Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:37:25



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 0:17:45  
Člen guildy
Registrován: úte 05. bře 2013 23:13:25
Příspěvky: 6
Offline

1. Dezert 80 shadow Tailoring.
2. Equip momentálně na úrovni mrazu ;) ale tak to se po pár HCčkách určitě zlepší snad pomůže i trocha toho skillu.
3. Hraju zhruba od dob založení Mystiqu převážně za Ali priesta mam 3tím rokem.Co se týče zkušeností mam prošlé Xkrát dungeony od Deadmines :D až po současné UD. V dřívější historii jsem byl spoluzakladatelem guildy Crusaders of Kingdom a po vzniku datadisku jsem přešel do Guildy Old heroes kde mám do dnes 5 postav na lvl 80.
4. Již zmíněná Old heroes důvodem je že z G odešla nebo přestala hrát spousta známých tváří, které tvořili dobré jádro G, v současné době nemáme ani možnost složit 25ti člený raid. Většina mne z dřívěška budete, asi znát pod nickem Deathclaw retri paladin a po té Drei frost mage, se kterým jsem v BG svedl několik početných bitev :D , dále Dreiovka paladin , Devastus DK, Kissy resto druid.
5. Rapidně se blížím k 26 roku jsem klidas a wowko hraju především kvuli odreagování a zabití trochu toho času.
6. O rodinných příslušnících teda nevim, ale ze srázku znám Ynese a z dřívěška z chatu Soullese EU a Barakudu
7. Po pravdě je už večer takže jsem si vaše pravidla nedočetl ještě z daleka do konce, ale to brzy napravím a určitě se přizbůsobím.
8. Mumble mikrák samozřejmostí

Případné dotazy zodpovím
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 1:53:52  
Člen guildy
Registrován: ned 18. lis 2012 22:07:20
Příspěvky: 259
Offline

za to že znáš mojeho bratrance soulla ... PRO :D
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 9:25:58  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: pon 19. lis 2012 12:27:45
Příspěvky: 21
Offline

Jsem PRO znam ho dlouho, na defendru sme spolu nahrali ramena a v OH dost odprogressovali. Eq snad dozene.



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 11:51:21  
Class Leader
Registrován: pon 22. srp 2011 0:44:41
Příspěvky: 490
Offline

Pokial sa Ynes zarúčí u mna tak tiež PRO


A navyše Shodow Priest tu je len Whitee a Poor a Whitee ma teraz problémy s PC takže sa nám určite hodí nová krv!
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 15:53:46  
Registrován: stř 14. lis 2012 14:44:10
Příspěvky: 19
Offline

Čau,

Equip je nepodstatnej.. ten doženeš rychle.. ale musíš na něm zapracovat i ty sám.. ne jen spoléhat, že se nažer*š v Guild runech..Tím to neber jako, že bych tě nějak soudil..

Každopadně šanci by měl dostat každej na raidu se ukážeš za mě PRO

S pozdravem IMP



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 16:21:44  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: úte 05. črc 2011 15:51:22
Příspěvky: 150
Offline

disco si dat radsi nechceš? :D



Raid Leader & Class Leader
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 18:48:59  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Zdravim,

abych si to nejak sesumiroval...
Jsi clovek ktery tedy prechazi od ali k horde, pises od OHcek, tedy puvodni mystiq. Od tud k nam prislo par dobrych a kvalitnich lidi... Ynes se za tebe zarucuje, takze skill predpokladam nejaky bude.
Pokud umis za svou class, umis ovladat WSAD, mas nejake to logicnke mysleni, tak si myslim ze to pujde. EQ dozenes, minimlane na ToC a ToGC10 se da nafarmit slusny zaklad.

Jedine co by me jeste tak asi zajimalo je fakt, ze si pry mel opravdu dloouhou pauzu od wow. Jde me o to, jak moc aktivni planujes byt. Potrebujem aktivni hrace kterym vyhovuje nas raid plan. Tzn Raidovaci dny CT od 18:50 a nedele od 16:50. Nechtel bych do guildy dalsiho cloveka ktery logne jednou za 14 dni na raid nebo bude hrat dva tri mesice a konec, jestli vis jak to myslim.

Myslim ze zatim PRO, jde me ale jeste o tu aktivitu jak to vidis do budoucna.



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 21:03:33  
Člen guildy
Registrován: úte 05. bře 2013 23:13:25
Příspěvky: 6
Offline

Chápu, že žádná Guilda, asi nechce nabírat lidi co budou neaktivní, ale zase na druhou stranu si myslím, že nemáte co ztratit kick z G mi můžete dát kdykoliv zabere to jen pár sekund ;) Rozhodně nejsem člověk, kterej by chtěl zadarmo equip a pak dal zbohem. Pauza nebyla z důvodu, že by mně wow přestalo bavit spíš už nebylo kam chodit a co farmit a necelá roční přestávka vůbec neuškodila naopak mi spíše dala zase trochu té chuti do hry. Co se týče aktivity pracuju krátkej : dlouhej týden vždy do 6ti a dále více času na hru mam pokud je má přítelkyně pracovně v NJ ;) to asi k té aktivitě. At už pro raidování nebo jen pro zlepšení nálady na G chatu, či pomoc při kempení pokud Vám nebude vadit, že můj nic moc nick :mrgreen: bude zabírat místo v G řádku tak inv.

Snad byly mé odpovědi dostačující a zlepšili náhled, kdyby ne tak sem s dalšíma otázkama nestydte se ;)

To: Hypke malem bych na tebe zapoměl až bude dual spec tak proč ne ;-) ale spíše preferuju ten shadow za to mam víc odehráno
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: stř 06. bře 2013 22:56:59  
Uživatelský avatar

Guild Master
Registrován: úte 05. črc 2011 3:38:20
Příspěvky: 426
Offline

Tak myslim ze to muzeme zkusit. Vypadas jako v pohode clovek, na cemz si mimo skillu hodne zakladame.
PRIJAT

Napis si o invite me ingame na nick Goldar nebo ostatním: Whitee, Darkwoman, Rhodanus, Taurenica, ...popripade si sezen nekoho s pravama pred World kanal, pokud ho nemaji lidi vypnuty kvuli te zumpe co se tam rozmaha po spojeni.

...vitej v pekle :twisted:



Obrázek - Retribution Nightmare & PvP Arena-Tank by Blizzard (CL Retri)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dezert - Priest
PříspěvekNapsal: čtv 07. bře 2013 0:26:00  
Člen guildy
Registrován: úte 05. bře 2013 23:13:25
Příspěvky: 6
Offline

Díky snad neudělám ostudu při nejhorším mně uvaříte v kotly :D Zítra se u někoho nahlásím. Ted už přeju dobrou noc
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz