Made in HELL

Diversity PVE Guild
Právě je pon 24. čer 2024 15:51:08



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Druid+Warlock
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2012 18:00:05  
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. srp 2012 17:42:05
Příspěvky: 2
Offline

Název postavy: Sonicsound, Hedush
Váš lvl: 80, 80
Váš věk: 24, 23
Class, talenty: Feral(0/55/16)/ Resto(11/0/60), Destruction(03/13/55)

EQ:
Feral dps http://newarmory.mystiq.org/character/D ... nd/summary
Destro dps http://newarmory.mystiq.org/character/D ... sh/summary

Feral Dps/Resto Druid
ObrázekObrázek

Destruction Warlock
Obrázek

Profese: Jewelcrafting(450), Enchanting(450), Alchemy(450), Tailoring(437)
Zkušenosti s WoW / Předchozí guildy: Do světa Warcraftu jsem nahlidl, jakozto dlouholety hrac W3:TFT, hned z prvnim invitem co byl na ofik 14dni zdarma, hra me tehda(priznam se presny datum vydani si nepamatuji ale 7-8let uz to bude) pohltila natolik ze sem si ji po 14dnech zacal platit a na servru Drak´thul (guilda Knights of czech kingdom)si uzil prvni tri az ctyri mesice progressu, pak prisla stredni skola a sni i jiny zajmy a dal sem si cca dvou letou pauzicku, pak sem si znovu zacal platit ofiko coz mi vydrzelo asi dva mesice a zacal sem se poohlizet po naky variante za kterou bych nemusel platit a uzil si zabavu. Dostal sem doporuceni na mystiq a zalozil si prave tohodle druida na servru albatros, po vyexpeni jsem se zacal poohlizet po naky guilde ale uz byli prvni informace o tom ze se budou spojovat servry albatros a patriot v jeden vsem znami insomnia, kde hned po spojeni sem se dostal do znovuzrozene guildy FoE (Friends of Exodus) kde si nasel hodne kamaradu z kterymi se doted potkavam osobne, bohuzel zlate casy taky nevydrzeli nikterak dlouho a postupne se nejlepsi hraci rozutikali do lepsich guild nebo prestali hrat uplne. Vetsinu casu na TBC sem tankoval obcas kdyz byla potreba pro guildu sem respecoval na resto.Z prvni vlnou prevodu na Wotlk sem chtel zas zkusit neco novyho, bohuzel vsak FoE uz tehdy byla skoro v rozkladu, takze na Wotlk neprechazela. Zalozili sme si tedy vlastni guildu(Sonic Sound System) ktera byla slozena pouze z lidi ktery se mezi sebou osobne znaji, zazacatku sme obcas slozili i nakou tu 10ku ale postupne vetsina lidi prestala wow uplne hrat a aktivni sme zbyli pouze ja a moje pritelkyne Heduš, kterou jsem do hrani uvrtal jeste na TBC kde se dlouhou dobu ucila a expila, nejvic ji vsak hra zacala bavit az s wotlkem. Chteli jsem si konecne poradne zaraidovat a tak podavame prihlasku do Genesis, kde jsem si bohuzel moc casu neuzili protoze par mesicu na to se s celkove upadajici komunitou na mystiqu rozhodla odejit i cela gene, nechci vsak kuli tomu na mystiq zanevrit (precejen 160dni played time za druida) to se opousti tezko:) a tak nak uz mi to tady prirostlo k srdci a chceme zustat na tomdle servru s nasima postavama.

Neco o nas: Je toho hodne co bych mohl napsat ale strucne aspon. Jsem z Dobrichovic (Praha zapad) mam vystudovanou stredni technickou skolu, na umelecke vejsce(Helichovka) sem vydrzel sotva rok a zacal radsi pracovat, momentalne mam na krku hypoteku a stavime s pritelkyni barak(uz sme jakstaks zabydleny tak sme spokojeny:))mezi me zaliby krome hrani Wow patri hlavne elektronicka hudba vseho druhu, pred 6ti lety sme zalozili sound system jehoz clenove sme jako jedna rodina, hraju na gramofony vinylove desky(prevazne raggajungle,neuro,techstep,acid,psybreak a dalsi odnoze elektronicky hudby), zabyvam se svetelnou a zvukovou technikou na akcich a propaguju svobodne nazory, vyznani a jednani.

Ahoj, tak budemi 23let, puvodne sem zila v jiznich cechach pak se prestehovala do Prahy a uz priblizne tri roky bydlime spolecne s Honzikem(sonic)priblizne pred pul rokem sme se prestehovali do baracku kterej stavime svepomoci a mame se tu fajn, k hrani Wow sem se dostala pres pritele, ktereho sem ze zacatku prudila za to ze furt hraje az me nakonec ukecal a zacala sem hrat taky, nastesi mame pocitace vedle sebe na jednom stole takze mi mohl furt radit a za ten rok a pul hrani sem se naucila takove dulezite zaklady, jinak dungy a raidy mam celkem prochozene a taktitky docela znam. Furt je co zlepsovat a ucit se. Rada poznam nove hrace a fajn lidi :face:

Na zaver: Omlouvame se za takovej sloh(a cestinu :lol: ) ale i tak sem urcite zapomnel zdelit spoustu veci takze na dotazy radi odpovime. Vsem hracum MiH prejem hodne zdaru ve svete Warcaftu i mimo nej.



Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Druid+Warlock
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2012 18:04:25  
Člen guildy
Registrován: pon 18. črc 2011 15:50:53
Příspěvky: 70
Offline

No tak za mě jako CL Locků pro :)
*nezastírám že se o své místo v raidu nyní bojím víc než jindy :)



Obrázek Obrázek Obrázek

Warlock: Destro/Demo (CL)
DK: Blood
Pala: Holy,Prot

Obrázek

Máte mne rádi?! :-) Tihle ANO :-)
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Druid+Warlock
PříspěvekNapsal: stř 22. srp 2012 18:12:45  
Rada Starších
Registrován: pon 04. črc 2011 22:28:20
Příspěvky: 105
Offline

Ahoj vám oběma,

moc krásná přihláška. Strašně moc se mi líbí a jsem rád, že má o nás někdo zájem. Chvíli jsem si s tebou psal a kecal a vypadáš jako normální člověk a i ten, který by to mohl umět a věřím, že tvá slečna taky :-). Já dávám oběma PRO a těším se na společný raid až nějaký bude. Snad se vám tu budu líbit a budeme si rozumnět. Hodně štěstí přeji.


S pozdravem


Alit
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Druid+Warlock
PříspěvekNapsal: čtv 23. srp 2012 7:22:17  
Uživatelský avatar

Class Leader
Registrován: stř 06. črc 2011 19:04:49
Příspěvky: 133
Offline

Není co řešit PRO



Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Druid+Warlock
PříspěvekNapsal: čtv 23. srp 2012 12:04:01  
Uživatelský avatar

Člen guildy
Registrován: ned 03. čer 2012 18:28:31
Příspěvky: 8
Offline

fakt super přihláška >> PRO



Obrázek Arcane power
Obrázek Shadow / holy
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron

World of Warcraft phpBB template "WoWMoonclaw" created by MAËVAH (ex-MOONCLAW) - wowcr.net : World of Warcraft styles & videos
© World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. wowcr.net is in no way associated with Blizzard Entertainment.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz