Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je stř 26. čer 2024 2:42:44



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 17:56:42  
Registrován: stř 10. dub 2013 17:54:05
Příspěvky: 3
Offline

Nick: Adrael http://armory.gamenode.cz/character-she ... &cn=Adrael

LvL: 80

Class: Paladin

Spec: Retribution Togc10/Toc25 http://armory.gamenode.cz/character-tal ... orde+Sluts

Offspec: Protection Toc10/Uld http://armory.gamenode.cz/character-tal ... orde+Sluts

Zkušenosti:
Wow hraji asi 4 roky. Začínal jsem ještě na serveru Insomnia. S touto postavou jsem začínal jako puberťák hrát když jsem se tak nějak poprvé dostal ke hře od té doby je to můj mazlíček. Nějaké ty zkušenosti mam ale za skill se nepovažuju je stale co zlepšovat stále se dovídám nové a nové věci jelikož jsem nehrál v kuse ale s dlouhými přestávkami, tak pokaždé jsem se dověděl nové věci co a jak s taktikama problém nemam mam prošlé snad vše co je otevřeno na serveru a tak nějak vím co se kde děla hodně mi vypomohl Biliere za což sem neskutečně rád.

Předchozí guildy:
Za svou kariérku byl ve třech guildach Horde Sluts, Royal Blood, Destiny.Nejvíc se znam asi s Bilierem se kterým se vlastně ingame znám od našich mimineček paladinu expili jsme spolu v Horde Sluts poté jsme šli spolu do Destiny a i přes par trablu co jsme spolu měli díky tomu že bili byl "zaláskovanej" do Quenie :D tak jsme to stejně přešli a stalé jsme byli ty dvě "děfky" serveru od našich zasčátků vlastně také jsme spolu i leavnuli Destiny jak tu zmiňoval už Bili.

Něco o mě:
Je mě 22 let. Pocházím ze severních čech z predelky, kterou nikdo nezna. Studuji jsem polygrafii a teď pracuji jako NC operátor v trhulárně. Rád hraji fotbal,či florbal. Wow hraji jen pro odreagovaní a díky tomu, že se tu u nás ve městě nedá nic kloudnějšího dělat kromě fetovaní tak raději hraju wow:))
V Mih znám asi jen aktivně Taurenicu a Laydisse který už ale moc nehraje .
Mumble i mikrofon mám.
S raidovacím plánem jsem se seznámil a časy mě vyhovují, na raidy mám dostatek času.
Na pravidelné raidování mám dostatek času, krom výjimky asi jednou za měsíc.

Alti: Adrixia (Assa - GS5000+)

Addony:
Omen3, Recount, Xperl, Barthender, DeadlybossMod

Vaší guildu znam už z Mystiq.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 18:21:41  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 16:21:20
Příspěvky: 137
Offline

Možno by som rozmýšľal, keby si šiel main prota, ale za retri určite proti.. máme tu 4 nadupaných retri paladinov, z ktorých jeden musí specovať prot a ani jeden ti miesto na raid nepustí.



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 22:10:18  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

Kdybys byl ochotny jit jako main PROTpala tak určitě PRO na test

za retri ? ABSOLUTNĚ PROTI, už jen to jak si napsal tu přihlašku nejsi hardcore hráč a hraješ to spíš pro zábavu a to k naší situaci kde za retri bysme možná vzali fakt nějakého skillera s egem, ale podle tvoji přihlašky mi tak přijde že si takovy že se nechces moc prosadit a takové hráče já osobně ani moc nemusím a momentálně nepotřebujeme lidi typu "ovce" estli chápeš...
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 1:37:02  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Zdrávím ty lamak :D.

No tu nie je o čom, HOD PROTADINA (Tankovať vieš však už som si toho s tebou nachodil...), odteraz to maš Main Spec a hurá k nám.


Kedže nemáme Prota v guilde tak si myslím, že si prišiel akurát v Hod. :)



Za mna jednoznačne PRO

*Ešte uvediem pre ostatných že Adraela poznám ešte z Royal Blood kde som nemal s nim nikdy žiadne problémy. Bol to spolahlivý dopohody komunikatívny aktívny týpek.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 3:21:37  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: stř 06. črc 2011 19:04:49
Příspěvky: 133
Offline

Za Protadina PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 11:35:55  
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. bře 2013 14:08:16
Příspěvky: 11
Offline

Pro za tanka tych nie je nikdy dost.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 12:59:01  
Registrován: stř 10. dub 2013 17:54:05
Příspěvky: 3
Offline

Dobře tak Spec PROT a off Retarďáka :)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 15:02:04  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 20. lis 2012 22:12:43
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Offline

za prota dám PRO, ale chce to aktivního prota :P
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: pát 12. dub 2013 16:00:45  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Vzal bych te jedine na test za toho prota. Retrin je az moc....
Jeste bych rad vedel jak to mas se stabilitou internetu. Ty v malych prdelkach docela casto kolabuji, coz dokaze dost zneprijemnit raid.
Jak bys to videl s aktivitou? To nehroceni, velky prestavky...to se me moc nelibi. Hrac co prijde jednou za 3-4 tydny na hlavni raid moc pouzitelny neni.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrael - Retardin
PříspěvekNapsal: sob 13. dub 2013 11:58:16  
Registrován: stř 10. dub 2013 17:54:05
Příspěvky: 3
Offline

Na raidy bych dochazel jak by bylo v možnostech kvuli praci někdy můžu být aktivní klidně celej den a někdy zas mi kvuli praci vyjde že bud přijdu večer ve 20 nebo na raid nepřijdu kvuli noční směně, ale to bohužel ja neovlivnim a to asi chapete doufam. Internet mi beží skvěle nemam problemy s padáním neřikám, že se mi nestane že mi nepadne to si nemuže říct nikdo jestli mi to padne jednou do měsíce tak je to hodně :) Jinak když nebudu pracovně vytížen tak jsem schopnej si zařídit čas pro nějaký ten progres. A s těmi přestávkami to bylo většinou kvuli problemu s PC Notebookem že jsem neměl kde hrat a taky kvuli škole.
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz