Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:34:54



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 14:34:28  
Registrován: čtv 02. kvě 2013 17:12:15
Příspěvky: 7
Offline

Nick: Gars
Class:DK
LvL:80
Spec.: main- Unholy
Off-Frost
EQ,talenty,profky:http://armory.gamenode.cz/character-sheet.xml?r=Diversity&cn=Gars

Zkušenosti: Mám 2 vzory jedním je Archai (unholy) a druhým je Biliere (Frost). Nebudu zde psát jak moc dobře za dk umím protože to ani sám nevím. Zatím si na moje dps ani dmg nikdo neztěžoval.Jinak hral jsem na Daemonice za DK (cca rok). Kdyžtak vám ve hře můžu předvést u trenažeru co umím,jinak se mužete zeptat Biliera či Archae.

Předešlá gilda byla Destiny, libilo se mi tam ale rozpadla se. Ještě před Destiny jsem byl v To be continued (rozpadla) ale to bylo este v době naxxu.

Narodil jsem se 4.5.1998 a jsem znamení býk.To také vystihuje moje chovaní.Rád mam sport a adrenalinové sporty (npř.Airsoft).Vycházím ze zakladky a nastupuji do SPS Kadaň.Bydlím ve Hřivicích (okres louny).

V MiH mám pár znamích - Biliere (Destiny)
- Archai (Destiny)
- Apikk (To be continued), teda myslim že ho znam od tamtud,vím že se se mnou trapil a učil mě kdysi tankovat (PS: stale to moc neumím :D)

Dkp systém jsem četl ale až budu v MiH tak se ho budu muset naučit na spamet moc si to nepamatuji :)
Mumbl mám mikrofon by se mozna nasel :)
Čas mám jen někdy, protože se musim učit. Ale až budu na stredni tak to bude horsi protoze nemam notebook a tak budu moct hrat pouze o víkend. Ale budu se snažit dochazet alespon na 1 raid tydně pravidelně.

Alti: Kirian - http://armory.gamenode.cz/character-she ... &cn=Kirian
Memora - http://armory.gamenode.cz/character-she ... &cn=Memora
Timio - http://armory.gamenode.cz/character-she ... y&cn=Timio
Alti jsu bez gild (predesla Destiny)

Nemam moc adonnu sotva se orientuju v tom co mam : Omen3,Recount

O MiH už vím od doby co z destiny presel Retro - ted mam o ní zajem protože si myslím že máte docela velikou úroveň a myslím že u vás bude i zabava :)

Díky že jste me to nechali předělat :) Jestli se vám to nebude líbit tak řekněte předělám to do třetice :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 16:57:02  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

No s tou docházkou pouze o víkendech to není dobré říkám rovnou i když tě znám a ses v poho tak tahle aktivita se nám vůbec nehodí do ICC viz. ostatní lidi co se nabrali a nehrajou kdyz je potřebujeme :)


To že budeš stíhat 1 raid je sice pěkné ale main raidy sou ve čtvrtky ... tak mi to zkus nějak upřesnit jak to planuješ stíhat díky


Zatím neutral, upřesni mi to :)

PS: nenapsal si nejduležitejší addon který je povinný pro každého dobrého hráče, napiš mi ho díky (napověda : bez toho raidy nechod)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 19:45:26  
Registrován: čtv 02. kvě 2013 17:12:15
Příspěvky: 7
Offline

Jde o to že teď ve čtvrtek mužu ale v zaří jsem už na intru a nemam notebook a tak nemam na cem hrat.


Apikku dostahuju si teď Grid,DBM a Deus Vox Encounters. To co jsem se docetl ze je povine stahuji tak snad mam vse :) kdyztak dej vedet.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 23:54:46  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Ok to vysvětluje vše :) No každopadně PRO teda, doufej že se nějaké main raidy přesunou i na tu neděli, jelikož čtvrtky byvaji silnější než ty neděle ale v současné době je to tak proměnlivé a uvidíme co se bude dít když přicházejí pomalu prázdniny estli lidi s příchodem ICC budou chtít hrát a chodi na raidy :)


Ok jinak sem rád že kutíš ty addony :) DBM je tvuj nový nejlepší přítel :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 1:53:07  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

No som rád že si to editol jediné minus v tvojej prihlaške je ten čas na raidy.

Avšak myslím že pri spustení ICC sa bude aj tak meniť raid plán dokedy nebudeme ToGC dávať do 30 min :P


Takže u mna PRO
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 23:54:07  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

Dobře, že si tu přihlášku předělal :) ono i v životě zjistíš, že toto jako první dojem, který děláš na cizí lidi, je ten v tu chvíli nejdůležitější :)

co se týče přihlášky, blbé, že budeš moct jen přes víkend, ale je to ještě za pár měsíců a věci se můžou změnit (někteří si pak compy stěhují i na intry, jak vzpomínám na některé kámoše).

Jinak co se týče addonů, nauč se hlavně používat primárně DBM - ten ti nejvíc pomůže k survival instiktům v raidech :D a Grid je zas kvůli lidem, aby si případně viděl, komu se dá kdy pomoc.

Za mě PRO, DK se nabrali, ale někdy není žádné..
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 16:50:11  
Člen guildy
Registrován: čtv 28. bře 2013 10:42:31
Příspěvky: 16
Offline

Pro.. kluk šikovnej :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 22:51:20  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Po test raidu bych to zkusil s tebou na test. Sledoval bych u tebe hlavne znalost taktik a WSAD...tzn. pohyb pri boss fightech, nechcipani na kraviny a podobne.
Jinak main raidy nyni chodime ve ctvrtek a v nedeli spis ty porduznejsi, a pokud bys mohl pouze o vikendu tak by bylo pro tebe asi toto.
S ICC probehne zmena raid planu, ale bez aktivity jindy nez v nedeli nevim, podivas se ledatak na ToC25 normal, UD, Onyxka......

Na test bych ti sanci dal, zbytek bude na tobe.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gars-DK oprava přihlášky
PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 9:48:13  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Ahoj,

Takže si môžeš napísať o INV na niekoho z Officierov keď budeš online.


***PRIJATY***




S pozdravom,

Taurenica
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz