a to je hlavní a dál to rozebírat nebudu seru už na ně každej ať si tam píše co chces já je už ignoruju).
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fragment
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2013 13:11:17  
Class Leader
Registrován: pon 04. črc 2011 0:51:38
Příspěvky: 239
Offline

No, jelikoz nejsi na armory vubec k zastizeni jinak nez PvP eq, a i v PvE talentech ti jen tak mimochodem chybi nejsilnejsi PvE glyph, tak se nemam vubec podle ceho rozhodnout (nemam ted cas chodit do hry). Na ww jsem te vnimal stejne jako vetsinu PvPckaru - arogantni hater, ale co uz.
Kazodpadne za me - sezen si hit cap, jinak se nemame o cem bavit. Pokud v G ele shamik chybi, tak se rozhodnete podle sebe.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fragment
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2013 13:40:49  
Člen guildy
Registrován: pon 28. led 2013 1:34:02
Příspěvky: 81
Offline

kedze tu maju niektory ludia problem s tvojim chovanim tak musim byt PROTI
a dovod ? arogantnych haterov tu uz mame dost vid tauren retro a nie v poslednom rade ja :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fragment
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2013 16:06:40  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

neasi Ygor.. jsem říkal, že tyhle pozice už máme zabrané MY! :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fragment
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2013 22:01:53  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Po porade jsme se rozhodli, ze ti sanci dame. Ale jestli zacnou nejake problemy nebo zacnes guildu prezentovat nejak negativne, tak se s tebou zase velice rychle rozloucime.
PS.: Vim ze si hodne hraval PvP, jsme ciste pve guilda, takze na prvnim miste u nas pro tebe budou raidy.

Prijat na testovaci obdobi...



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz